MOL Jadar: Radjevac – TE Gučevo 3:2

Veoma sigurnom igrom u prvom poluvremenu Radjevac obezbedio solidnu prednost od dva dva gola razlike. Već u drugom minutu Nenad Marković se najbolje snašao i sa desne strane šutirao u suprotan ugao a lopta se od stative odbila u gol. Jedinu pravu priliku gosti su imali u 15. minutu. Njihov najbolji ctrelac Željko Andrić oslobodio se Petrovića, idealno uposlio Miroslava Vučetića koji je ušao u šesnaesterac i oštro šutirao po zemlji ali za malo pored leve stative golmana Mićića. Ubrzo je Radjevac povećao prednost. Jovanović je izveo slobodan udarac, poslao loptu na drugu stativu gde je najviši u skoku bio Petrović i poslao loptu prema golu. Njegov prezimenjak je stigao da uhvati loptu, ali tek pošto je ona prešla gol liniju. Dobrom igrom domaćih u nastavku igre stvoreno je još nekoliko povoljnih prilika od kojih treba izdvojiti prečku Nenada Markovića i stativu Jovanovića sa oko 25 metara ali rezultat je ostao nepromenjen.
Posle samo pet minuta u nastavku Petrović je u jednom skoku povredio arkadu pa je morao da napusti igru i ode na ušivanje. Od tog trenutka u odbrani domaćih je počela da duva promaja, a gol je visio u vazduhu. Razigrao se Andrić pa je najpre sa 25 metara uputio loptu pod prečku koju je Mićić izbio u korner. Nekoliko trenutaka kasnije primorao je kapitena domaćih Gošića da nad njim napravi prekršaj za najstrožu kaznu. On je izveo penal ali je uspeo samo da pogodi stativu. Uspeo je Rdjevac da uspostavi ravnotežu, pa čak da ponovo pripreti gostujućem golmanu. Rezervista Simić je postigao i gol koji je zbog ofsajda poništen a pogodio je i prečku. U kontranapadu Đorđević je bio brži od domaće odbrane i smanjio rezultat na 2:1. U 70. minutu Andrić se iskupio za promašaj sa 11 metara. Ovoga puta je iz slobodnog udarca sa preko 20 metara precizno pogodio desni donji ugao golmana Mićića. I pored lošije igre u drugom poluvremenu domaći su uspeli da dodju do pobede i to zahvaljujući topdžiji Jovanoviću koji je iz slobodnog udarca preko živog zida zatresao mrežu rezervnog golmana gostiju.

Krupanj:
Stadion Radjevca. Gledalaca: oko 200. Sudija: Milenko Mišić (Brasina), pomoćnici: Momčilo Kostadinović (Donja Borina) i Snežana Jezdić (Brasina). Delegat: Zoran Nikolić (Loznica). Strelci: Nenad Marković 2`, Branko Petrović 24` Miodrag Jovanović 77` (Rađevac) Branko Mitrović 64`, Željko Andrić 70` (TE Gučevo). Žuti kartoni: Aleksandar Gajić, Mladen Petković (Radjevac); Slobodan Petrović (TE Gučevo). Igrač utakmice: Miodrag Jovanović (Radjevac).

Radjevac: Mićić, Djurić ( od 54` Marko Marković), Gajić, Gošić, Petrović (od 50` Simić), Petković, Stefan Pajić, Jovanović, Nenad Marković, Nikola Pajić, Vučićević (od 86` Djukanović).
TE Gučevo: Petrović (od 46` Milisav Vučetić)) ,Goran Mitrović (od 46` Stanković), Branko Mitrović,  Radić, Kojić, Ljubomir Vučetić, Djordjević, Milutinovićć, Djukanović, (od 82` Ignjatović), Andrić, Miroslav Vučetić

Borac (K) 0 : 1 Crnča
Radjevac 3 : 2 TE Gučevo
Jedinstvo 0 : 3 Gučevo
Rudar (B) 2 : 1 Granit
Velika Reka 2 : 1 Stari Jadar
Sloga (S) 2 : 1 Cer