XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Ribnica
Jovac
23.04.2022 16:30
Tavnik
3 : 0
Ribnica
Radnik
Ušće
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
24.04.2022 16:30
Radnik
2 : 0
OFK Progorelica
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Zvezda
Čukojevac
23.04.2022 16:30
OFK Ras
3 : 0
Zvezda
Mladost (V)
Vrdila
2 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
23.04.2022 16:30
Mladost (V)
2 : 2
Omladinac (NS)
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Proleter
Pečenog
24.04.2022 16:30
Mataruge
0 : 1
Proleter
Napredak
Gračac
4 : 0
Rudar
Baljevac
23.04.2022 16:30
Napredak
4 : 0
Rudar
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Koštampolje
Delimeđe
24.04.2022 16:30
Jedinstvo 2017
1 : 0
Koštampolje
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
23.04.2022 16:30
Budućnost
0 : 0
Ibar
24.04.2022 18:39 (Zblagoje)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška OFK Ras 22 17 0 5 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Napredak 22 14 4 4 46
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (-1) 22 14 3 5 44
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tavnik 22 14 1 7 43
5 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (V) 22 12 4 6 40
6 Prelazi u ligu višeg ranga Ibar 22 9 6 7 33
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 2017 22 9 5 8 32
8 Prelazi u ligu višeg ranga Proleter 22 9 4 9 31
9 Prelazi u ligu višeg ranga Rudar 22 9 3 10 30
10 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac (NS) 22 7 6 9 27
11 Prelazi u ligu višeg ranga Ribnica 22 7 6 9 27
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 22 7 5 10 26
13 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Progorelica (-1) 22 8 2 12 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Zvezda 22 5 3 14 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Mataruge 22 3 4 15 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Koštampolje (-3) 22 2 4 16 7

23.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Tavnik
Tavnik
01.05.2022 17:00
Budućnost
0 : 2
Tavnik
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
30.04.2022 17:00
Ibar
4 : 0
Jedinstvo 2017
Koštampolje
Delimeđe
2 : 1
Napredak
Gračac
30.04.2022 17:00
Koštampolje
2 : 1
Napredak
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
30.04.2022 17:00
Rudar
2 : 1
Mataruge
Proleter
Pečenog
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
01.05.2022 11:00
Proleter
1 : 0
Mladost (V)
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
01.05.2022 17:00
Omladinac (NS)
2 : 2
OFK Ras
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Radnik
Ušće
01.05.2022 17:00
Zvezda
1 : 2
Radnik
OFK Progorelica
Progorelica
3 : 0
Ribnica
Jovac
01.05.2022 17:00
OFK Progorelica
3 : 0
Ribnica
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

nekoizmase
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 62 korisnika
M. Milanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ugren i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sketaaaa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Djordje11MB i još 21 korisnika su tipovali utakmicu
igorerak i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase i još 5 korisnika su tipovali utakmicu