NZ: Omladinac - Sloga 3:2

7. kolo NIške zone stadion Sveti Ilija u Malošištu, gledalaca 800. Omladinac je i posle tri uzastopna poraza ušao u meč ozbiljno i u prvih 15 minuta stavio do znanja lideru tabele Slogi da želi 3 boda, iako je Omladinac prvih 30 minuta bio dominantniji nije uspeo da stigne do pogotka sve do 36-og minuta kada je u šesnaestercu Sloge oboren kapiten domaćih Ivan Milenković i sudija opravdano pokazao na belu tačku.Kazneni udarac izveo je Toni Andonov golman gostujućih brani penal ali na odbijenu loptu nailazi Ivan Milenković i dovodi Omladinac u vođstvo od 1:0, sa ovim rezultatom završilo se prvo poluvreme.

U drugom poluvremenu Omladinac kreće još ofanzivnije u 68 minutu posle odlične akcije domaćih Milan Jović šutira sa šesnaest metara i pogađa gornji desni ugao i dovodi Omladinac u vođstvo od 2:0, OMladinac je u nastavku imao još par odličnih prilika među koje se izdvaja i najbolja prilika koju je centarfor domaćih Anđelković propustio da poveća prednost.Sloga se vraća u igru posle centaršuta sa leve strane Sloga smanjuje rezultat na 2:1, u 88 minutu gužva u šesnaestercu domaćih napadač Sloge se najbolje snašao u gužvi i izjednačuje rezultat na 2:2, ključni momenat se desio u 92 minutu nadoknade kada štopera Sloge udara lopta u ruku u šesnaestercu i sudija opet opravdano pokazao na belu tačku, penal je izveo kapiten domaćih Milenković i postavio konačan rezultat 3:2. Omladinac zasluženo osvaja sva tri boda.