MOL: Borac (V) - Borac (L) 1:0

Susret dva imenjaka, novajlije u ovom rangu takmičenja, obeležila je dobra utakmica, veoma gruba igra domaćina i veoma slabo suđenje u drugom delu susreta. Imali su domaći inicijativu u prvih 10-tak minuta, ali su gosti odigrali veoma disciplinovano u odbrani i nisu dozvolili da se praksa primanja golova u prvim minutama utakmice nastavi. Bilo je po nekoliko prilika na obe strane, ali na odmor se otišlo bez pogodaka. Suđenje Radanovića u prvom delu veoma dobro. Očekivali su gosti i u drugom delu dobro suđenje, ali tu su pogrešili. Sudija Radanović je domaćim dozvolio veoma grubu igru, što nije sankcionisao opomenama, već samo upozorenjima. Bilo je prilika na obe strane ali odbrane su dobro obavile svoj posao. Treba istaći dobru priliku domaćih kada je Krstić uspešno sačuvao svoju mrežu. Imali su i gosti prilika, najpre preko Đukića, Josića, a da je rezervista Lazarević bio spretniji sve bi bilo drugačije.

Sredinom drugog dela gosti su u potpunosti preuzeli inicijativu na terenu i očekivao se pogodak. Domaće u život vraća sudija Radanović, dosudivši u 76.minutu kazneni udarac, koji je samo on video, a što se i potvrdilo na snimku SOS kanala. Makević je bio siguran za 1:0 i ispostavilo se konačan rezultat. Imali su gosti još jednu dobru priliku posle vođstva domaćih kada greši golman Garibović, ali lopta odlazi pored stative u gol aut. Pored dobre igre gostiju, koji su na ovom susretu realno zaslužili makar jedan bod, bodovi ostaju u Vladimircima, nezasluženo. Žalosno je i to da je delegat Tamburić Predrag iz Bogatića napisao da su domaći bili bolji i zasluženo pobedili, ali očigledno nismo gledali istu utakmicu. Čestitke gostima, na dobroj igri i trudu, uprkos oštroj igri domaćih, kao i slabom sudiji Radanoviću.

FK "BORAC" Vladimirci - FK "BORAC" Lešnica 1:0 (0:0). Gledalaca: 100 strelac: Makević Miloš 76 (KU). Sudije: G: Radanović Mladen - Šabac P: Mićić Marko - Šabac P: Dikanović Igor - Šabac D: Tamburić Predrag - Bogatić. Žuti kartoni: Makević, Gajić, Stević V., Žunić, Stević S. /BV/ Aćimović, Arnautović, Mucić /BL/.

BORAC Vladimirci 1. Garibović Aleksandar, 2. Gajić Dalibor, 3. Antonić Filip, 4. Jezdimirović Sava, 5. Jeremić Dragan, 6. Lekić Aleksandar, 7. Todorović Miloš (Stević Siniša, 8. Ilić Dragan (Žunić Miloš), 9. Stević Vladimir (Vujković Rajko), 10. Makević Miloš, 11. Gligorić Aleksandar.

BORAC Lešnica 1. Krstić Goran, 2. Petrović Milutin 3. Đukić Milić, 4. Mucić Nikola 5. Aćimović Branko, 6. Filipović Boško, 7. Vuković Milan (Radovanović Zoran), 8. Đukić Predrag, 9. Josić Mladen (Lazarević Dragutin), 10. Arnautović Predrag, 11. Vasić Milan (Nikolić Miloš)

Sindjelić 2 : 0 Jadar
Antimon 3 : 0 Podrinje
Borac (V) 1 : 0 Borac (L)
Mladost (P) 4 : 1 Gučevo
Jedinstvo (Š) 2 : 3 BMR Petlovača
Provo 2 : 0 Mačva 2005
Jedinstvo (MZ) 1 : 0 Hajduk Stanko
Lipolist 6 : 0 Drina