Pobeda savladala lidera

Jedna od najmlađih ekipa u ovoj ligi, održala je čas fudbala lideru dosadašnjeg dela prvenstva. i što je zanimljivo sve je odlučeno več u prvom poluvremenu, a posle dužeg vremena proradilo je pojačanje iz Austrije Matanović. Kod oba gola aistent je bio drugi napadač Vidić. prvo je u 15. minutu glavom uspeo da prebaci kompletnu odbranu Mačve, a onda je Matanović sa ivice šesnaesterca levom nogom neodbranjivo pogodio gol šapčana. U 40. minutu postavljen je konačan rezultat s tim što je sad Vidić odrigrao povratnu loptu do strelca matanovića, a ovaj sa oko deset metara neodbranjivo pogodio levi gornji ugao gola Mačve, prosto pocepaviš mrežu. treba istaći da su oba golmana bila na visini zadatka, tako da do kraja nije viđen više ni jedan pogodak.

Pobeda - Mačva 2:0

Beloševac. Strelci: 1: 0 Matanović 15, 2: 0 Matanović u 40. minutu. Igralište  pored  pruge. Gledalaca: 200. Sudija: Dalibor  Trifunović (Kraljevo) 6. Žuti  kartoni: Petrović (Pobeda), Đukanović, Gemović (Mačva). Igrać  utakmice: Miloš  Matanović (Pobeda).

POBEDA: Marjanović 8, Bjelanović 7, Kilibarda 6, 5, Savić 7, 5, Petrović 7, 5, Vukomanović 6, 5(Pejčinović 7), Matanović 8, 5, Kostadinović 7, D. Miljuš 7(Stojanović-), Vidić 7, 5(Kostić -)Đuričić 7, 5

MAČVA: Stepandić 7, Pejović 6, Spasenović 6, 5, Lazić 6, 5(Gemović 6), Ristivojević 7, Đukanović 7, Vidić 6, 5 (G. Matić -), Milutinović 7, Ilić 6, 5 (Jovanović -), Milinković 7, Z. Matić 7

GFK Jasenica 1911 2 : 0 Rudar
Mladi radnik 1 : 0 Polet
Pobeda 2 : 0 Mačva
Železničar 1 : 1 Krušik
Partizan 0 : 0 Seljak
Bane 2 : 1 Jošanica ND 2011