SLZ: Pobeda opet poražena kući

Mlada ekipa Beloševačkog srpskoligaša je nastavila sa igrama toplo-hladno. Ponovio je u Beloševcu pretrpljen poraz ovoga puta od neugodne i čvrste ekipe Jošanice iz Novog Pazara. Pobeda je dominirala u celoj utakmici ali nisu iskoristili svoje šanse, a gosti su to kaznili i došli do vredne pobede.

Najvećeg krivca za poraz domaći mogu tražiti u svojim redovima, jer je samo Varjačić uspeo da iz četri izgledne šanse ni jednom ne pogodi gol, a najbliži je bio u drugom minutu nadokanade kada je pogodio prečku. Pazarci  su  sve  završili u prvom poluvremenu. Prvo je Đakovac u 25. minutu uspeo da pogodi direktno iz kornera sa desne strane, da bi konačan rezultat postavido najbolji igrač utakmice Mehemdović u 32. minutu iz slobodnog udarca sa oko 25 metara udaljenosti.

POBEDA BELOŠEVAC - JOŠANICA  0 : 2 (0:2). Strelci:0:1 Đakovac u 25. minutu, 0:2 Mehmedović u 32.minutu.

Šapine 0 : 0 Rudar
Bane 2 : 0 Sloboda
Partizan 0 : 3 Loznica
Železničar 3 : 1 Šumadija
Pobeda 0 : 2 Jošanica ND 2011
Mladi radnik 0 : 0 Seljak
GFK Jasenica 1911 0 : 1 Krušik
Polet 1 : 0 Mačva