Zlatiborsko-Moravička liga: Stars - Tara 0:3

U subotu 17. 11. 2012 godinu odigrana je prvenstvena utakmica Zlatiborsko-Moravičke lige za odbojkašice između OK Stars iz Požege i OK Tara  iz Bajine Bašte. Utakmica je počela u 18, 00 časova, a gosti su od samog početka nametnuli svoj ritam i nijednog trenutka nisu dozvolili domaćinu da im se približi. Na kraju prvog seta rezultat je bio 15:25 za goste. I drugi set bajinobaštanke počele su silovito i sigurno do raja seta održavali sigurnu razliku. Na kraju drugog seta rezultat je bio 10: 25 za Taru. U trećem setu prikazana je igra i predhodna dva, pa je rezultat na kraju bio 17: 25 za gošće. Odbojkašice Tare nalaze se na prvom mestu na tabeli i sigurnim koracima kreću se prema zacrtanom cilji i plasmanu u viši rang takmičenja. Ekipa Tare nastupila je u sledećem sastavu: Vukosavljević Ivana korektor kapiten Jevtić Jovana primač Glišić Kristina tehničar Glišića Tatjana primač Damnjanović Olivera srednjak Đokić Nevena tehničar Jokić Jelena libero Jevtić Milica srednjak Stanojević Mirjana korektor Milanović Snežana srednjak.

Tara 3 : 0 Arilje
Stars 3 : 0 Lučani
Sloga 3 : 2 Sjenica
Čačak 1 : 3 Zlatar