XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 432 utakmica za dan
Nedelja, 24 April 2022


Fudbal

Borac (S)
Sakule
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
24.04.2022 16:30
Borac (S)
0 : 2
1. Maj Ruma
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
24.04.2022 16:30
Borac (Š)
2 : 1
Tekstilac
Tisa
Adorjan
4 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
24.04.2022 16:30
Tisa
4 : 1
Radnički (Zr)
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Jedinstvo
Surčin
24.04.2022 16:30
Zvezdara
4 : 1
Jedinstvo
Omladinac FAM
Botoš
0 : 0
Begej
Žitište
24.04.2022 16:30
Omladinac FAM
0 : 0
Begej
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
24.04.2022 16:30
Budućnost
2 : 0
Dunav
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.04.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Bajša
Bajša
24.04.2022 16:30
Bačka (P)
0 : 1
Bajša
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
24.04.2022 16:30
Mladost (BP)
1 : 0
Preporod
Zvezda
Konatice
4 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
24.04.2022 16:30
Zvezda
4 : 0
Crvena zvezda (MML)
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
24.04.2022 16:30
Radnički 1918
3 : 1
Vojvodina
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
24.04.2022 16:30
Rusin
3 : 2
Budućnost (M)
Budućnost (G)
Gložan
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
24.04.2022 16:30
Budućnost (G)
1 : 2
Naša Zvezda
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
24.04.2022 16:30
Budućnost (P)
1 : 1
Kordun
Jugović
Kać
1 : 3
Bačka 1923
Đurđevo
24.04.2022 17:00
Jugović
1 : 3
Bačka 1923
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
24.04.2022 16:30
Potporanj
1 : 0
Partizan (G)
Hajdučica
Hajdučica
6 : 2
Jugoslavija
Jabuka
24.04.2022 16:30
Hajdučica
6 : 2
Jugoslavija
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
24.04.2022 16:30
Sloga (BNS)
1 : 2
Spartak 1911
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
24.04.2022 16:30
Stari Tamiš
0 : 2
Jedinstvo Stević
Dolovo
Dolovo
1 : 1
Vulturul
Grebenac
24.04.2022 16:30
Dolovo
1 : 1
Vulturul
Dolina
Padina
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
24.04.2022 16:30
Dolina
3 : 0
Crvena zvezda
Sremac (Deč)
Deč
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
24.04.2022 16:00
Sremac (Deč)
2 : 1
Podrinje
Sremac (V)
Vojka
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
24.04.2022 16:00
Sremac (V)
2 : 0
Ljukovo
Sloga
Voganj
3 : 3
Partizan
Vitojevci
24.04.2022 16:00
Sloga
3 : 3
Partizan
Bačka
Mol
3 : 2
AFK
Ada
24.04.2022 16:30
Bačka
3 : 2
AFK
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Srbobran
Srbobran
24.04.2022 16:30
Đurđin
2 : 1
Srbobran
Iskra
Kucura
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
24.04.2022 16:30
Iskra
1 : 1
Budućnost
Bačinac
Bačinac
2 : 3
Glavaš
Glibovac
24.04.2022 16:00
Bačinac
2 : 3
Glavaš
Podunavac
Udovice
3 : 1
Sloga
Lugavčina
24.04.2022 16:00
Podunavac
3 : 1
Sloga
Borac 1932
Ralja
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
24.04.2022 16:00
Borac 1932
3 : 2
Osipaonica
Polet
Trnovče
0 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
24.04.2022 16:00
Polet
0 : 0
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
Radinac
5 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
24.04.2022 16:00
Mladi radnik 1940
5 : 0
Jedinstvo
Mladi rudar 1954
Bukovik
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
24.04.2022 16:30
Mladi rudar 1954
3 : 0
Lokomotiva
Šumadinac 1913
Natalinci
7 : 1
ŽSK
Žirovnica
24.04.2022 16:30
Šumadinac 1913
7 : 1
ŽSK
BSK
Belosavci
0 : 1
Trnava
Donja Trnava
24.04.2022 16:30
BSK
0 : 1
Trnava
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
24.04.2022 16:30
Badnjevac
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
Plaskovac
3 : 0
Jasenica
Božurnja
24.04.2022 16:30
Plaskovac
3 : 0
Jasenica
Vinča
Vinča
4 : 2
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
24.04.2022 16:30
Vinča
4 : 2
Omladinac (D.R.)
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Marjan
Knić
24.04.2022 16:30
Sloga (M)
2 : 1
Marjan
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
24.04.2022 16:30
Zloćudovo
1 : 1
Donja Lomnica
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 3
Polet
Stajkovce
24.04.2022 16:30
Kumarevo 65
1 : 3
Polet
OFK Brza
Brza
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
24.04.2022 16:30
OFK Brza
2 : 1
Bratstvo
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Umac
Miroševce
24.04.2022 16:30
Jedinstvo (G)
1 : 0
Umac
Moravac
Pečenjevce
0 : 1
BSK
Belanovce
24.04.2022 16:30
Moravac
0 : 1
BSK
Sloga
Lipovica
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
24.04.2022 16:30
Sloga
2 : 1
Veliko Trnjane
Mladi borac
Živkovo
2 : 3
Milanovo
Milanovo
24.04.2022 16:30
Mladi borac
2 : 3
Milanovo
Rudar (P)
Podvis
3 : 2
Osnić
Osnić
24.04.2022
Rudar (P)
3 : 2
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
24.04.2022
Graničar
1 : 0
OFK Rtanj
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Omladinac
Grezna
24.04.2022
Trebič
3 : 0
Omladinac
Kosovo
Zvezdan
1 : 2
FSU Kraljevica
Zaječar
24.04.2022
