SLZ: Lajkovčani u Raški do celog plena

Fudbaleri Bana još jednim bledim izdanjem, doživeli su treći minimalni poraz u sezoni. U 4.kolu srspke lige "Zapad", bodove iz Raške odneo je Železničar iz Lajkovca koji je slavio sa 1:0. Nije viđena utakmica na visokom nivou, u kojoj su domaći fudbaleri lošom i bezidejnom igrom itekako pomogli gostima da dođu do celog plena. Jedini gol na utakmici postignut je u 10.minutu i to iz prve prave akcije. Dugo je lopta bila u kaznenom prostoru raščana, na drugoj stativi u pravo vreme našao se mladi Stanojević koji je lepim poluvolejem neodbranjivo pogodio ugao golmana Košanina i tako postavio ispostaviće se konačan rezultat. Lajkovčani su imali mnogo veći posed lopte i držali težište igre na polovini protivnika. I pored takvog odnosa snaga u prvom poluvremenu beležimo još stativu Rajevca. Bane je najbolju priliku propustio u 37.minutu kada je Bulatović iz blizine šutirao preko gola. Nastavak je počeo novom prilikom za Bulatovića, ali i isključenjem beka domaćih Jovanovića u 48.minutu zbog drugog žutog kartona. Sa igračem manje Bane je pokušao da eventualno dođe do izjednačenja, ali su se svi napadi "belih" završavali na ivici kaznenog prostora. U nadoknadi utakmice, nesigurni sudija Nedeljković iz Užica isključio je kapitena domaćih Lopatića zbog oštrog starta, pokazavši mu direktan crveni karton. Igrač utakmice: Miloš Milosavljević (Železničar).

Raška - Gradski stadion. Gledalaca: 350. Sudija: Milan Nedeljković (Užice). Strelac: Stanojević u 10.minutu. Žuti kartoni: Radojević, Jovanović, Bulatović, Bošković (Bane), Ilić, Gajić, Stanojević, Stefanović (Železničar). Crveni kartoni: Jovanović u 48.minutu i Lopatić u 90 + 2.minutu (oba Bane).

BANE: Košanin, Jovanović, Radović, Lopatić, Bošković, Tomović, Drašković, Radojević (Petrović), Bulatović, Vukadinović, Ilić (Šumarac).

ŽELEZNIČAR: Tanasijević, Đukić (Marković), Andrić, Ilić, Gentić, Živković, Janković, Rajevac, Gajić (Ružičić), Milosavljević, Stanojević (Stefanović).

Najbolji kod domaćih: Bošković

Rudar 2 : 1 Partizan
Bane 0 : 1 Železničar
Šapine 1 : 1 Pobeda
Sloboda 0 : 2 Mladi radnik
Loznica 1 : 0 GFK Jasenica 1911