SLZ: Bane - Šumadija (Aranđelovac) 4:0

Fudbaleri Bana iz Raške zabeležili su veoma bitnu pobedu u trci za očuvanje statusa srpskoligaša. Bez većih problema savladali su Šumadiju iz Aranđelovca sa ubedljivih 4:0. Do prvog gola viđena je jedna dobra prilika, koju nije iskoristio štoper Pavlović. U 32.minutu domaćin je došao do pogotka, posle dobre solo akcije Zečevića, u gužvi u kaznenom prostoru lopta dolazi do kapitena Đorđevića koji rutinski po zemlji uspeva da savlada golmana Anđelkovića. Tada su raščani zaigrali mnogo opuštenije, ali su gosti u 39. i 42.minutu preko Marka Radovanovića imali dve dobre prilike. I onda u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena odlučujući momenat. Nikola Jovanović je dobio loptu na nekih dvadesetak metara, krenuo u solo akciju nanizao tri fudbalera Šumadije i sa ivice kaznenog prostora uputio prizeman i precizan udarac koji golman gostiju nije uspeo da ukoroti. U nastavku rutinska igra fudbalera Bana, dok na drugoj strani gosti nikako nisu uspevali da se povrate od drugog gola raščana u nadoknadi. Posle nekoliko prilika kapiten Đorđević je u 69.minutu završio jednu lepu akciju po desnoj strani i tada je već bilo jasno da bodovi ostaju u Raški. Tačku na ovaj meč stavio je Lazar Ilić posle još jedne lepe akcije, ovoga puta po levoj strani, kada je sa desetak metara loptu poslao ispod golmana Anđelkovića. Fudbalere Bana u narednom kolu očekuje komšijski derbi protiv Jošanice iz Novog Pazara. igrač utakmice: Predrag Đorđević (Bane).

BANE - ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)  4:0 (2:0)

Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Stefan Jevremović (G.Milanovac). Strelci: Đorđević u 32. i 69, N.Jovanović u 45+1. i Ilić u 90+3.minutu za Bana. Žuti kartoni: S.Jovanović (Bane), Jaćimović, Andrić, Anđić (Šumadija).

BANE: Glukčević, S.Jovanović (Radović), Ilić, Lopatić, Pavlović, Drašković, N.Jovanović (P.Petrović), Đorđević, Zečević (Krišto), Bogojević, B.Jovanović.

ŠUMADIJA (AR): Anđelković, Jaćimović, Dragačević, Mi. Radovanović, Timotić, Anđić, Pavlović, Gavrilović (Lalović), M. Radovanović, Brajović (Šević), Turković (Mihajlović).