MLK: Popovići - Morava (M) 1:4

Zvuči neverovatno ali je rezultat tačan, nije greška. Već u 26.minutu bilo je 0:3 i sva tri gola dao je Gvozden Torlaković. Prvi u 15.minutu kada je raspalio po lopti i pod prečku poslao loptu iza leđa nemoćnog Trišovića. Drugi je postigao samo pet minuta kasnije iz opravdano dosuđenog penala. Predhodno je oboren Jović kada se našao oči u oči sa golmanom i kada ga je već obišao na njega je startovao Baltić i penal. Treći gol G.Torlaković postigao je posle dobre dubinske lopte N.Torlakovića kada je krenuo sam ka golu iskosa sa desne strane i loptu poslao u bliži ugao po zemlji. Bio je to 26.minut, domaći dolaze do daha i nekoliko puta prete golmanu G.Zečeviću (igrač) ali gol postižu tek nakon penala kada je lopta ubačena sa strane pogodila u ruku N.Torlakovića. Siguran realizator sa bele tačke bio je Stojanović.

Tračak nade ali ne zadugo. Jović dobija upotrebljivu loptu izlazi sam pred golmana i mirno šalje loptu ispod njega. Bio je to poslednji minut prvog dela i konačan rezultat ispostaviće se kasnije. Domaći napadaju jelovo a gosti se organizovano brane sa jakom sredinom i pouzdanim štoperima. Najbolju priliku u drugom delu propustio je G.Torlaković. N.Torlaković šalje dobar centaršut na Milenića ovaj glavom vraća do trostrukog strelca ali golman domaćih fantastičnom reakcijom spašava ekipu većeg poraza. Domaći praktično bezopasni. Sudijska trojka na čelu sa Majstorovićom dobro je obavila posao na ovom veoma zanimljivom meču.

Popovići: Trišović, Ajdačić, V.Pavlović (M.Pavlović), Baltić, Marković (Ivanović), Đorđević (Milovanović), Nedeljković, Stamenčić, Jeremić, Stojanović, Ćilerdžić.
Morava: G.Zečević, M.MItrović, N.Torlaković, Perišić, Z.Zečević, S.Torlaković, Mršović, R.Mitrović (Pavlović) ,Milenić, Jović(Andrić), G.Torlaković.

Vrnjci 6 : 1 Lazac
Mlada krila 0 : 2 Žiča
Polet (R) 3 : 0 Granit
Partizan 2 : 5 Tavnik
Mladost (V) 0 : 0 Olimpik
Jedinstvo (D) 3 : 1 Morava (M)