Fudbaleri Sloge iz Lozne remizirali sa imenjakom iz Ćićevca

U derbiju 18. kola prve okružne lige Rasinskohg Okruga u Lozni domaća Sloga je remizirala sa imenjakom iz Ćićevca rezultatom 3:3.

Utakmica na stadionu Kraj Morave u Lozni je opravdala epitet derbija kola Prve okružne lige Rasinkog okruga. Puno preokreta, lepih akcija i pogodaka tako da je publika mogla da uživa.  Već u 33. minutu je bilo 2:0 za domaćina, a strelac oba pogodka je bio neuhvatljivi Anedrejić, inače novajlija u dresu Lozanaca. Gosti su neočekivano u 35.mintu posle jedne greške odbrane smanjili rezultat na 2:1. Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U drugom poluvremenu je vidjena velika borba na svakom delu terena. Gosti su preko danas vrlo raspoloženog Radosavljevića došli do potpunog preokreta golovima u 56. i 75. minutu.  I kada su svi očekivali pobedu favorizovanih gostiju iz Ćičevca  na scenu stupa Andrejić koji proigrava rezervistu Stojanovića, a ovaj manirom iskusnog strelca poravnava rezultat za radost domaćih navijača.

Sve u svemu zaslužena podela bodova. Svi akteri ovog meča su dali doprinos fer i korektnim ponašanjem. Odličan utisak je ostavio novajlija u dresu Sloge iz Lozne Andrejić koji je postigao 2 pogodka i asistirao za izjednalujući pogodak Lozanaca.

U sledećem kolu ekipu iz Lozne očekuje neugodno gostovanje kod još jednog imenjaka u Dašnici dok ekipu iz Ćičevca očekuje derbi celog prvenstva u Varvatinu kod ekipe Temnić.

Sloga (L) – Sloga (Ć) 3:3 (2:1)

Stadion Kraj Morave u Lozni gledalaca 100. Sudija: Milenković Stevan 7. Žuti kartoni: Jovičić u 32. i Vlajković-Tomić u 43. min. oba Sloga (Ć). Strelci: Andrejić u 29. i 33. i Stojanović u 83. za Slogu (L), Živković u 35. i Radosavljević u 56. i 75. za Slogu (Ć). Igrač utakmice: Andrejić  Sloga (L).

Sloga (L): Savić 7, S.Nedeljković 7, Milošević 7, Pećerić 6,5 (od 73 Stojanović 7), Andrejić 7,5, Milojević 7 (od 80 A.Vasiljević), N.Nedeljković 7 (od 70 Milosavljević), Mladenović 7, Ma.Kovačević 7, Mš.Kovačević 7, Velisavljević 7.

Sloga (Ć): Plužnikov 7, Šapić 7 (od 65 Jeftić), Veljković 7, Mitić 7, Radosavljević 7,5, Živković 7 (od 75 Popović), Jovičić 7, Vlajković-Tomić 6,5, Jovanović 7, Tazić 7, Stolić 6,5 (od 50 Miladinović 7).

Sloga (L) 3 : 3 Sloga (Ć)
Parunovac 0 : 2 Temnić 1924
Trudbenik 2 : 1 Mačkovac
FUD 3 : 0 Čitluk
Rubin 1 : 1 Gornji Stepoš
Bošnjane 2 : 0 Gradina