Kosovo
1 : 2
FSU Kraljevica
Šljivar
Šljivar
0 : 5
Radnički 1946
Lubnica
24.04.2022
Šljivar
0 : 5
Radnički 1946
Banat
Čenta
2 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
24.04.2022 16:00
Banat
2 : 1
Vojvodina (NM)
Krajina
Krajišnik
1 : 2
ASK
Aradac
24.04.2022 16:00
Krajina
1 : 2
ASK
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 3
Polet
Nakovo
24.04.2022 16:00
Vojvodina (B)
2 : 3
Polet
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Napredak
Čestereg
24.04.2022 16:00
Mladost (BD)
1 : 0
Napredak
Dragocvet
Dragocvet
5 : 2
Morava
Kočino Selo
24.04.2022 17:00
Dragocvet
5 : 2
Morava
Partizan (M)
Majur
1 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
24.04.2022 17:00
Partizan (M)
1 : 2
Rudar (SR)
Mladost
Jovac
2 : 1
Moravac 2015
Krušar
24.04.2022 17:00
Mladost
2 : 1
Moravac 2015
Šapine
Šapine
3 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
24.04.2022 16:00
Šapine
3 : 2
Rudar (Kr)
Sloga (L)
Lučica
1 : 5
Krilaš
Ćovdin
24.04.2022 16:00
Sloga (L)
1 : 5
Krilaš
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Mladost (R)
Ranovac
24.04.2022 16:00
Sirakovo
3 : 0
Mladost (R)
Borac (K)
Klenovnik
0 : 1
Zvižd
Kučevo
24.04.2022 16:00
Borac (K)
0 : 1
Zvižd
Obilić
Živica
8 : 2
Vihor
Маljurevac
24.04.2022 16:00
Obilić
8 : 2
Vihor
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 1
Turbina
Vreoci
24.04.2022 16:30
OFK Budućnost
2 : 1
Turbina
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Beljina
Beljina
24.04.2022 16:30
Krtinska
1 : 2
Beljina
Dunavac
Grocka
0 : 3
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
24.04.2022 16:30
Dunavac
0 : 3
Kaluđerica 1969
Rabrovac
Rabrovac
0 : 4
Boleč
Boleč
24.04.2022 16:30
Rabrovac
0 : 4
Boleč
Podunavac
Ritopek
5 : 0
SUF Dubona
Dubona
24.04.2022 16:30
Podunavac
5 : 0
SUF Dubona
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 2
Napredak
Međulužje
24.04.2022 16:30
Velika Krsna
5 : 2
Napredak
Šumadija 1962
Jagnjilo
6 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
24.04.2022 16:30
Šumadija 1962
6 : 0
SUF Kovačevac 1956
Heroj Polet
Jajinci
4 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
24.04.2022 10:00
Heroj Polet
4 : 0
Šećeranac Ada
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
24.04.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Mladost (P)
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
24.04.2022 16:30
Slavija
1 : 1
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
3 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
24.04.2022 16:30
Zastava
3 : 3
Bratstvo 1975
Trlić
Trlić
4 : 1
ZSK
Valjevo
24.04.2022 16:00
Trlić
4 : 1
ZSK
Iskra
Donja Bukovica
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
24.04.2022 16:00
Iskra
1 : 2
Toplica
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
24.04.2022 16:00
Žabari
4 : 1
OFK Jabučje
OFK Osečina
Osečina
10 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
24.04.2022 16:00
OFK Osečina
10 : 0
Dimitrije Tucović
Proleter
Bajevac
2 : 0
Radnik
Ub
24.04.2022 11:00
Proleter
2 : 0
Radnik
Banjani
Banjani
3 : 0
Mladost (D)
Dračić
24.04.2022 16:00
Banjani
3 : 0
Mladost (D)
Kačer
Belanovica
3 : 1
Spartak 1924
Ljig
24.04.2022 11:00
Kačer
3 : 1
Spartak 1924
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Mladost
Lalinac
24.04.2022 16:30
Sloboda
2 : 2
Mladost
Palilulac
Niš
9 : 1
Crvena zastava
Hum
24.04.2022 16:30
Palilulac
9 : 1
Crvena zastava
Radnički 1936
Trupale
1 : 4
Proleter
Donja Vrežina
24.04.2022 16:30
Radnički 1936
1 : 4
Proleter
Dragačevo
Guča
1 : 1
Gorušica
Viča
24.04.2022 16:00
Dragačevo
1 : 1
Gorušica
Morava
Katrga
0 : 6
Spartak 1976
Trnava
24.04.2022 16:00
Morava
0 : 6
Spartak 1976
Voćar
Kotraža
1 : 3
Ovčar
Markovica
24.04.2022 16:00
Voćar
1 : 3
Ovčar
Prilike
Prilike
1 : 3
Kej
Čačak
24.04.2022 16:00
Prilike
1 : 3
Kej
Šumadija
Brđani
1 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
24.04.2022 16:00
Šumadija
1 : 0
Orlovac 1932
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Napredak
Svračkovci
24.04.2022 16:00
Donja Vrbava
3 : 1
Napredak
Rakova
Rakova
0 : 4
Rudar
Bresnica
24.04.2022 16:00
Rakova
0 : 4
Rudar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
24.04.2022 16:00
Jedinstvo (GG)
0 : 0
Zadrugar
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Mladost
Preljina
24.04.2022 16:00
Ozrem
2 : 1
Mladost
Radnik
Ušće
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
24.04.2022 16:30
Radnik
2 : 0
OFK Progorelica
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Proleter
Pečenog
24.04.2022 16:30
Mataruge
0 : 1
Proleter
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Koštampolje
Delimeđe
24.04.2022 16:30
Jedinstvo 2017
1 : 0
Koštampolje
Drina
Badovinci
7 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
24.04.2022 16:30
Drina
7 : 1
Jedinstvo (MZ)
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
24.04.2022 16:30
Karađorđe
1 : 2
Hajduk Stanko
Lipolist
Lipolist
4 : 1
Sloga
Lipnički Šor
24.04.2022 16:30
Lipolist
4 : 1
Sloga
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
24.04.2022 16:30
Podrinje
6 : 0
Jedinstvo (Š)
Radnički (Ko)
Koceljeva
0 : 4
Radnički (Kl)
