XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 426 utakmica za dan
Nedelja, 1 Maj 2022


Fudbal

Tisa
Adorjan
5 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
01.05.2022 16:30
Tisa
5 : 0
OFK Bečej 1918
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
01.05.2022 16:30
Rađevac
2 : 0
Sloga (BB)
Polet
Idvor
5 : 0
Sloga
Plandište
01.05.2022 16:30
Polet
5 : 0
Sloga
Mladost
Omoljica
1 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
01.05.2022 16:30
Mladost
1 : 2
Jedinstvo (V)
Komgrap
Beograd
5 : 0
Kosmaj
Ralja
01.05.2022 16:30
Komgrap
5 : 0
Kosmaj
Zuce 2019
Zuce
3 : 1
Vinča
Vinča
01.05.2022 16:30
Zuce 2019
3 : 1
Vinča
BSK 1925
Batajnica
1 : 1
Zvezda
Konatice
01.05.2022 16:30
BSK 1925
1 : 1
Zvezda
Budućnost
Resnik
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
01.05.2022 16:30
Budućnost
1 : 2
Goč
Bane 1931
Raška
9 : 1
Šumadija (T)
Toponica
01.05.2022 16:30
Bane 1931
9 : 1
Šumadija (T)
Korićani
Korićani
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
01.05.2022 16:30
Korićani
0 : 1
Jošanica
Polimlje
Prijepolje
5 : 1
Prijevor
Prijevor
01.05.2022 16:30
Polimlje
5 : 1
Prijevor
Omladinac
Zablaće
4 : 5
Sloboda
Čačak
01.05.2022 16:30
Omladinac
4 : 5
Sloboda
Jedinstvo Putevi
Užice
6 : 0
Jasen
Brodarevo
01.05.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
6 : 0
Jasen
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 2
Parmenac
Parmenac
01.05.2022 16:30
Jedinstvo (K)
4 : 2
Parmenac
OFK Divci
Divci
3 : 0
Cer
Petkovica
01.05.2022 16:30
OFK Divci
3 : 0
Cer
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Mladost
Prnjavor
01.05.2022 16:30
Železničar
4 : 0
Mladost
Borac
Lešnica
1 : 1
Drina
Ljubovija
01.05.2022 16:30
Borac
1 : 1
Drina
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 3
Radnički (V)
Valjevo
01.05.2022 16:30
Vrelo Sport
3 : 3
Radnički (V)
Sloga (B)
Batočina
3 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
01.05.2022 16:30
Sloga (B)
3 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
4 : 0
Grizli ML
Saranovo
01.05.2022 16:30
Pomoravlje 1946
4 : 0
Grizli ML
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
01.05.2022 16:30
OFK Mihajlovac
2 : 0
VGSK
OFK Niš
Niš
0 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
01.05.2022 16:30
OFK Niš
0 : 0
OFK Napredak 1929
Pukovac
Pukovac
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
01.05.2022 16:30
Pukovac
1 : 3
OFK Sinđelić
Orljane
Orljane
0 : 7
Mladost (B)
Batušinac
01.05.2022 16:30
Orljane
0 : 7
Mladost (B)
Malošište
Malošište
1 : 0
Rudar
Jelašnica
01.05.2022 16:30
Malošište
1 : 0
Rudar
Trnovac
Trnovac
5 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
01.05.2022 16:30
Trnovac
5 : 2
Jedinstvo
Radan
Lebane
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
01.05.2022 16:30
Radan
0 : 2
Žitorađa
Juhor
Obrež
2 : 5
Blagotin
Poljna
01.05.2022 16:30
Juhor
2 : 5
Blagotin
Orlovi
Jasenovo
4 : 2
Sloga (M)
Majdevo
01.05.2022 16:30
Orlovi
4 : 2
Sloga (M)
Gradina
Pejovac
1 : 4
Jedinstvo (M)
Mijatovac
01.05.2022 16:30
Gradina
1 : 4
Jedinstvo (M)
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Levač
Rekovac
01.05.2022 16:30
OFK Lugomir
1 : 1
Levač
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Zvezda
Blato
01.05.2022 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Zvezda
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Polet
Karavukovo
