OFK Kopaonik1931 petardirao Mladost iz Donjeg Katuna

OFK Kopaonik

OFK Kopaonik 1931 je veoma lako savladao goste iz Donjeg Katuna koji su  na ovu  utakmicu došli sa samo deset igrača.

Već u 7. minutu domaćin je poveo preko Milivoja Nikolića koji je na ovoj  utakmici  postigo četiri  gola. Isti igrač je u 15. minutu postigao svoj drugi  gol na meču. Gosti su ostali sa igračem manje jer se Savić poneo krajnje nesportski pa mu je sudija Janić pokazao direktan crveni karton sasvim opravdano. Knežević je u 28. minutu  odlično uposlio mladog Nikolića koji se treći put upisuje u strelce. I Milićević je u 32. minutu prošao i uočio samog Nikolića a ovaj znalački to koristi za velikih 4:0 u prvom poluvremenu.

U drugom  poluvremenu gosti nisu mogli da izdrže nalete domaće ekipe pa su moglli da izgube i ubedljivije. Do kraja  utakmice Vukojević se u 60. minutu upiaso u strelce a Ristić u 69.  minutu posle  ubačene lopte Đokić šalje loptu  u  svoju  mrežu  za konačan rezultat  utakmice.

OFK Kopaonik1931 - Mladost (DK) 6-0 (4:0)

Brus - Gradski Stadion. Gledalaca 50. Sudija: Vojin  Janić ( Kruševac) 7, 5. Strelci:  M.Nikolić 7, 15, 28, 32. minutu, Vukojević u 60, Ristić u 69. minutu (auto gol). Crveni karton: Savić(Mladost). Igrač utakmice: M.Nikolić.

OFK Kopaonik1931: I.Nikolić6, Bučić 7 (od  53. min Stojanović 7), U.Knežević 7,5, Mitrović, M.Nikolić 8, N.Knežević 7, Vukojević 7, Burgić 7,5, Vilimonović 7 (od 46. min Đokić 7), Milićević 7, Kovačević 7 (od 53. min Kovačević 7).

Mladost (DK): Živić 6,5, Stevanović 6, M.Jovanović 6, Ristić 6, Petković 6, Vasić 5,5, Milanović 6, Savić 5, Jakovljević 6, Petković 6 ,

Beli Orlovi 1 : 2 Mladost 1977
Donji Kopaonik 3 : 2 Kamenorezac 76
Jezero 2017 3 : 1 Poljoprivrednik
Ribnik 0 : 4 Stari Trstenik
Borac 2 : 1 Vinogradar
OFK Kopaonik 1931 6 : 0 Mladost (DK)