Klupci
24.04.2022 16:30
Radnički (Ko)
0 : 4
Radnički (Kl)
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 2
Vidojevica
Lešnica
24.04.2022 16:30
Milan Orlić
0 : 2
Vidojevica
Polet
Rasna
2 : 5
Lazarica
Prilipac
24.04.2022 16:00
Polet
2 : 5
Lazarica
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 3
Jedinstvo
Kalenić
24.04.2022 16:00
Plavi Tok
1 : 3
Jedinstvo
Perućac
Perućac
1 : 3
Bakionica
Bakionica
24.04.2022 16:00
Perućac
1 : 3
Bakionica
Stari drugari
Ljig
5 : 0
Dračić 2018
Dračić
24.04.2022 11:00
Stari drugari
5 : 0
Dračić 2018
OFK Povlen
Brezovice
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
24.04.2022 11:00
OFK Povlen
1 : 2
Jadar 2013
Polet
Popučke
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
24.04.2022 11:00
Polet
3 : 0
Milenko Pavlović
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Mali korak
Oglađenovac
24.04.2022 16:00
Tešnjar
1 : 1
Mali korak
Kolubara 2
Valjevo
7 : 1
Popadić
Popadić
24.04.2022 11:00
Kolubara 2
7 : 1
Popadić
Kotešica
Kotešica
1 : 6
Rajac
Kadina Luka
24.04.2022 11:00
Kotešica
1 : 6
Rajac
Graničar
Riđica
1 : 3
Omladinac (D)
Deronje
24.04.2022 16:30
Graničar
1 : 3
Omladinac (D)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 4
Kula
Kula
24.04.2022 16:30
Aleksa Šantić
2 : 4
Kula
Polet
Sivac
6 : 3
Dinamo 1923
Bački Breg
24.04.2022 16:30
Polet
6 : 3
Dinamo 1923
Mladost
Kruščić
0 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
24.04.2022 16:30
Mladost
0 : 2
OFK Odžaci
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
24.04.2022 16:30
BSK
1 : 2
Zadrugar
Pobeda
Samoš
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
24.04.2022 16:30
Pobeda
2 : 2
BSK Bavanište
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 2
Proleter (M)
Mramorak
24.04.2022 16:30
Mladost (V)
0 : 2
Proleter (M)
Mundial
Pančevo
2 : 6
Radnički (B)
Baranda
24.04.2022 16:30
Mundial
2 : 6
Radnički (B)
Omladinac 1927
Opovo
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
24.04.2022 16:30
Omladinac 1927
2 : 2
Omladinac (D)
Glogonj
Glogonj
1 : 3
Unirea
Uzdin
24.04.2022 16:30
Glogonj
1 : 3
Unirea
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
Šarbane
Šarbane
24.04.2022 16:00
Mladost (V)
1 : 0
Šarbane
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 3
Joševa
Joševa
24.04.2022 16:00
Polet (DL)
2 : 3
Joševa
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 1
Čučuge
Čučuge
24.04.2022 11:00
Omladinac (K)
0 : 1
Čučuge
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
24.04.2022 16:00
Pambukovica
3 : 0
OFK Paljuvi
Polet (T)
Takovo
0 : 4
Tvrdojevac
Tvrdojevac
24.04.2022 16:00
Polet (T)
0 : 4
Tvrdojevac
Nepričava
Nepričava
2 : 0
Ratkovac
Ratkovac
24.04.2022 16:00
Nepričava
2 : 0
Ratkovac
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 1
Sovljak
Sovljak
24.04.2022 16:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Sovljak
PSK Putinci
Putinci
2 : 3
ČSK Čortanovci
Čortanovci
24.04.2022 16:00
PSK Putinci
2 : 3
ČSK Čortanovci
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
24.04.2022 16:00
Hajduk 1932
1 : 3
Srem
Napredak
Žarkovac
5 : 1
Polet
Novi Karlovci
24.04.2022 16:00
Napredak
5 : 1
Polet
Potisje
Knićanin
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
24.04.2022 16:30
Potisje
0 : 1
OFK Gradnulica
Radnički 1911
Jaša Tomić
6 : 0
Tisa 1933
Taraš
24.04.2022 16:30
Radnički 1911
6 : 0
Tisa 1933
Naftagas
Boka
2 : 2
Tamiš
Farkaždin
24.04.2022 16:30
Naftagas
2 : 2
Tamiš
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
24.04.2022 16:30
MSK
2 : 1
Bilećanin
Mladost
Belo Blato
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
24.04.2022 16:30
Mladost
1 : 1
Zadrugar
Lehel
Mužlja
5 : 1
Partizan
Tomaševac
24.04.2022 16:30
Lehel
5 : 1
Partizan
Šumadija
Razgojna
6 : 0
Navalin
Navalin
24.04.2022 11:00
Šumadija
6 : 0
Navalin
Rudar 1973
Rudare
2 : 3
Gradac
Konopnica
24.04.2022 11:00
Rudar 1973
2 : 3
Gradac
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Badince
Badince
24.04.2022 11:00
Jašunja
4 : 1
Badince
Luk
Voćnjak
0 : 3
Antimon
Zajača
24.04.2022 16:30
Luk
0 : 3
Antimon
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 2
Velika Reka
Velika Reka
24.04.2022 16:30
TE Gučevo
1 : 2
Velika Reka
Sloga
Straža
3 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
24.04.2022 16:30
Sloga
3 : 1
Jedinstvo
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
Jelav
Jelav
24.04.2022 16:30
Jadar 1961
5 : 0
Jelav
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 0
Sinđelić
Lipnica
24.04.2022 16:30
Mladost (DB)
2 : 0
Sinđelić
OFK Rogača
Rogača
3 : 2
Mladost (G)
Guberevac
24.04.2022 16:30
OFK Rogača
3 : 2
Mladost (G)
OFK Slatina
Slatina
0 : 2
Popović
Popovići
24.04.2022 16:30
OFK Slatina
0 : 2
Popović
Sibnica
Sibnica
2 : 5
Nemenikuće
Nemenikuće
24.04.2022 16:30
Sibnica
2 : 5
Nemenikuće
Vis
Parcani
3 : 3
Sopot
Sopot
24.04.2022 16:30
Vis
3 : 3
Sopot
Mali Požarevac
Mali Požarevac
2 : 1
Vojvoda
Dučina
24.04.2022 16:30
Mali Požarevac
2 : 1
Vojvoda
Crvena zvezda
Ralja
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
24.04.2022 16:30
Crvena zvezda
1 : 1
Mladost (MI)
Rvati
Obrenovac
1 : 4
Polet
Grabovac