01.05.2022 16:30
Naša Zvezda
1 : 1
Polet
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Borac 46
Obrovac
01.05.2022 16:30
Budućnost (M)
1 : 0
Borac 46
Borac (K)
Klenak
4 : 5
Sremac (D)
Dobrinci
01.05.2022 16:30
Borac (K)
4 : 5
Sremac (D)
Sloga
Voganj
4 : 5
Radnički
Irig
01.05.2022 16:30
Sloga
4 : 5
Radnički
Obilić (Z)
Zmajevo
3 : 2
Proleter
Ravno Selo
01.05.2022 16:30
Obilić (Z)
3 : 2
Proleter
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 1
Bačinac
Bačinac
01.05.2022 16:30
Mladi radnik 1940
0 : 1
Bačinac
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
01.05.2022 16:30
Železničar Kusadak
2 : 1
Petlić SD 026
SASK
Saraorci
2 : 2
Borac 1932
Ralja
01.05.2022 16:30
SASK
2 : 2
Borac 1932
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
01.05.2022 16:30
Osipaonica
1 : 0
Jasenica 2017
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Podunavac
Udovice
01.05.2022 16:30
Radnik
0 : 0
Podunavac
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Glavaš
Glibovac
01.05.2022 16:30
Sloga
3 : 0
Glavaš
Sloga (M)
Milatovac
4 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
01.05.2022 16:30
Sloga (M)
4 : 0
Mladi rudar 1954
Banja 1957
Banja
3 : 0
Vinča
Vinča
01.05.2022 16:30
Banja 1957
3 : 0
Vinča
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
2 : 2
Plaskovac
Plaskovac
01.05.2022 16:30
Omladinac (D.R.)
2 : 2
Plaskovac
Jasenica
Božurnja
0 : 0
Badnjevac
Badnjevac
01.05.2022 16:30
Jasenica
0 : 0
Badnjevac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
BSK
Belosavci
01.05.2022 16:30
Prvi srpski ustanak
3 : 0
BSK
Trnava
Donja Trnava
2 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
01.05.2022 16:30
Trnava
2 : 3
Šumadinac 1913
ŽSK
Žirovnica
3 : 2
Lokomotiva
Lapovo
01.05.2022 16:30
ŽSK
3 : 2
Lokomotiva
Ključ
Podvrška
0 : 1
Zlot
Zlot
01.05.2022 11:00
Ključ
0 : 1
Zlot
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Polom
Leskovo
01.05.2022 16:30
Brestovac
2 : 1
Polom
Branik
Štubik
2 : 0
Polet
Jabukovac
01.05.2022 16:30
Branik
2 : 0
Polet
Nemetali
Donja Bela Reka
6 : 0
Blizna
Blizna
01.05.2022 16:30
Nemetali
6 : 0
Blizna
Umac
Miroševce
3 : 2
OFK Brza
Brza
01.05.2022 16:30
Umac
3 : 2
OFK Brza
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
01.05.2022 16:30
Bratstvo
2 : 0
Kumarevo 65
Polet
Stajkovce
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
01.05.2022 16:30
Polet
0 : 1
Zloćudovo
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 0
Budućnost
Orašje
01.05.2022 11:00
Donja Lomnica
2 : 0
Budućnost
Progres
Ladovica
2 : 4
Jedinstvo (Š)
Šišava
01.05.2022 16:30
Progres
2 : 4
Jedinstvo (Š)
Vučje
Vučje
2 : 0
Mladost
Batulovce
01.05.2022 16:30
Vučje
2 : 0
Mladost
Milanovo
Milanovo
5 : 2
Sloga
Lipovica
01.05.2022 16:30
Milanovo
5 : 2
Sloga
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
01.05.2022 16:30
Veliko Trnjane
3 : 0
Moravac
OFK Morava
Leskovac
1 : 6
Jedinstvo (B)
Bošnjace
01.05.2022 11:00
OFK Morava
1 : 6
Jedinstvo (B)
Bobište
Bobište
4 : 2
Real
Donja Jajina
01.05.2022 16:30
Bobište
4 : 2
Real
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Borac
Azbresnica
01.05.2022 16:30
Jastrebac
1 : 0
Borac
Polet
Radevac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
01.05.2022 16:30
Polet
2 : 1
Palilula
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Baličevac
Baličevac
01.05.2022 16:30
Naisus 1977
3 : 0
Baličevac
