Zona Morava - Tutinu minimalac kod Ložionice

Daleko iskusnija ekipa Tutina od samogg početka je krenula u prave atake na gol domaćina. Najpre su pogodili stativu u 3. minutu a ppotom je u dva navrata Ahmetović, najpre u 5. minutu opalio sa dvadesetak metara ali je izvrsni golman Košanin na volšeban način zaštitio svoju mrežu a posle dvadesetak minuta iz povoljne situacije sa osam metara prebacio je loptu preko prečke. Golman Metalca imao je pune ruke posla do samog kraja prvog dela meča i najzaslužniji je što je njegova mreža mirovala. U nastavku prvi su pripretili domaćini. Sa ivice šesnaesterca kao iz topa opalio je Boričić ali lopta je pogodila u okvir gola - u prečku. A onda pogodak gostiujuće ekipe. Na centaršut sa leve stzrane pravovremeno je reagovao Alen Hot sa nekoliko metara savladao golmana Metalca.i doneo svom timu važna tri boda. Zanimljivo je da su gosti u svom sastavu imali samo tri mlada igrača dok su domaćini u protokol upisali isto toliko ali starijih fudbalera.

METALAC - TUTIN 0:1 (0:0)

KRALjEVO - Strelac. 0:1 Anel Hot u 55. Stadion kod Ložionice. Gledalaca 100. Sudija: Dragan Jelušić (Čačak) 7.

METALAC: Košanin 7,5, Samčović 6, Nešić 6 (Nikolić -), Raičić 6,5, Čolović 6, Kosovac 6,5, Boričić 7 (Popović -), Milojević 6, Živanović 6 (Zdravković -), Pavlović 6, Jovanović 6,5

TUTIN: Petrović - , M. Hot 6,5, Ahmatović 7, Am. Hot 6,5, Tutić 6, Rovčanin 7, Čuljević 6 (Gusinac -), Numanović 6 (Sredojević -), Balić 6 (Marković -), Džudžević 7, An. Hot 7

Igrač utakmice: Nikola Košanin (Metalac)

Sa meča Metalac - Tutin foto: Stole