Biković Slatini doneo prvu prolećnu pobedu 0:1

Slatinski „žuti“ izvojevali su prvu prolećnu pobedu savladavši tim Krivelja na gostujućem terenu 0:1 (0:0), u 21. vanrednom kolu Okružne lige Bor. Bikovićev gol vredan tri boda.

Detalj sa utakmice Krivelj – Slatina / foto: Live SPORT

Na stadionu „4.kilometar“, u prvom poluvremenu mreže su mirovale na obe strane, iako su obe ekipe imale izlglednih šansi za postizanje gola.

U drugom poluvremenu Slatinjani su u vođstvo došli preko Bikovića u 65. minutu susreta, što se kasnije ispostavilo i konačnim rezultatom na utakmici 0:1. Podsetimo se da je u jesenjem delu prvenstva tim Krivelja na gostovanju u Slatini odneo tri boda boljom igrom od nekadašnjeg zonaša 1:2. Krivelj, u subotu, gostuje lideru na tabeli timu Brestovca dok Slatinjani dočekuju ekipu Branika iz Štubika.

Blizna 2 : 0 Sloga
Poreč 1 : 0 Radnički
Branik 1 : 4 Nemetali
Krivelj 0 : 1 Slatina
Ključ 3 : 1 Rudna Glava
Zlot 3 : 0 Rajac