Bane bolji od Krušika

U tvrdoj utakmici, fudbaleri Bana uspeli su da ostvare bitnu pobedu nad ekipom Krušika iz Valjeva rezultatom 1:0. Ovom pobedom raščani su pretekli na tabeli Krušik i zasluženo stigli do četvrte pobede u sezoni. Domaćin je odlično otvorio utakmicu i u 6.minutu posle kornera koji je izveo Nikola Jovanović, u gužvi se najbolje snašao Lopatić i iz neposredne blizine savladao Vojisavljevića. U prvih dvadesetak minuta "beli" su bili bolji i uglavnom se igralo na polovini ekipe iz Valjeva. Tek u finišu meča gosti su zaigrali bolje. U nastavku početna inicijativa Krušika, Bane je pretio iz kontri, a odlične prilike nisu iskoristili Stefan Jovanović u 61. i Bulatović u 63.minutu. U 70.minutu odličan napad raščana, posle centaršuta Radovića sa leve strane, Vukadinović je umakao odbrani gostiju i u padu sa desetak metara loptu glavom šalje u levi donji ugao golmana Vojisavljevića. Fudbaleri Krušika pet minuta pre kraja uspeli su iz gužve preko Popovića da smanje reztultat. Igrač utakmice: Nikola Jovanović (Bane).

BANE - KRUŠIK  2:1 (1:0)

Raška - Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Tamara Pavlović (Čačak). Strelci: Lopatić u 6. i Vukadinović u 70.minutu za Bana, a Popović u 85.minutu za Krušik. Žuti kartoni: Drašković (Bane), Tomić, Popović, Baljak (Krušik).

BANE: Glukčević, S.Jovanović, Radović, Lopatić, Tomović, Drašković, N.Jovanović (Pavlović), B.Jovanović, Bulatović (Petrović), Vukadinović, Šumarac (Ilić).

KRUŠIK: Vojisavljević, Đorđević, Popović, Tomić, Simić, Ilić, Nešić, Rajković (Ašković), Jovanović (Baljak), Petrović, Petrašević (Tešić).