Još sedam golova u mreži Kablova

Danas su lebanci napunili mrežu Kablova u zaječarskom neselju Kotlujevac u okviru 29. kola Srpske lige Istok. Počelo je golom mladog napadača Radana Alekse Ivanovića već u 13. minutu na dodavanje Nemanje Smiljkovića. U 31. minutu novi gol za goste iz Lebana a ovoga puta su se zamenile uloge, naime na asistenciju Alekse Ivanovića gol postiže Nemanja Smiljković. Igrao se 38. minut kada je iz jedne bazazlene situacije golman Kablova Lazar Dubljević ispustio loptu a Aleksa Ivanović postigao svoj drugi gol na meču. Kada su svi očekivali kraj prvog poluvremena odbrana Kablova je napravila još jednu grešku koju nije oprostio Aleksa Ivanović za vođstvo Radana 0:4.

Šef stručnog štaba Radana, Dragan Momirović je na poluvremenu izvršio čak četiri izmene kako bi odmorio pojedine igrače za predstojeću borbu za opstanak u društvo srpskoligaša. Igrao se 56. minut kada su igrači Kablova napravili jednu od retko dobrih akcija na utakmici i na odbijenu loptu sa 20-tak metara fenomenalno je šutnuo levom nogom Stevan Nikolić, pogodio same rašlje golmana Miloša Ivanovića i smanjio rezultat na 1:4. Samo što su gosti krenuli sa centra Andeja Dojčinović je postigao peti gol sa svoj tim. U 76. minutu Dušan Dodić je odlično prošao po desnoj strani i odlično asistirao Aleksi Ivanoviću koji sa 5-6 metara postiže svoj četvrti gol na meču i zasluženo iz Zaječara nosi titulu “igrač utakmice”. Tačku na današnji meč stavlja Stefan Kostić koji postže gol u 84. minutu za konačnih 1:7.

Aleksa Ivanović FK Radan (četvorostruki strelac)

KABLOVI - RADAN 1:7 (0:4)

ZAJEČAR: Teren u naselju Kotlujevac. Igrano bez prisustva publike. Sudija Martin Marinkov (Pirot), pomoćnici Nikola Ilić (Pirot) i Dušan Đorđević (Pirot). Strelci: Aleksa Ivanović u 13, 38, 45 i 76, Nemanja Smiljković u 31, Andreja Dojčinović u 57, Stefan Kostić u 84. minutu (Radan) i Stevan Nikolić u 56. minutu (Kablovi).

KABLOVI: Dubljević, Nikolić, Veljković (Zlatković), Tomić (Mladenović), A. Ilić, Aleksić, P. Ilić, Bonović, Stanisavljević (Dimitrijević), Lazarević, Ljupković (Đurić)
RADAN: M. Ivanović, Cakić (Dodić), Krstić (Petrović), Stojiljković (Cvetković), Milošević (Marinković), A. Ivanović, Kostić, Smiljković (Stojanović), Stanković, Dojčinović, Stevanović

Mladost 1 : 3 Vlasina
Jedinstvo (P) 3 : 1 Timočanin
Kablovi 1 : 7 Radan
Trstenik PPT 3 : 2 Rembas
Pčinja 4 : 1 Župa
Timok 1919 3 : 0 Moravac Orion