Osnić
Osnić
0 : 3
Rtanj
Boljevac
01.05.2022
Osnić
0 : 3
Rtanj
Sloga
Minićevo
0 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
01.05.2022
Sloga
0 : 0
Rudar Vrška Čuka
Velika Jasikova
Velika Jasikova
01.05.2022
Šljivar
Šljivar
01.05.2022
Velika Jasikova
:
Šljivar
FSU Kraljevica
Zaječar
1 : 1
Trebič
Sokobanja
01.05.2022
FSU Kraljevica
1 : 1
Trebič
Omladinac
Grezna
2 : 1
Graničar
Veliki Izvor
01.05.2022
Omladinac
2 : 1
Graničar
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Rudar (P)
Podvis
01.05.2022
OFK Rtanj
2 : 1
Rudar (P)
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
01.05.2022 17:00
Mačkovac
1 : 2
Vinogradar
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Sloga (L)
Lozna
01.05.2022 17:00
Rubin
1 : 1
Sloga (L)
Čitluk
Čitluk
0 : 1
FUD
Brus
01.05.2022 17:00
Čitluk
0 : 1
FUD
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
01.05.2022 16:30
Mladost (L)
4 : 1
Vojvodina (B)
Polet
Nakovo
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
01.05.2022 16:30
Polet
1 : 0
ŽFK Banat
Borac
Aleksandrovo
3 : 1
Banat
Čenta
01.05.2022 16:30
Borac
3 : 1
Banat
Kolare
Kolare
1 : 2
Mladost
Jovac
01.05.2022 17:00
Kolare
1 : 2
Mladost
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
01.05.2022 17:00
Rudar (St)
2 : 1
Budućnost (Đ)
Vihor
Маljurevac
5 : 3
Borac (K)
Klenovnik
01.05.2022 16:30
Vihor
5 : 3
Borac (K)
Mladost (R)
Ranovac
0 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
01.05.2022 16:30
Mladost (R)
0 : 3
Budućnost (V)
Borac (Ž)
Žabari
5 : 0
Sloga (L)
Lučica
01.05.2022 16:30
Borac (Ž)
5 : 0
Sloga (L)
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
01.05.2022 16:30
Rudar (Kr)
1 : 4
Omladinac (Š)
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Mladost
Cvetovac
01.05.2022 16:30
Krtinska
3 : 0
Mladost
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Lisović 1977
Lisović
01.05.2022 10:00
Radnički (R)
1 : 0
Lisović 1977
Šumadija
Šopić
4 : 3
Strelac
Mislođin
01.05.2022 16:30
Šumadija
4 : 3
Strelac
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
4 : 2
Vrčin
Vrčin
01.05.2022 16:30
SUF Kovačevac 1956
4 : 2
Vrčin
Velika Krsna
Velika Krsna
6 : 1
Rabrovac
Rabrovac
01.05.2022 16:30
Velika Krsna
6 : 1
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
0 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
01.05.2022 16:30
Zaklopača
0 : 0
Šumadija 1962
Napredak
Međulužje
1 : 4
Dunavac
Grocka
01.05.2022 16:30
Napredak
1 : 4
Dunavac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 0
Podunavac
Ritopek
01.05.2022 11:00
Kaluđerica 1969
6 : 0
Podunavac
Umka
Umka
2 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
01.05.2022 16:30
Umka
2 : 3
Siti Sport Klub
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
01.05.2022 16:30
PKB Kovilovo
1 : 2
Borac (O)
Kutlovo
Kutlovo
3 : 4
Košutnjak
Kragujevac
01.05.2022 13:00
Kutlovo
3 : 4
Košutnjak
Šumadinac
Kragujevac
1 : 2
Maršić
Maršić
01.05.2022 16:30
Šumadinac
1 : 2
Maršić
Borac (D)
Drenovac
1 : 5
Jedinstvo
Petrovac
01.05.2022 16:30
Borac (D)
1 : 5
Jedinstvo
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 4
Srbija
Ilićevo
01.05.2022 16:30
Mladost (P)
0 : 4
Srbija
Trlić
Trlić
4 : 0
Toplica
Donja Toplica
01.05.2022 16:00
Trlić
4 : 0
Toplica
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
01.05.2022 16:00
Iskra
2 : 1
Dimitrije Tucović
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 0
