OFK Kopaonik protutnjao kroz Razbojnu

OFK Kopaonik

U drugom kolu Druge rasinske okružne lige OFK Kopaonik je gostovao Donjem Kopaoniku iz Razbojne. Na samom početku  videla se nadmoć gostujuće ekipe. Gosti su poveli veću u 2. minutu Danilović je odlično ubacio loptu sa leve strane, a Predrag Vukojević jakim preciznim šutom postiže gola za 1:0. Odlično su gosti započeli napad iz zadnje linije u 16. minutu a Danilović ponovo proigrava Vukojevića koji postiže gol za 2:0. Samo minut kasnije mladi Milivoje Nikolić postiže gol za svoju ekipu. Uspeli su domaći fudbaleri da postignu jedini pogodak  na ovom meču u 18. minutu kada samo što su krenuli sa centra posle primljenog gola iskoristili su nepažnju gostiju, a Rajičević šutira i lopta završava iza leđa golmana Nikolića.

Pokušao je atraktivno Milivoje Nikolić makazicama ali je njegovudaracstigao do Nemanje Kneževića koji šutira i lopta odlazi iza leđa golmana Nedića. Mogli su domaći  do drugog gola u 27. minutu Raičević  je poršao po desnoj strani loptu vraća na preterac a Branko Virijević šutira, lopta pogađa Nikolića u nogu i odalazi preko gola. Do kraja prvog poluvremena u 30. minutu Vukojević je postigao i treći gol za svoju ekipu.

U drugom poluvremenu gosti nisu preterano napadali  i imali su sreće u 54. minutu jer je igrač domaćih Raičević pogodio stativu. Imao je domaćin penal u  68. minutu kada  je Raičević oboren u šesnestercu, a šut Branka Virijevića Nikolić brani. Do kraja gosti su postigli  još jedan gola za konačnih 1:6.

Razbojna - Stadion Donjeg Kopaonika. Gledalaca: 60. Sudija: Dušan Stojanović (Kruševevac)7. Strelci: Raičević u 18. minutu za Donji Kopaonik, a Vukojević u 2,16, 30. minutu, Nikolić u 17, 83. minutu i N.Knežević u 21. minutu za OFK Kopaonik 1931. Igrač utakmice: Predrag  Vukojević.

Donji Kopaonik: L.Nedić 7, S.Nedić-, Kostić 6,5, Ž.Virijević 6, M.Virijević 6, Stošković 6,5, D.Vilimonović 6,5, Planiničić 6, B.Virijević  6, Radmanović 6,5, Raičević 7.

OFK Kopaonik 1931: I.Nikolić 7, Popović 7, U.Knežević 7, Mitrović 7, Danilović 7, M.Nikolić 7, M.Vilimnović  7, N.Knežević 7, Vukojević 7,5, Burgić 7, Kovačević 7.

Beli Orlovi 2 : 0 Vinogradar
Stari Trstenik 2 : 0 Mladost (DK)
Poljoprivrednik 2 : 2 Garevina
Kamenorezac 76 3 : 1 Omladinac
Mladost 1977 7 : 1 Velika Drenova
Donji Kopaonik 1 : 6 OFK Kopaonik 1931