Nova pobeda Kamenoresca 76 u Gornjem Ribniku
Utakmica 10 prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige u Gornjem Ribniku između Kamenoresca  76 i Starog Trstenika, od početka nije bila zanimljiva osim kada su postignuti pogodci obradovali i domaće igrače i njihove navijače. Pobeda dubljana od 4:1 poluvreme 3:0 ostavila je crveno plave i ovoga puta na čelu tabele sa 25 bodova samo bod više od OFK Gnjile. Susret je pred 90 gledalaca vodio Mirko Karić iz Trstenika sa pomoćnicima Draganom Šućurovićem iz Trstenika i Ninom Živković iz Brusa. Delegat je bio Goran Gašić iz Brusa, domaći su tako uknjižili tri nova boda zahvaljujući raspoloženom strelcu Stefanu Raičeviću koji je tri puta mtirao gostujućeg golmana u 13, 33. i 48. minutu, Nad njim je u šesnaestercu Starog Trstenika napravljen prekršaj a siguran realizator penala bio je Dragan Stojković. Dubljani u 11 kolu gostuju kod ekipe Rubin (Z), biće kažu teško ali uz bolju igru od ove veruju u pobedu i u gostima, ipak trener Nebojša Đukić je oprezan jer lopta je okrugla a domaćini su trećeplasirani na tabeli.

OFK Gnjila 3 : 0 Trudbenik
Donji Kopaonik 6 : 1 Omladinac
Beli Orlovi 3 : 2 Rubin (Z)
Kamenorezac 76 4 : 1 Stari Trstenik
14. Oktobar 1 : 0 Sloga
Varvarin 1 : 0 Polet 57