MFL Kraljevo: Morava(M) - Žiča 7:2

Meč neravnopravnih protivnika u kome se domaćin praktično nije ni oznojio da savlada ekipu Žiče koja je u Mrsać doputovala sa svega 10 igrača. Nekako sa pola snage i bez volje Morava je već nakon pola sata igre vodila sa 3-0 golovima Mršovića iz penala, Jakovljevića i Marka Mitrovića. Nekoliko trenutaka pred istek prvih 45. minuta gosti nakon kornera postižu pogodak preko Popovića.

U drugom delu za nepunih 15 minuta postignuto je čak 5 golova. Najpre je najmanji igrač na meču Jakovljević glavom postigao četvrti pogodak za Moravu a samo nekoliko trenutaka kasnije nakon greške prinudnog golmana Žiče veterana Bažda Stanojevića Mirosavić postiže još jedan pogodak za domaćina. Veliko priznanje treba odati gostima iz Žiče koji i pored velikog rezultatskog zaostatka i igračkog deficita nisu prestajali da napadaju i da igraju i iz jedne takve akcije doduše uz malu pomoć golmana Morave postižu svoj drugi pogodak na meču a strelac je bio Radovanović. Domaćin reaguje i sa dva brza pogotka Grubača i Četrovića dvadesetak minuta pre kraja postavljaju konačnih Morava-Žiča 7-2.

Imala je Morava još prilika nekoliko dobrih prilika ali isto tako i gosti su dva puta ozbiljno pripretili kada je golman Morave Starčević krajnjim naporom spasavao svoju mrežu. Meč je protekao bez ijednog ozbiljnijeg starta i prigovora tako da mladi sudija Tomašević nije imao težak zadatak. Morava je nakon četiri odigrana meča bez izgubljenog boda zaposela na samo čelo tabele dok ekipi Žiče predstoji grčevita borba za opstanak jer su za sada bez osvojenog boda.

Morava: Starčević, M. Mitrović, Milošević (Torlaković), Martić, (M. Urdov), Mršović, Jakovljević, Miličić, Mirosavić, Grubač (Milenić), Četrović, Simović.

OFK Ras 4 : 0 Stubal
Magnohrom 0 : 3 Gruža
Mlada krila 3 : 1 Čibukovac
Zvezda 2 : 1 Morava(S)
Partizan 2 : 0 Napredak
Lazac 0 : 0 Tavnik
Šumadija 4 : 3 Jedinstvo