Maradička Sloga sigurna na svom terenu u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Maradičke Sloge odigrali su još jednu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prolećni deo prvenstva u MOL Srem, a rival je bio Fruškogorac iz Krčedina.Sloga se grčevito bori za opstanak u MOL Srem ligi, i ove pripremne utakmice će im sigurno značiti, da uvide gde mogu da se poprave i da opstanu u ligi. Gosti su došli u punom sastavu, dok su domaćini odlučili da daju šansu nekim igračima iz mladje kategorije, što se pokazalo kao pun pogodak, jer je Fruškogorac deklasiran sa 5:1.Vrlo raspoložen na utakmici je bio levi bek domaćih, Djordje Jovanović.
Jovanović je poslao fenomenalan dug pas prema mladom i brzom Tatić Miodragu, koji se odlično snašao i ako je lopta nezgodno odskočila ispred njega, pa je Sloga već na prvoj ozbiljnoj šansi pokazala da zna da igra. Fruškogorac je uspeo da izjednači posle male nepažnje u odbrani Sloge, ali je ubrzo Jovanović iz slobodnog udarca pokazao svoje umeće, pa su Maradičani opet stigli do vođstva.Posle toga Sloga je potpuno preuzela inicijativu i držala sve pod kontrolom, pa je Jovanović u drugom poluvremenu još jednom opasno zapretio iz velike daljine, a golman je loše intervenisao, pa je posle odbitka morao još jednom da vadi loptu iz mreže. Na ovoj utakmici se pokazalo da je brzi napadački tandem Curković i Tatić, možda i budućnost i šansa za Slogu iz Maradika.Vreme će pokazati, a i treninzi.Do kraja utakmice Maradičani su postigli još dva gola, i na ovoj utakmici pokazali, da neće dozvoljavati gostima lake bodove na svom terenu u nastavku sezone.

Borac (M) 1 : 0 Graničar
Borac (S) 4 : 1 Napredak
PSK Putinci 1 : 1 Radnički
Obilić 1993 4 : 1 Sloga
Omladinac 1 : 8 Mitros
Hajduk 1932 0 : 3 Noćaj
Fruškogorac 2 : 1 Jedinstvo
Borac (K) 3 : 3 Sloboda