MOL Jadar: Radjevac - Prva iskra 3:0

Obe ekipe su igrale nepovezano tokom cele utakmice sa malim brojem prilika za postizanje golova. Tome je dosta doprineo raskvašen teren na kome je bilo teško kontrolisati loptu. U 24' dosudjen je faul za Radjevac na preko 30 metara udaljenosti od gola. Dok su gosti pokušavali da organizuju odbranu Radivojević je na brzinu izveo slobodan udarac, iznenadio golmana Mitrića i lopta je odsela u njegovoj mreži, a sudija Čotrić je pokazao na centar. Nezadovoljan ovakvom odlukom Mitrić je napustio teren pa je njegovo mesto zauzeo igrač Djukić. Pre ovog gola domaći su imali dve polušanse ali je Pajić bio neprecizan, a šut Gošića golman je lako odbranio. Pri kraju poluvremena Gajić je u solo prodoru prošao tri prepreke i dobro šutirao ali se novi golman Djukić istakao i poslao loptu u korner. Na 2:0 povisio je Pajić u 44' šutom sa ivice šesnaesterca.

Više od igre u nastavku utakmice imali su gosti, a stvorili su i dve veoma povoljne prilike. Odlično je Filipović prošao po levoj strani i sa korner linije uposlio Pavlovića čiji šut je golman Mićić uspeo da skrene u korner. Nekoliko minuta kasnije Mićić greši izvan svog šesnaesterca a Bojić poklon loptu šalje u prazan gol. Tu se našao Petrović i sprečio siguran pogodak. Na drugoj strani Radivojević je poklonjenu loptu znalački iskoristio. U želji da izbije loptu što dalje od gola Aleksić je pogodio saigrača od koga se ona odbila do Radivojevića koji je ostao sam preg golom i zatresao mrežu. Bilo je ovo najbleđe izdanje Radjevca u dosadašnjem delu prvenstava a ipak su došli do ubedljive pobede i nova tri boda što ih je održalo u vrhu tabele. U sledećem kolu čeka ih mnogo teži zadatak u lokalnom derbiju kada gostuju sve boljoj ekipi Stolica.

Krupanj:
Stadion Radjevca. Gledalaca: oko 50. Sudija: Vuk Čotrić (Jadranska Lešnica). Pomoćnici: Nikola Samardžić (Loznica) i Nikola Todorović (Lešnica). Delegat: Željko Tešić (Cikote). Strelci: Slaviša Radivojević 24', 76', Stefan Pajić 44'. Žuti kartoni: Nebojša Jakšić (Radjevac), Nikola Konić, Zoran Pavlović, Vladimir Filipovoć (Prva iskra). Igrač utakmice: Slaviša Radivojević (Radjevac).

Radjevac: Mićić, Blagojević Darko ( od 56' Blagojević Dalibor), Gajić, Gošić, Petrović, Jakšić, Pajić, Radivojević, Đuričić, Jovanović (od 80' Milošević), Marković.