PTZ: Juhor - Majdanpek 0:0

Sve što se dešavalo na meču u Obrežu desilo se u drugom delu meča. Prvih 45 minuta proteklo je u rastrzanoj igri sa obe strane bez izglednih šansi za postizanje golova na obe strane. Odmah na početku drugog dela trener domaćih Miloš Sibinović u igru je uveo Cvejića koji je uneo živost u napadu domaćih pa prvu priliku propušta Acković pošto je mlađani Nikola Marković sjajno prošao po levoj strani ubacio u sredinu a špic Obrežana iz neposredne blizine prebacuje gol Naunovića. Samo dva minuta kasnije  Nikola Marković na pas Vukmanovića sjajno prolazi po levoj strani ubaca loptu Matejiću koji je na pet metara od prazne mreže ali on prebacuje gol i šansu utakmice i onda kako to obično biva umalo kazna  u 80. minutu Bobojević dobija sjajni dubinski pas izlazi sam ispred domaćeg golmana Ivana Maksimovića ali ovaj dobija duel 1 na 1 i brani , samo minut kasnije opet Bobojević beži odbrani domaćih ponovo je sam ispred Maksimovića a ovaj opet spašava na čudesan način svoju mrežu

Obrežani potom ponovo preuzimaju igru u svoje ruke ali napadi koji uglavnom idu preko desne strane tj Đorđa Cvejiča siguran su plen golmana gostiju Naunovića i sjajnog štopera gostiju Mladena Golubovića,  sve do 89. minuta kada Juhor propušta poslednju kolosalnu šansu, naime Cvejić upućuje odličan centaršut na 10-11 metara od gola Srđan Simonović šutira u donji desni ugao golmana Majdanpeka ali ovaj vrhovima prstiju tu loptu skreće u korner. Na kraju treba reći da je u 90. minutu sudija Stefan Filipović u svlačionicu poslao kapitena domaćih Mladenovića i rezervistu gostiju Ristića zbog međusobnog udaranja posle jedne gužve u kaznenom prostoru domaćina.

Stadion Juhora u Obrežu. Gledalaca 200. Sudija Srefan Filipović(Jagodina) 7. Opomenuti igrači: Vukmanović, Acković i Marković(Juhor), Ilić, Dobričević i Popović(Majdanpek). Crveni kartoni: Slađan Mladenović (Juhor) u 90. minutu i Ristić(Majdanpek) u 90. minutu. Igrač utakmice: Mladen Golubović (Majdanpek).

Juhor: Maksimović 7, 5, Simonović 7, Vukša 6, 5, Vukmanović 7, Lukić 7, Sibinović 7, Mladenović 6, 5, Marković 7, 5 (Radonjić-), Acković 6, 5, Pejković 6, 5 (Cvejić7), Matejić 6 (Antonijević-).

Majdanpek: Naunović 7, 5, Potpara 6, 5, Dobričević 7, Ranđelović 7, Mladen Golubović 7, 5, Brajović 7, Ilić 6, 5, Živanović 6 (Tomić 7), Kulenović 6, 5, Aleksić 6, 5(Popović-), Bobojević 7 (Ristić-).

Dunav 1 : 2 OFK Bor
Juhor 0 : 0 Majdanpek
Borac (B) 2 : 1 Župa
Dragocvet 7 : 0 Radnički
Lugomir 0 : 0 Rembas
Trajal 0 : 1 SFS Borac