Iznenadjenje u Pančevu
U 15. kolu prve muške odbojkaške lige, snage su odmerili lider prvenstva ekipa Borca iz Starčeva i ekipa Pro Tent iz Obrenovca. Očekivala se lagana pobeda lidera, medjutim,da ne bude tako pobrinuli su se igrači Tenta.U prvom setu se videlo da gostujući odbojkaši nisu došli samo da izgube, pa su tako odmah nametnuli svoj ritam i lagano stvorili prednost još na početku. Borac je u ovaj deo igre ušao opušteno i ništa mu nije polazilo za rukom, tako da su malo angažovanijom igrom samo uspeli časno da izgube prvi set 21:25. U drugom setu vidjena je totalna ofanziva Borca koji je lagano dobio ovaj deo igre sa neverovatnih 25:9. U istom stilu Borac nastavlja i u trećem setu i nakon malog opuštanja dopuštaju protivniku da se približi, ali ipak dobijaju sa 25:20. U četvrtom setu vidjena je prava drama. Borac lagano osvaja poene i ima meč loptu pri rezultatu 24:20, a, onda serija obrenovčana koji prvo uspevaju da stignu vodjstvo, a zatim i da reše ovaj deo igre u svoju korist 26:28. Taj brek donosi nervozu domaćih i nalet gostiju, koji posle velike borbe dobijaju sa 18:16 i konacnih 3:2, za Pro Tent i prvi poraz lidera. Na kraju Borac - Pro Tent 2:3 (21:25, 25:9, 25:20, 26:28,16:18).