Rukometašice Pirota u ravnopravnoj igri poražene u Požarevcu

Rukometašice Pirota propustile su priliku da u meču dva ravnopravn rivala, osvoje prve bodove na gostovanju.
Tokom meča ekipe su se smenjivale u vodjstvu.  Gošće su ,,vodile igru,,  u prvom poluvremenu, češće bile u prednosti i poluvreme dobile golom prednosti.
U nastavku, ista slika sve do 43. minuta kada su domaće rukometašice izjednačile na 17:17. U 49. minutu Požarevljanke su preuzele vodjstvo i nisu dozvolile Piroćankama da ih stignu. U 55.minutu Požarevac je imao najubedljivije vodjstvo od 21:18, što je do kraja sačuvano.

Super B liga 7.kolo:  Požarevac:  ŽRK Požarevac  – ŽRK Pirot 22:19 (12:11)

ŽRK Pirot: Dinčić,Tošić,  D.Jovanović, Savić 1 , Ćirić, Selena Tančić,  Simona Tančić 4,  Kričak 5,  J.Kostić,  Milojić 3, Antić 3, Marković 4, Djordjević 4, Antić, Z.Kostić, Marković 2.

1 Vrbas 6 6 0 0 12
2 Minaqua 6 6 0 0 12