Radnik
Ub
01.05.2022 11:00
Žabari
4 : 0
Radnik
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Mladost (D)
Dračić
01.05.2022 16:00
OFK Osečina
1 : 0
Mladost (D)
Proleter
Bajevac
2 : 2
Spartak 1924
Ljig
01.05.2022 11:00
Proleter
2 : 2
Spartak 1924
Banjani
Banjani
1 : 3
Kačer
Belanovica
01.05.2022 16:00
Banjani
1 : 3
Kačer
Kej
Čačak
4 : 0
Slatina
Slatina
01.05.2022 16:00
Kej
4 : 0
Slatina
Gorušica
Viča
1 : 1
Morava
Katrga
01.05.2022 16:00
Gorušica
1 : 1
Morava
Jedinstvo
Puhovo
4 : 3
Dragačevo
Guča
01.05.2022 16:00
Jedinstvo
4 : 3
Dragačevo
Mladost
Preljina
1 : 3
Šumadija
Brđani
01.05.2022 16:00
Mladost
1 : 3
Šumadija
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 4
Ozrem
Ozrem
01.05.2022 16:00
Zadrugar
2 : 4
Ozrem
Rudar
Bresnica
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
01.05.2022 16:00
Rudar
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Napredak
Svračkovci
2 : 2
Rakova
Rakova
01.05.2022 16:00
Napredak
2 : 2
Rakova
Orlovac 1932
Mrčajevci
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
01.05.2022 16:00
Orlovac 1932
3 : 0
Donja Vrbava
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Tavnik
Tavnik
01.05.2022 17:00
Budućnost
0 : 2
Tavnik
Proleter
Pečenog
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
01.05.2022 11:00
Proleter
1 : 0
Mladost (V)
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
01.05.2022 17:00
Omladinac (NS)
2 : 2
OFK Ras
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Radnik
Ušće
01.05.2022 17:00
Zvezda
1 : 2
Radnik
OFK Progorelica
Progorelica
3 : 0
Ribnica
Jovac
01.05.2022 17:00
OFK Progorelica
3 : 0
Ribnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
01.05.2022 00:00
Jedinstvo (MZ)
5 : 0
Milan Orlić
Vidojevica
Lešnica
0 : 2
Radnički (Ko)
Koceljeva
01.05.2022 11:00
Vidojevica
0 : 2
Radnički (Ko)
Radnički (Kl)
Klupci
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
01.05.2022 00:00
Radnički (Kl)
2 : 0
Podrinje
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 2
Lipolist
Lipolist
01.05.2022 00:00
Jedinstvo (Š)
2 : 2
Lipolist
Sloga
Lipnički Šor
4 : 0
Majur
Majur
01.05.2022 00:00
Sloga
4 : 0
Majur
Hajduk Stanko
Crna Bara
6 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
01.05.2022
Hajduk Stanko
6 : 1
Gučevo 1929
Lazarica
Prilipac
5 : 0
Avijatičar Vranjani
Vranjani
01.05.2022 16:30
Lazarica
5 : 0
Avijatičar Vranjani
Ježevica
Velika Ježevica
1 : 3
Polet
Rasna
01.05.2022 16:30
Ježevica
1 : 3
Polet
Omladinac
Zdravčići
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
01.05.2022 00:00
Omladinac
2 : 2
Višesava
Čajetina
Čajetina
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
01.05.2022 00:00
Čajetina
0 : 1
Crnokosa
Bakionica
Bakionica
4 : 4
Sečica
Seča reka
01.05.2022 16:30
Bakionica
4 : 4
Sečica
Sloga
Sjenica
3 : 0
Perućac
Perućac
01.05.2022 16:30
Sloga
3 : 0
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
4 : 1
Tara
Kremna
01.05.2022
Jedinstvo
4 : 1
Tara
Rampa
Požega
7 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
01.05.2022 16:30
Rampa
7 : 0
Plavi Tok
OFK Kotroman
Mokra Gora
4 : 2
Prvi partizan
Užice
01.05.2022 16:30
OFK Kotroman
4 : 2
Prvi partizan
Lugina
Preševo
3 : 0
Čelik
Belo polje
01.05.2022 16:00
Lugina
3 : 0
Čelik
Vihor
Žbevac
4 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
01.05.2022 16:00
Vihor
4 : 0
BSK Bujanovac
