MOL Jadar: Radjevac – Stari Jadar 4:0

Derbi kola opravdao je očekivanja, bar delimično, samo u prvom poluvremenu. Rano su domaći došli do rezultatske prednosti već u 3. minutu. Prošao je Ristić nekoliko prepreka po desnoj strani, ušao u šesnaesterac i pored nemoćnog golmana plasirao loptu u mrežu. Do novog pogotka Rađevac je imao 3-4 šanse preko Pajića, Radivojevića i Todorovića ali su šutevi završavali pored gola. Gosti su imali dve dobre šanse posle grešaka golmana Mićića, ali su Despotović i Lazarević takođe bili neprecizni. U 27. minutu repriza sa početka utakmice. Ponovo je Ristić pretrčao dobar deo terena po desnoj strani i idealno uposlio Radivojevića kome nije bilo teško da sa nekoliko metara postigne pogodak. Skoro ista slika u poslednjem minutu prvog poluvremena. Ovoga puta Ristić je uposlio kapitena Gošića koji je sa oko 25 metara postigao najlepši gol.
Vredno pomena u drugom poluvremenu je jedino novi pogodak domaćih. Golman Jevrić je napravio penal nad Todorovićem a isti igrač je je bio i izvođač najstrože kazne. Imao je Jevrić Loptu na ruci ali je ona ipak završila u mreži. I pre ovog gola a i posle gostujući igrači su počeli da napuštaju teren zbog povreda pa su ubrzo ostali na terenu sa 8 igrača. Posle pet minuta čekanja da se neko od povređenih igrača vrati na teren sudija Smiljanić je označio kraj utakmice.

Krupanj: Stadion Radjevca. Gledalaca: 100. Sudija: Ivan Smiljanić (Ribari). Pomoćnici: Radosav Banović (Prnjavor) i Borko Petrović (Loznica). Delegat: Vidoje Nikolić (Loznica). Strelci: Jugoslav Ristić 3', Slaviša Radivojević 27', Milovan Gošić 45', Nikola Todorović 60' (11m). Žuti kartoni: Milutin Petrović, Miloš Ilić i Nenad trajković (Stari Jadar). Igrač utakmice: Jugoslav Ristić (Radjevac).

Radjevac: Mićić, Todorović, Gajić, Gošić, Petrović, Jakšić, Pajić (od 46' Blagojević Dalibor), Radivojević, Ristić, Jovanović (od 66' Blagojević Darko), Đuričić (od 60' Blagojević Dejan).
Stari Jadar: Kovačević (od 46' Jevrić), Manojlović, Petrović Milutin, Ilićć Miroslav, Simić, Ilić Miloš, Trajković, Despotović, Petrović Milan, Vučetić Miroslav (od 46' Vučetić Veljko).

Borac (K) 0 : 0 Milan Orlić
Sloga (S) 1 : 0 Jelav
Velika Reka 3 : 2 Stolice
Rudar (B) 1 : 0 Prva iskra
Jedinstvo 2 : 1 Cer
Radjevac 4 : 0 Stari Jadar