Prijateljska utakmica: Poreč - Sloboda 0:4

Poreč - Sloboda (1)

Dobro se predstavio zonaš iz Donjeg Tovarnika u prvoj kontrolnoj utakmici u okviru priprema na Lepenskom viru protiv Poreča iz Donjeg Milanovca. Razlika u kvalitetu bila je više nego očigledna. Izabranici Dragana Cvetića poveli su u 6. minutu nakon sjajnog šuta Radoševića sa 15 metara pod samu prečku. Lepa akcija Slobode u 17. minutu: Bojić lepo proigrava Vukasovića, koji šutura u gol sa desne strane. Nesigurnu intervenciju Radivojevića golom kažnjava Đuran. Samo tri minuta ksnije još jedan gol Slobode: dobar centaršut Bojića sa leve strane i još bolji udarac glavom Vukasovića. Dva minuta pre poslednjeg zvižduka sudije četvrti gol Sremaca: na ubačenu loptr Đurana Ristić „zakucava“ u mrežu.

Uz malo više sreće, pobeda Slobode protiv Poreča bila bi ubedljivija.

Donji Milanovac: Teren Hotela „Lepenski Vir“. Gledalaca: 50. Sudija: Nedžad Karamanovski (Donji Milanovac). Strelci: 0:1 Radošević u 6, 0:2 Đuran u 17, 0:3 Vukasović u 20. i 0:4 Ristić u 88. minutu.

POREČ: Radivojević, Đorđević, Stefanović, Grujić, Nikolić, Milovanović, Popović, Jovanović, Miletić, Paunović i Danilović. Igrali su još: Todorović, Cepenjor, Karamanovski, Stevkić, Predić, Ilić, Jagojević i Abdurahmanović.

SLOBODA: Šivoljicki, Bosiljkov, Ninić, Spasojević, Dragojević, Radošević, Bojić, Vukasović, Alijagić i Đuran. Igrali su još: Šljukić, Kočijašević, Aćimović i Ristić.