Poraz Sloge na vodi

U 19. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Božurnji od domaće ekipe Jasenice rezultatom 1:0. Kiša, koja je sve vreme odigravanja utakmice padala, otežavala je kretanje igračima i (i onako težak) teren ućinila još težim za igru. U takvim okolnostima domaći fudbaleri su se za nijansu bolje snašli i (uz malo sreće) zabeležili važan trijumf. Udarac Nikolića glavom sa 5 metara (golman gostiju odbranio) u 6. minutu sa jedne i Blagojevića (šutirao 10-ak metara iskosa, a golman domaćih odbranio) u 34. minutu je sve što su malobrojni gledaoci videli u prvom delu igre.

Drugo poluvreme donelo  je nešto angažovaniju igru (onoliko koliko je teren dozvoljavao). Najbliži golu gosti su bili u 78. minutu kada je Blagojević šutirao sa 12-13 metara, a Živanić glavom spasao svoj gol. Odlućujući momenat odigrao se u 82. minutu. Karić je izveo korner,a u šesnaestercu gostiju (u opšten metežu) najspretniji je bio V.Petrović i sa 5-6 metara savladao Jelesijevića za veliko slavlje domaćih.

Jasenica (Božurnja) - Sloga (Zagorica) 1:0

Igralište u Božurnji. Gledalaca oko 30. Delegat: Vladan Vujić (Topola). Sudija:Jovica Vladović (Topola), pomoćnici: Zlatko Matijević (Kopljari) i Saša Šundić (Aranđelovac). Strelac:Vladimir Petrović u 82. minutu za Jasenicu. Žuti kartoni: Č.Petrović (Jasenica) Pavković, Gajić, Jovanović (Sloga).

Jasenica: Kukulj, Janković, V.Rakić, Nikolić, Živanić, Matić, Radojković, Č.Petrović (od 66. Vujičić), Karić, V:Petrović.

Sloga: N.Jelesijević, Obradović, Gajić, Vesić, Stevanović, Ilić, Blagojević, J.Petrović, Pavković, M.Jelesijević, Ivanović (od 62. Jovanović)

Proleter 3 : 3 Radoje Domanović
Jasenica 1 : 0 Sloga
Misača 0 : 1 Kopljari
Plaskovac 3 : 0 Trnava
B 2000 0 : 3 BSK
Žabare 2 : 3 Mladi rudar