24.04.2022 17:00
Rvati
1 : 4
Polet
Munja
Barič
4 : 0
Skela
Skela
24.04.2022 17:00
Munja
4 : 0
Skela
Posavina
Stubline
1 : 1
Partizan
Draževac
24.04.2022 17:00
Posavina
1 : 1
Partizan
Radnički
Tekija
2 : 1
Rudar
Plazane
24.04.2022 17:00
Radnički
2 : 1
Rudar
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
24.04.2022 17:00
15. Avgust 1950
0 : 1
Šumadija
Šumadinac
Bečmen
4 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
24.04.2022 16:30
Šumadinac
4 : 0
Sinđelić 2012
BUSK
Beograd
0 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
24.04.2022 13:30
BUSK
0 : 4
Novi Beograd
Avala 1939
Beli Potok
5 : 0
OFK Lug 2020
Lug
24.04.2022 16:30
Avala 1939
5 : 0
OFK Lug 2020
Pionir
Besni Fok
7 : 4
Lepušnica
Glogonjski rit
24.04.2022 16:30
Pionir
7 : 4
Lepušnica
Seljak
Cvetojevac
2 : 5
Kragujevac
Kragujevac
24.04.2022 16:30
Seljak
2 : 5
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
4 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
24.04.2022 16:30
Jadran
4 : 2
OFK Žeželj
Karađorđe
Vučić
0 : 0
Jedinstvo
Oplanić
24.04.2022 11:00
Karađorđe
0 : 0
Jedinstvo
Šumadija
Sipić
1 : 2
Borac
Pajsijevići
24.04.2022 16:30
Šumadija
1 : 2
Borac
BSK
Borač
3 : 1
Feniks
Rača
24.04.2022 16:30
BSK
3 : 1
Feniks
Ursule
Ursule
4 : 2
Mladost (G)
Gložane
24.04.2022 17:00
Ursule
4 : 2
Mladost (G)
Vinogradar
Crkvenac
2 : 4
Osaonica
Bagrdan
24.04.2022 17:00
Vinogradar
2 : 4
Osaonica
Gorski Car
Garaši
5 : 1
B 2000
Aranđelovac
24.04.2022 11:00
Gorski Car
5 : 1
B 2000
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 1
Kalipolje
Žabare
24.04.2022 16:30
Trešnjevica
1 : 1
Kalipolje
Šamot
Aranđelovac
6 : 4
Kopljari
Kopljari
24.04.2022 11:00
Šamot
6 : 4
Kopljari
Šumadinac
Stojnik
3 : 0
Mladost (J)
Jelenac
24.04.2022 16:30
Šumadinac
3 : 0
Mladost (J)
Krivanj
Selenča
3 : 2
Neštin
Neštin
24.04.2022 17:00
Krivanj
3 : 2
Neštin
Maglić
Bački Maglić
8 : 2
Slavija (B)
Bođani
24.04.2022 17:00
Maglić
8 : 2
Slavija (B)
Mladost
Mali Bač
0 : 2
Tvrđava
Bač
24.04.2022 17:00
Mladost
0 : 2
Tvrđava
Bačka (D)
Despotovo
3 : 1
Orlovi
Bačka Palanka
24.04.2022 17:00
Bačka (D)
3 : 1
Orlovi
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
24.04.2022 17:00
Kulpin
3 : 1
Bački Hajduk
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 1
Petlovača
Petlovača
24.04.2022 16:30
Mladost
1 : 1
Petlovača
Duško
Klenje
4 : 0
Gorki
Glušci
24.04.2022 16:30
Duško
4 : 0
Gorki
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
24.04.2022 16:30
Budućnost (PD)
2 : 3
Budućnost (Z)
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Milicionar
Bogatić
24.04.2022 16:30
Sloboda
3 : 0
Milicionar
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 0
Mladi borac
Dublje
24.04.2022 16:30
Stojan Lazarac
1 : 0
Mladi borac
Sloga
Duvanište
0 : 5
Napredak
Mačvanski Belotić
24.04.2022 16:30
Sloga
0 : 5
Napredak
Torpedo
Tabanović
2 : 0
Omladinac
Slepčević
24.04.2022 16:30
Torpedo
2 : 0
Omladinac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 1
Granit
Jošanička banja
24.04.2022 16:30
Jedinstvo (D)
4 : 1
Granit
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 7
Borac
Vraneši
24.04.2022 16:30
Popovići Vrnjci
0 : 7
Borac
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
24.04.2022 16:30
Jovo Kursula
1 : 1
Jedinstvo (G)
Miločajac
Miločaj
4 : 0
Apolon 2018
Kovači
24.04.2022 11:00
Miločajac
4 : 0
Apolon 2018
Lazac
Lazac
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
24.04.2022 16:30
Lazac
1 : 0
Studen Vitez
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 3
Jevremovac
Jevremovac
24.04.2022 16:00
Vlašić
1 : 3
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
3 : 4
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
24.04.2022 16:00
Dobrava
3 : 4
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (K)
Krnić
5 : 3
Dumača
Pocerski Metković
24.04.2022 16:00
Sloga (K)
5 : 3
Dumača
Šipurske livade
Šabac
2 : 3
Dobrava Žabar 2020
Žabar
24.04.2022 16:30
Šipurske livade
2 : 3
Dobrava Žabar 2020
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Trešnjevka
Trbusac
24.04.2022 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
2 : 0
Trešnjevka
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 2
Novoselac
Novo Selo
24.04.2022 16:30
Sloga (DT)
0 : 2
Novoselac
Supovac
Supovac
5 : 3
Mladost
Donji Komren
24.04.2022 16:30
Supovac
5 : 3
Mladost
Spartak
Sićevo
2 : 4
Vrtište
Vrtište
24.04.2022 16:30
Spartak
2 : 4
Vrtište
Standard 2021
Čamurlija
1 : 2
Mezgraja
Mezgraja
24.04.2022 16:30
Standard 2021
1 : 2
Mezgraja
Proleter
Međa
5 : 0
SU Podgrmeč
Žitište
24.04.2022 16:30
Proleter
5 : 0
SU Podgrmeč
2. Oktobar
Kumane
0 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
24.04.2022 16:30
2. Oktobar
0 : 1
Jedinstvo (NB)
Napredak
Banatska Topola
0 : 2
Terekveš
Hetin
24.04.2022 16:30
Napredak
0 : 2
Terekveš
1. Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
24.04.2022 16:30
1. Oktobar
3 : 1
Omladinac
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Gaučosi
Čačak
24.04.2022 15:00
Planinac
2 : 1
Gaučosi
Morava
Mojsinje
3 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
24.04.2022 15:00
Morava
3 : 0
Gavrilo Princip
