Remi po meri domaćina

U 8.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Radoja Domanović i Sloge odigrali su nerešeno 2:2. Gosti su tako osvojili prvi bod u petom međusobnom susretu (kada su dueli u Ovsištu u pitanju), dok su domaći osvoji prvi bod u ovoj sezoni. Prvu priliku imali su gosti u 9.minutu.Vesić je šutirao sa 20-ak metara,a golman domaćih se istakao intervencijom. Samo minut kasnije A.Pavković je izveo slobodan udarac 25 metara  iskosa sa leve strane,a golman domaćih ponovo odbranio. Domaći fudbeleri su iz prve ozbiljnije akcije došli do gola u 12. minutu. Pavlović je uputio cenraršut iskosa sa desne strane, a I.Gajić loptu glavom sa nekih 7-8 metara posalo u gol Milića. Najbliži golu gosti su bili u 16. minutu kada M.Pavković sa 10-ak metara, posle centaršuta M.Gajića, glavom šutirao pored gola. Domaći su uzvratili udarcem Milutinovića u 33. minutu,ali  je njegov šut odbranio Jelesijević.

Tek što je počelo drugo poluvreme,a domaći fudbaleri su duplirali vođstvo. Milojević je centrirao loptu u kazneni prostor gostiju, Marković šutirao sa 5 metara,golman gostiju odbio loptu,a isti igrač iz drugog pokušaja poslao loptu u mrežu u 49. minutu. Od tog trenutka gosti su zaigrali mnogo ofanzivnije. Šutevi M.Gajića u 51. i 63. minutu,Petrovića u 67. A.Pavkovića u 69. M.Pavkovića u 70. minutu su delovalo bezopasno  po gol domaćih. Period dobre igre gosti su uspeli da materijalizuju i interrvalu od 72. do 75 minuta kada su postigli dva gola. Najpre je Babić odmerenim i preciznim udarcem 25 metara iskosa sa leve strane strane svaldao Pajića, poslavši loptu u gornji desni ugao njegovog gola. Isti igrač je samo tri minuta kasnije iskoristio odlično doavanje M.Pavkovića i sa 7-8 metara doneo izjednačenje gostima. Poslednju priliku na meču imali su gosti. M.Pavković je tukao sa 25 metara ali pored gola.

Radoje Domanović (Ovsište) - Sloga (Zagorica) 2:2

Igralište u Ovsištu. Gledalaca oko 50. Delegat:Mileta Pavlović (Aranđelovac). Sudija:Nenad Milovanović (Aranđelovac) pomoćnici Nenad Rafailović (Aranđelovac) i Zlatko Matijević (Kopljari). Strelci:Ivan Gajić u 12. Marković u 49. minutu za Radoje Domanović, Babić u 72. i 75. minutu za Slogu. Žuti kartoni:I.Gavrilović (Radoje Domanović ) A.Dimitrijević (Sloga).

Radoje Domanović:Pajić, R.Jovanović, Arsernijević, I.Gajić ,I.Gavrilović, V.Gavrilović, Pavlović (od 55.Todorović), Marković (od 65.M.Dimitrijević), Milojević, A.Jovanović, Milutinović.

Sloga:MIlić (od 27.N.Jelesijević), Ivanović, A.Dimitrijević, M.Gajić, Stevanović, Babić, A.Pavković, M.Pavković, Petrović, M.Jelesijević

Radoje Domanović 2 : 2 Sloga
Kopljari 3 : 3 Proleter
Mladost 0 : 1 Jasenica
Trnava 4 : 2 Misača
Mladi rudar 4 : 1 Plaskovac
Žabare 3 : 0 B 2000