Pobeda odnela ceo plen

Fudbaleri Bana doživeli su prvi neuspeh u nastavku prvenstva Srpske lige "Zapad". Raščani su izgubili od Pobede iz Beloševca rezultatom 2:1, ali su i dalje na desetom mestu na tabeli. Gosti su se predstavili u dobrom svetlu, kao školovana ekipa, ali treba istaći da je domaćin imao više prilika za gol. Kragujevčani su do vođstva stigli praktično bez prilike, Radović je sa nekih desetak metara vratio golmanu Glukčeviću, ovaj nije uspeo da ukroti loptu i ona završava u mreži. Bane je vrlo brzo vratio egal, najlepša akcija na utakmici krunisana je pogotkom. Bogojević je lepo sačekao Radovića, koji se ubacio po levoj strani, usledio je centaršut, a na pravom mestu bio je mladi Vučićević koji šalje loptu u mrežu. Preuzeli su inicijativu igrači u belim dresovima, mogli i do potpunog preokreta, ali su gosti ponovo došli do vođstva. Kapiten Stojanović odlično je izveo slobodan udarac sa nekih 25 metara i ispostaviće se postavio konačan rezultat. U nastavku Bane je napadao, stvorio nekoliko dobrih prilika, a najbolje nisu iskoristili P.Petrović i S.Jovanović. Veoma slabi sudija Lukić pored slabe procene prilikom prekršaja, propustio je priliku da pokaže na jedanaesetrac u 50.minutu, kada je half gostiju Savić na očigled svih igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Igrač utakmice: Vladimir Stojanović (Pobeda).

BANE - POBEDA BELOŠEVAC   1:2 (1:2)

Gradski stadion u Raški. Gledalaca: 300. Sudija: Lukić (Divci). Strelci: Vučićević u 17.minutu za Bana, Radović (autogol) u 10. i Stojanović u 34.minutu za Pobedu. Žuti kartoni: Bogojević, Drašković (Bane), Petrović, P.Đorđević, Kostić (Pobeda).

BANE: Glukčević, S.Jovanović, radović, Lopatić, Bošković, Drašković, N.Jovanović (Ilić), Đorđević, Vučićević (P.Petrović), Bogojević, Pavlović.

POBEDA: Marjanović, Bajović, Pejčinović, Petrović, Savić, Matanović, Vukomanović (A.Kostadinović), M.Kostadinović, P.Đorđević, Stojanović, M.Đorđević (Kostić)