Gladijator
Čačak
0 : 8
Mršinci
Mršinci
24.04.2022 15:00
Gladijator
0 : 8
Mršinci
Vujan
Prislonica
0 : 0
Lugovi
Čačak
24.04.2022 15:00
Vujan
0 : 0
Lugovi
Prijatelji
Čačak
24.04.2022
11:00
Tigrovi Mija Gold
Preljina
24.04.2022 11:00
Prijatelji
:
Tigrovi Mija Gold
Budućnost
Stančići
1 : 1
Malba
Žaočani
24.04.2022 15:00
Budućnost
1 : 1
Malba
BSK 1931
Brežane
6 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
24.04.2022 16:00
BSK 1931
6 : 1
OFK Braničevo
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Batovac
Batovac
24.04.2022 16:00
Napredak 1934
1 : 2
Batovac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
24.04.2022 16:00
Mladi Borac
3 : 0
Ljubičevo
Dizel
Bare
2 : 0
Mlava (B)
Bratinac
24.04.2022 16:00
Dizel
2 : 0
Mlava (B)
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Barič
Barič
24.04.2022 16:00
Stig 1955
1 : 0
Barič
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
Polet (V)
Voluja
24.04.2022 16:00
Napredak (B)
2 : 1
Polet (V)
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Soko
Krvije
24.04.2022 16:00
Napredak (S)
2 : 1
Soko
Rade Milošević
Dubočka
2 : 4
Sloga 1945
Veliko Selo
24.04.2022 16:00
Rade Milošević
2 : 4
Sloga 1945
Integral
Batuša
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
24.04.2022 16:00
Integral
3 : 0
Trgovački
Mlava (ML)
Malo Laole
7 : 0
Manastirica
Manastirica
24.04.2022 16:00
Mlava (ML)
7 : 0
Manastirica
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 2
Jasenovac
Krepoljin
24.04.2022 16:00
Zadrugar 1947
4 : 2
Jasenovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
6 : 1
Tempo
Mozgovo
24.04.2022 16:30
Crvena zvezda
6 : 1
Tempo
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 2
Borac
Trnjane
24.04.2022 16:30
Ratar
3 : 2
Borac
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
2 : 3
Napredak 2012
Krušje
24.04.2022 11:00
Rudar 2016
2 : 3
Napredak 2012
Rutevac
Rutevac
3 : 4
Sloga
Korman
24.04.2022 16:30
Rutevac
3 : 4
Sloga
Škriljac
Bradarac
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
24.04.2022 16:30
Škriljac
0 : 3
Jedinstvo
Proleter 1947
Vranovo
3 : 2
Badljevica
Badljevica
24.04.2022 16:00
Proleter 1947
3 : 2
Badljevica
Landol
Landol
5 : 5
Lunjevac
Lunjevac
24.04.2022 16:00
Landol
5 : 5
Lunjevac
Vožd 2020
Vodanj
2 : 2
Godomin
Smederevo
24.04.2022 16:00
Vožd 2020
2 : 2
Godomin
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 1
Jezava
Smederevo
24.04.2022 16:00
Stari Hrast 2018
4 : 1
Jezava
Jelica
Goračići
4 : 2
Brezova
Brezova
24.04.2022 16:30
Jelica
4 : 2
Brezova
Vrelo
Gornja Kravarica
5 : 1
Radnički
Turica
24.04.2022 16:30
Vrelo
5 : 1
Radnički
Gradina
Rti
0 : 2
Bratstvo
Dljin
24.04.2022 16:30
Gradina
0 : 2
Bratstvo
Tromeđa
Majdan
1 : 6
Tisa
Padej
24.04.2022 16:30
Tromeđa
1 : 6
Tisa
Šampion
Orom
0 : 5
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
24.04.2022 16:30
Šampion
0 : 5
Jedinstvo (SK)
Čoka
Čoka
1 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
24.04.2022 16:30
Čoka
1 : 5
Slavija
Hajduk
Podlokanj
3 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
24.04.2022 16:30
Hajduk
3 : 1
Jedinstvo (M)
Graničar (K)
Kuzmin
5 : 1
BSK
Bešenovo
24.04.2022 16:00
Graničar (K)
5 : 1
BSK
Jedinstvo
Ruma
3 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
24.04.2022 16:00
Jedinstvo
3 : 0
OFK Bikić
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
24.04.2022 16:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 0
Hajduk
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Srem
Sremska Rača
24.04.2022 16:00
Fruška Gora
3 : 1
Srem
Zmaj
Noćaj
3 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
24.04.2022 16:00
Zmaj
3 : 0
LSK Laćarak
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
24.04.2022 16:00
Obilić 1993
1 : 0
Erdevik 2017
Šilopaj
Šilopaj
5 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
24.04.2022
Šilopaj
5 : 3
Backovac Junajted
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 7
Brezak
Pranjani
24.04.2022
Takovski Ustanak
0 : 7
Brezak
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
24.04.2022 16:30
Hajduk 1950
0 : 1
Elektrovojvodina
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Žednik
Stari Žednik
24.04.2022 16:30
Čantavir
1 : 1
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 0
SFU Graničar 024
Kelebija
24.04.2022 16:30
OFK Mala Bosna 2015
3 : 0
SFU Graničar 024
Palić
Palić
2 : 0
Solid
Subotica
24.04.2022 16:30
Palić
2 : 0
Solid
Bikovo
Bikovo
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
24.04.2022 16:30
Bikovo
0 : 0
Vinogradar
Lokomotiva
Subotica
3 : 7
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
24.04.2022 16:30
Lokomotiva
3 : 7
Udarnik Višnjevac
Ševac
Kusić
2 : 5
Banat (D)
Dupljaja
24.04.2022 16:30
Ševac
2 : 5
Banat (D)
Polet
Izbište
0 : 0
Ratar
Kruščica
24.04.2022 16:30
Polet
0 : 0
Ratar
Partizan
Kajtasovo
2 : 0
Vitorul
Straža
24.04.2022 16:30
Partizan
2 : 0
Vitorul
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
24.04.2022 16:30
Dunav
3 : 2
Karaš (K)
Omladinac
Zagajica
6 : 2
Sloga (M)
Margita
24.04.2022 16:30
Omladinac
6 : 2
Sloga (M)
Banat (I)
Ilandža
4 : 0
Graničar
Miletićevo
24.04.2022 16:30
