Goleada Župljana u duelu sa Kablovima iz Zaječara

Šok terapija dovođenjem trenera Dragana Đukića je odlično delovala na fudbalere Župe koji su sjajno odigrali utakmicu 12. kola Srpske lige "Istok" protiv Kablova iz Zaječara.

Domaćin je poveo već u 5. minitu, Ivljanin je sjajno šutirao sa 20 metara i pogadio donji levi ugao golmana gostiju Nikolića. Gosti su iz jednog jedinog pravog šuta na gol uspeli da izjednače u 26. minitu. Posle slobodnog udarca Trifunovića lopta se odbija od živog zida, koju on u drugom pokušaju šatira levom nogom i postiže gol za 1:1. Do kraja poluvremena domaći opet stiču prednost preko Radosavljevića, koji je lob udarcem uspeo da savlada golmana Nikolića za 2:1.

U drugom poluvrenenu za veoma kratko vreme usledila je prava kanonada golova fudbalera Župe, koji su postigli dva brza gola na početku drugog perioda igre preko Ivljanina i Ivanovića posle neuspelih ofsajd zamki gostujuće ekipe. Do kraja meča Župljani su postigli još dva gola, a strelci su bili Kovačević i Stojadinović za konačanih 6:1 i ubedljiv trijumf protiv ekipe iz Zaječara.

Župa - Kablovi 6:1 (2:0)

Aleksandrovac - Stadion Župe. Sudija: Stefan Filipović (Jagodina). Strelci: Ivljanin u 5. i 50, Radosavljević u 41, Ivanović u 52, Kovačević u 83, Stojadinović u 88. minutu za Župu i  Trifunović u 26. minutu  za Kablove. Igrač uakmice: Ivljanin.

ŽUPA: Milošević, Cvetić, Bogićević, Stepić, Lisinac, Ćirić, (Milić), Radosavljević, Blagojević, (Kovačević), Ivanović, (Stojadinović), Ivljanin, (Todorović), Knežević, (Lapčević).

KABLOVI: M.Nikolić, Bonović, N.Nikolić, Mrković, Trifunov, Đosevsvski, Konič, Bućin, Jovanović, Ramadani (Andrejević), Morina.

Vlasina 2 : 1 Timočanin
Radan 3 : 1 Mladost
Rembas 2 : 1 Jedinstvo (P)
Župa 6 : 1 Kablovi
Moravac Orion 2 : 5 Trstenik PPT
Car Konstantin 1 : 1 Pčinja