Banat (I)
4 : 0
Graničar
Bukovac
Mramorac
4 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
24.04.2022 16:30
Bukovac
4 : 1
Beli Orlovi
Udarnik
Baničina
3 : 0
Selevac 1919
Selevac
24.04.2022 16:30
Udarnik
3 : 0
Selevac 1919
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 0
Oko sokolovo
Gadžin han
24.04.2022 16:30
Marina Kutina
2 : 0
Oko sokolovo
Mekiš
Mekiš
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
24.04.2022 11:00
Mekiš
3 : 0
Elid
Grkinja
Grkinja
3 : 5
Moravac
Zaplanjska Toponica
24.04.2022 11:00
Grkinja
3 : 5
Moravac
Proleter
Njegoševo
6 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
24.04.2022
Proleter
6 : 0
Eđšeg
Knjaz
Srednja Dobrinja
4 : 0
Trešnjica
Tvrdići
24.04.2022 16:30
Knjaz
4 : 0
Trešnjica
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 3
Gorobilje
Gorobilje
24.04.2022 12:30
Dobrinjac
2 : 3
Gorobilje
Susek
Susek
9 : 0
Obilić
Vilovo
24.04.2022 17:00
Susek
9 : 0
Obilić
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 4
OFK Sirig
Sirig
24.04.2022 17:00
OFK Hajduk
0 : 4
OFK Sirig
Moskva
Budisava
2 : 5
Hajduk (Č)
Čurug
24.04.2022 10:00
Moskva
2 : 5
Hajduk (Č)
Borac
Rakovac
3 : 1
Železničar
Novi Sad
24.04.2022 17:00
Borac
3 : 1
Železničar
Sloga
Lok
0 : 1
Titel
Titel
24.04.2022 17:00
Sloga
0 : 1
Titel
Vinogradar
Ledinci
7 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
24.04.2022 17:00
Vinogradar
7 : 0
Hajduk (G)
Čenej
Čenej
0 : 1
Proleter
Banoštor
24.04.2022 17:00
Čenej
0 : 1
Proleter
Vitez
Subotište
2 : 3
Lovac
Karlovčić
24.04.2022 16:00
Vitez
2 : 3
Lovac
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
24.04.2022 16:00
Kupinovo
0 : 1
OFK Brestač
Borac
Zrenjanin
3 : 0
Jedinstvo 2014
Ečka
24.04.2022 16:30
Borac
3 : 0
Jedinstvo 2014
KSK Konak 1926
Konak
3 : 2
Sloga
Jarkovac
24.04.2022 16:30
KSK Konak 1926
3 : 2
Sloga
Proleter
Neuzina
3 : 1
Zlatica
Zlatica
24.04.2022 16:30
Proleter
3 : 1
Zlatica
Proleter
Jasenak
1 : 1
Sloga
Ratari
24.04.2022 11:00
Proleter
1 : 1
Sloga
OFK Urovci
Urovci
5 : 1
Rekreativo
Zabrežje
24.04.2022 17:00
OFK Urovci
5 : 1
Rekreativo
Belo Polje
Belo Polje
7 : 0
Ljubinić
Ljubinić
24.04.2022 17:00
Belo Polje
7 : 0
Ljubinić
Belpos
Belotić
2 : 8
Provo 2015
Provo
24.04.2022 17:00
Belpos
2 : 8
Provo 2015
Verko
Suvo Selo
1 : 3
Bobovik
Bobovik
24.04.2022 11:00
Verko
1 : 3
Bobovik
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
24.04.2022 11:00
Skupljen 2013
3 : 2
Jedinstvo 2014
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Torpedo
Lojanice
24.04.2022 11:00
Mladost (Z)
2 : 0
Torpedo
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Polet
Jalovik
24.04.2022 17:00
Petrovac 74
1 : 1
Polet
OFK Boždarevac
Boždarevac
2 : 4
Rušanj
Rušanj
24.04.2022 16:30
OFK Boždarevac
2 : 4
Rušanj
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Šumadija
Čumić
24.04.2022 16:30
Kremenac
0 : 1
Šumadija
Azbest
Stragari
3 : 0
Bukorovac
Kragujevac
24.04.2022 16:30
Azbest
3 : 0
Bukorovac
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Zgodačica
Godačica
24.04.2022 16:30
Morava (S)
1 : 1
Zgodačica
Stubal
Stubal
2 : 0
Šumadija
Šumarice
24.04.2022 16:30
Stubal
2 : 0
Šumadija
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
24.04.2022 11:00
Stara Čaršija
3 : 0
Bogutovačka Banja
Polet
Nikinci
3 : 0
Jedinstvo
Kraljevci
24.04.2022 16:30
Polet
3 : 0
Jedinstvo
Borac
Stejanovci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
24.04.2022 16:30
Borac
3 : 1
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
24.04.2022 16:30
Donji Petrovci
0 : 1
Fruškogorac
Vojvodina
Neradin
3 : 2
Sloga (M)
Maradik
24.04.2022 16:00
Vojvodina
3 : 2
Sloga (M)
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 3
Dunav
Novi Slankamen
24.04.2022 16:00
Sloga (K)
1 : 3
Dunav
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 0
Planinac
Rivica
24.04.2022 16:00
27. Oktobar
3 : 0
Planinac
Car Uroš
Jazak
5 : 1
Borac
Jarkovci
24.04.2022 16:00
Car Uroš
5 : 1
Borac
PIK
Sombor
0 : 6
Polet
Rastina
24.04.2022 16:30
PIK
0 : 6
Polet
Belica
Belica
0 : 5
Kolonija
Jagodina
24.04.2022 17:00
Belica
0 : 5
Kolonija
OFK Takovo
Takovo
0 : 1
Strelac 001
Kožuar
24.04.2022 11:00
OFK Takovo
0 : 1
Strelac 001
Tulari
Tulari
3 : 0
Budućnost 1995
Slatina
24.04.2022 11:00
Tulari
3 : 0
Budućnost 1995
Dokmir
Dokmir
0 : 0
Vukona
Vukona
24.04.2022 11:00
Dokmir
0 : 0
Vukona
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
24.04.2022 11:00
Brezovica
1 : 0
Zvizdar 2012
Gunjevac
Gunjevac
1 : 1
Vrelo
Vrelo
24.04.2022 11:00
Gunjevac
1 : 1
Vrelo
Bratstvo
Sot
0 : 3
Jedinstvo (lj)
Ljuba
24.04.2022 16:30
Bratstvo
0 : 3
Jedinstvo (lj)
OFK Bingula
Bingula
1 : 3
Borac
Ilinci
24.04.2022 16:30
OFK Bingula
1 : 3
Borac
Graničar
Jamena
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
24.04.2022 16:30
Graničar
2 : 1
Jedinstvo (M)
Sinđelić
Gibarac
2 : 3
Jednota
Šid
24.04.2022 16:30
Sinđelić
2 : 3
Jednota
Omladinac
Batrovci
0 : 5
Napredak
Vašica
24.04.2022 16:30
Omladinac
0 : 5
Napredak
Sloga
Lukavica
0 : 2
Mladost
Čibutkovica
24.04.2022 16:30
Sloga
0 : 2
Mladost
Mladost
Baroševac
24.04.2022
16:30
OFK Borac
Arapovac
24.04.2022 16:30
Mladost
:
OFK Borac
Proleter
Vrbovno
24.04.2022
16:30
20. Oktobar
Trbušnica
24.04.2022 16:30
Proleter
:
20. Oktobar
Šumadinac
Kruševica
3 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
24.04.2022 16:30
Šumadinac
3 : 0
OFK Polet
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 2
Pek
Kusiće
24.04.2022 16:00
Mirko Tomić
0 : 2
Pek
Ram
Ram
3 : 2
Polet
Bikinje
24.04.2022 16:00
Ram
3 : 2
Polet
Žika Marković - Uča
Miljević
2 : 1
Kumane
Kumane
24.04.2022 16:00
Žika Marković - Uča
2 : 1
Kumane
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 0
Radnički
Požeženo
24.04.2022 16:00
Dunavac 1929
3 : 0
Radnički
Baštovan 2015
Carevac
3 : 0
Mladost 1970
Radoševac
24.04.2022 16:00
Baštovan 2015
3 : 0
Mladost 1970
OFK Stublenica
Stublenica
7 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
24.04.2022 11:00
OFK Stublenica
7 : 0
Sloga (V)
Brgule
Brgule
2 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
24.04.2022 11:00
Brgule
2 : 0
Murgaš 2012
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
4 : 4
ŠFU Derbi 2016
Vlase
24.04.2022 11:00
Mladost (DB)
4 : 4
ŠFU Derbi 2016
Napredak
Bogojevce
2 : 0
Morava
Gložane
24.04.2022 10:00
Napredak
2 : 0
Morava
Stepanje
Stepanje
1 : 2
Napredak
Jajčić
24.04.2022 11:00
Stepanje
1 : 2
Napredak
Kolubara
Jabučje
10 : 0
Proleter
Latković
24.04.2022 16:00
Kolubara
10 : 0
Proleter
Mladost
Latković
3 : 3
Babajić
Babajić
24.04.2022 16:00
Mladost
3 : 3
Babajić
Izviđač
Lajkovac
1 : 3
Borac
Rajković
24.04.2022 16:00
Izviđač
1 : 3
Borac
Sloga (J)
Jošanica
4 : 3
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
24.04.2022 10:00
Sloga (J)
4 : 3
Budućnost (M)
Mlava (R)
Ribare
0 : 1
Laznica
Laznica
24.04.2022 10:00
Mlava (R)
0 : 1
Laznica
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
24.04.2022 16:30
Vladimirovac
3 : 0
Crvena zvezda
Janošik
Janošik
4 : 1
Naša Krajina
Kupinik
24.04.2022 16:30
Janošik
4 : 1
Naša Krajina
Dobrica
Dobrica
5 : 3
Vojvodina
Seleuš
24.04.2022 16:30
Dobrica
5 : 3
Vojvodina
Krćevac 04
Krćevac
1 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
24.04.2022 10:00
Krćevac 04
1 : 3
Budućnost (B)
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
3 : 2
Šumadinac
Šume
24.04.2022 10:00
Gornja Trnava 1938
3 : 2
Šumadinac
Maskar
Maskar
4 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
24.04.2022 10:00
Maskar
4 : 2
Radoje Domanović
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
24.04.2022 10:00
Jarmenovci
3 : 1
Budućnost MI
Borac (VR)
Veliki Radinci
5 : 0
Sremac (J)
Jarak
24.04.2022 16:30
Borac (VR)
5 : 0
Sremac (J)
Borac (R)
Radenković
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
24.04.2022 16:30
Borac (R)
3 : 2
Mitros
Sloga (Z)
Zasavica
0 : 0
OFK Bosut
Bosut
24.04.2022 16:30
Sloga (Z)
0 : 0
OFK Bosut
Napredak 2021
Šuljam
0 : 6
Srem
Sremska Mitrovica
24.04.2022 16:30
Napredak 2021
0 : 6
Srem
Trgovački
Sremska Mitrovica
6 : 1
Planinac
Ležimir
24.04.2022 16:30
Trgovački
6 : 1
Planinac
Culjković
Culjković
3 : 4
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
24.04.2022 11:00
Culjković
3 : 4
Roma - Odžino selo
Proleter
Šabac
0 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
24.04.2022 11:00
Proleter
0 : 1
Zadrugar
Jelen
Jelenča
2 : 1
Partizan
Drenovac
24.04.2022 11:00
Jelen
2 : 1
Partizan
Napredak
Ševarice
0 : 3
Jedinstvo 2020
Maovi
24.04.2022 11:00
Napredak
0 : 3
Jedinstvo 2020
Bojić
Bojić
2 : 5
Galeb
Cerovac
24.04.2022 11:00
Bojić
2 : 5
Galeb
Korman
Korman (Šabac)
4 : 1
Mladost Slatina
Slatina
24.04.2022 11:00
Korman
4 : 1
Mladost Slatina
Mladost Svileuva
Svileuva
3 : 3
Metlić
Metlić
24.04.2022 11:00
Mladost Svileuva
3 : 3
Metlić
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Mišar
Mišar
24.04.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Mišar
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 4
Zablaće
Zablaće (Šabac)
24.04.2022 11:00
Rudar
3 : 4
Zablaće
Sava
Mrđenovac
5 : 2
Borac BTG
Batalage
24.04.2022 11:00
Sava
5 : 2
Borac BTG
Sloga Vitez
Kasidol
4 : 0
Zemljoradnik 1932
Trnjane
24.04.2022 16:00
Sloga Vitez
4 : 0
Zemljoradnik 1932
Metalac
Požarevac
3 : 4
Vojvoda Milenko
Kličevac
24.04.2022 16:00
Metalac
3 : 4
Vojvoda Milenko
Sloga (D)
Drmno
3 : 0
Proleter 1932
Požarevac
24.04.2022 16:00
Sloga (D)
3 : 0
Proleter 1932
Napredak
Poljana
3 : 0
Dunav
Ostrovo
24.04.2022 16:00
Napredak
3 : 0
Dunav
Margum
Dubravica
2 : 2
Dunavac
Petka
24.04.2022 16:00
Margum
2 : 2
Dunavac
Moravac 1933
Dragovac
3 : 5
Mip Majdan
Požarevac
24.04.2022 16:00
Moravac 1933
3 : 5
Mip Majdan
Sopot
Požarevac
1 : 5
Morava 1932
Prugovo
24.04.2022 16:00
Sopot
1 : 5
Morava 1932
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 1
Omladinac
Busur
24.04.2022 11:00
Udarnik 2015
1 : 1
Omladinac
BSK
Bošnjak
1 : 3
Radnik
Pankovo
24.04.2022 11:00
BSK
1 : 3
Radnik
Mladost Gradilište
Loznica
0 : 2
Stolice
Krupanj
24.04.2022 11:00
Mladost Gradilište
0 : 2
Stolice
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Mladost (B)
Brezjak
24.04.2022 11:00
Hajduk
2 : 0
Mladost (B)
Borac
Kozjak
2 : 3
Jadar
Stupnica
24.04.2022 11:00
Borac
2 : 3
Jadar
14. Oktobar
Draginac
2 : 2
Sloga
Korenita
24.04.2022 11:00
14. Oktobar
2 : 2
Sloga
Gradilište
Loznica
2 : 1
Granit
Radalj
24.04.2022 11:00
Gradilište
2 : 1
Granit
Vuk
Tršić
0 : 0
Paskovac
Paskovac
24.04.2022 11:00
Vuk
0 : 0
Paskovac
Vrbica
Arandjelovac
3 : 1
Partizan 1945
Darosava
24.04.2022 11:00
Vrbica
3 : 1
Partizan 1945
Misača
Misača
4 : 4
Brezovac
Brezovac
24.04.2022 11:00
Misača
4 : 4
Brezovac
Markovac
Markovac
2 : 7
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
24.04.2022 16:30
Markovac
2 : 7
Vlaška
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 1
Omladinac
Rajkovac
24.04.2022 16:30
Ivanča
3 : 1
Omladinac
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Borac
Amerić
24.04.2022 16:30
Selo Mladenovac
0 : 3
Borac
Sloga
Granice
24.04.2022
16:30
Kosmajac
Koraćica
24.04.2022 16:30
Sloga
:
Kosmajac
Umčari
Umčari
3 : 1
Hajduk
Kamendol
24.04.2022 16:30
Umčari
3 : 1
Hajduk
Gročanski fudbalski klub
Grocka
4 : 1
OFK Mladost
Begaljica
24.04.2022 16:30
Gročanski fudbalski klub
4 : 1
OFK Mladost
Proleter
Četereže
2 : 7
Udarnik
Sibnica
24.04.2022 16:30
Proleter
2 : 7
Udarnik
Budućnost
Kočetin
0 : 3
Mladost
Porodin
24.04.2022 16:30
Budućnost
0 : 3
Mladost
Jedinstvo
Oreovica
24.04.2022
16:30
Polet
Aleksandrovac
24.04.2022 16:30
Jedinstvo
:
Polet
BSK
Brzohode
4 : 0
Sloga
Viteževo
24.04.2022 16:30
BSK
4 : 0
Sloga
Napredak
Zlatovo
6 : 1
Resava
Bukovac
24.04.2022 17:00
Napredak
6 : 1
Resava
Radnik
Glogovac
0 : 4
Bair
Bogatić
24.04.2022 11:00
Radnik
0 : 4
Bair
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
5 : 0
Mladost
Očage
24.04.2022 11:00
OFK Napredak 1933
5 : 0
Mladost
Omladinac
Bogatić
6 : 0
Napredak (U)
Uzveće
24.04.2022 11:00
Omladinac
6 : 0
Napredak (U)
Kruševica
Kruševica
4 : 1
Mladost VPD
Kruševac
24.04.2022 11:00
Kruševica
4 : 1
Mladost VPD
Vratare
Vratare
1 : 2
Dvorane
Dvorane
24.04.2022 10:00
Vratare
1 : 2
Dvorane
BSK
Bela Voda
2 : 2
Kaonik
Kaonik
24.04.2022 16:30
BSK
2 : 2
Kaonik
Železničar
Smederevo
0 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
24.04.2022 16:00
Železničar
0 : 1
Ravni Gaj
Drugovac
Drugovac
6 : 1
OFK Slavija
Smederevo
24.04.2022 16:00
Drugovac
6 : 1
OFK Slavija
Petrijevac
Petrijevo
3 : 0
Vučak
Vučak
24.04.2022 16:00
Petrijevac
3 : 0
Vučak
Kolarac
Kolari
3 : 4
Zeppelin 026
Smederevo
24.04.2022 16:00
Kolarac
3 : 4
Zeppelin 026
SFK Glogovac
Glogovac
6 : 1
Lipar
Donji Račnik
24.04.2022 17:00
SFK Glogovac
6 : 1
Lipar
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Bratstvo
Gračanica
24.04.2022 17:00
TOŠK
1 : 1
Bratstvo
Podgorica
Podgorica
1 : 5
Budućnost
Podgorica
24.04.2022 18:00
Podgorica
1 : 5
Budućnost
Mornar
Bar
1 : 0
Zeta
Golubovci
24.04.2022 18:00
Mornar
1 : 0
Zeta
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Jezero
Plav
24.04.2022 15:00
OFK Petrovac
2 : 1
Jezero
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Rudar
Pljevlja
24.04.2022 15:00
Sutjeska
3 : 0
Rudar
Dečić
Tuzi
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
24.04.2022 16:00
Dečić
2 : 1
Iskra
Ribnica
Podgorica
1 : 12
Zora
Spuž
24.04.2022 15:30
Ribnica
1 : 12
Zora
Ilarion
Golubovci
5 : 2
Karioke
Podgorica
24.04.2022 15:30
Ilarion
5 : 2
Karioke
Ilarion 2
Golubovci
1 : 7
Crvena stijena
Podgorica
24.04.2022 15:30
Ilarion 2
1 : 7
Crvena stijena
Drezga
Piperi
1 : 1
Polet Stars
Nikšić
24.04.2022 15:30
Drezga
1 : 1
Polet Stars
Zabjelo
Podgorica
0 : 1
OFK Nikšić
Nikšić
24.04.2022 15:30
Zabjelo
0 : 1
OFK Nikšić
Adria
Podgorica
4 : 6
Iskra 2
Danilovgrad
24.04.2022 15:30
Adria
4 : 6
Iskra 2
Brighton & Hove Albion
Brighton
2 : 2
Southampton
Southampton
24.04.2022 15:00
Brighton & Hove Albion
2 : 2
Southampton
Burnley
Burnley
1 : 0
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
24.04.2022 15:00
Burnley
1 : 0
Wolverhampton Wanderers
Chelsea
London
1 : 0
West Ham United
London
24.04.2022 15:00
Chelsea
1 : 0
West Ham United
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Everton
Liverpool
24.04.2022 17:30
Liverpool
2 : 0
Everton
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
Stuttgart
Stuttgart
24.04.2022 17:30
Hertha BSC
2 : 0
Stuttgart
Bochum
Bochum
0 : 2
Augsburg
Augsburg
24.04.2022 15:30
Bochum
0 : 2
Augsburg
Bologna
Bologna
2 : 2
Udinese
Udine
24.04.2022 15:00
Bologna
2 : 2
Udinese
Empoli
Empoli
3 : 2
Napoli
Napoli
24.04.2022 15:00
Empoli
3 : 2
Napoli
Genoa
Genova
1 : 0
Cagliari
Cagliari
24.04.2022 18:00
Genoa
1 : 0
Cagliari
Lazio
Roma
1 : 2
Milan
Milano
24.04.2022 20:45
Lazio
1 : 2
Milan
Salernitana
Salerno
2 : 1
Fiorentina
Firenze
24.04.2022 12:30
Salernitana
2 : 1
Fiorentina
Clermont
Clermont-Ferrand
2 : 2
Angers
Angers
24.04.2022 15:00
Clermont
2 : 2
Angers
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
24.04.2022 17:05
Lille
1 : 0
Strasbourg
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 1
Brest
Brest
24.04.2022 15:00
Metz
0 : 1
Brest
Nantes
Nantes
5 : 3
Bordeaux
Bordeaux
24.04.2022 15:00
Nantes
5 : 3
Bordeaux
Nice
Nice
1 : 0
Troyes
Troyes
24.04.2022 15:00
Nice
1 : 0
Troyes
Reims
Reims
0 : 1
Olympique Marseille
Marseille
24.04.2022 20:45
Reims
0 : 1
Olympique Marseille
Rennes
Rennes
5 : 0
Lorient
Lorient
24.04.2022 13:00
Rennes
5 : 0
Lorient
Slatke male
Burovac
0 : 3