Dračić 2018
Dračić
3 : 3
Kotešica
Kotešica
01.05.2022 11:00
Dračić 2018
3 : 3
Kotešica
Rakac Stave
Stave
4 : 1
Kolubara 2
Valjevo
01.05.2022 11:00
Rakac Stave
4 : 1
Kolubara 2
Mali korak
Oglađenovac
0 : 0
Polet
Popučke
01.05.2022 11:00
Mali korak
0 : 0
Polet
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 2
OFK Povlen
Brezovice
01.05.2022 11:00
Milenko Pavlović
5 : 2
OFK Povlen
Lukavac
Lukavac
0 : 3
Stari drugari
Ljig
01.05.2022 11:00
Lukavac
0 : 3
Stari drugari
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Hajduk
Stapar
01.05.2022 16:30
Zadrugar
2 : 0
Hajduk
Terekveš
Svilojevo
5 : 1
Omladinac (D)
Deronje
01.05.2022 16:30
Terekveš
5 : 1
Omladinac (D)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Mladost
Donji Katun
01.05.2022 17:00
Stari Trstenik
3 : 1
Mladost
Šarbane
Šarbane
5 : 3
Jedinstvo (M)
Milorci
01.05.2022 16:00
Šarbane
5 : 3
Jedinstvo (M)
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Nepričava
Nepričava
01.05.2022 16:00
Sovljak
2 : 1
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
5 : 0
Polet (T)
Takovo
01.05.2022 16:00
Ratkovac
5 : 0
Polet (T)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
01.05.2022 16:00
Tvrdojevac
3 : 0
Pambukovica
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
01.05.2022 16:00
OFK Paljuvi
2 : 1
Omladinac (K)
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
01.05.2022 16:00
Čučuge
1 : 1
Polet (DL)
Joševa
Joševa
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
01.05.2022 16:00
Joševa
1 : 1
Pepeljevac
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 2
Šumar
Ogar
01.05.2022 16:30
Srem
1 : 2
Šumar
Lehel
Mužlja
2 : 2
Potisje
Knićanin
01.05.2022 16:30
Lehel
2 : 2
Potisje
Bilećanin
Sečanj
6 : 2
Naftagas
Boka
01.05.2022 16:30
Bilećanin
6 : 2
Naftagas
Tisa 1933
Taraš
3 : 6
OFK Klek
Klek
01.05.2022 16:30
Tisa 1933
3 : 6
OFK Klek
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
01.05.2022 16:30
OFK Stajićevo
5 : 1
OFK Gradnulica
Badince
Badince
6 : 1
Rudar 1973
Rudare
01.05.2022 11:00
Badince
6 : 1
Rudar 1973
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 3
Lemind 1953
Leskovac
01.05.2022 11:00
Marjan MB
0 : 3
Lemind 1953
Prva Iskra
Runjani
4 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
01.05.2022 16:30
Prva Iskra
4 : 1
Mladost (DB)
Jelav
Jelav
2 : 2
Sloga
Straža
01.05.2022 16:30
Jelav
2 : 2
Sloga
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
01.05.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 0
TE Gučevo
Velika Reka
Velika Reka
2 : 2
Antimon
Zajača
01.05.2022 16:30
Velika Reka
2 : 2
Antimon
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
01.05.2022 16:30
Mladost (MI)
1 : 2
Mali Požarevac
Vojvoda
Dučina
1 : 4
Vis
Parcani
01.05.2022 16:30
Vojvoda
1 : 4
Vis
Sopot
Sopot
3 : 0
Sibnica
Sibnica
01.05.2022 17:00
Sopot
3 : 0
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
5 : 1
OFK Slatina
Slatina
01.05.2022 16:30
Nemenikuće
5 : 1
OFK Slatina
Popović
Popovići
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
01.05.2022 16:30
Popović
1 : 3
OFK Rogača
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
Stojnik
Stojnik
01.05.2022 16:30
Mladost (G)
3 : 0
Stojnik
Partizan
Draževac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
01.05.2022 17:00
Partizan
3 : 0
Jedinstvo
Skela
Skela
7 : 0
Duboko
Mala Moštanica
01.05.2022 17:00
Skela
7 : 0
Duboko
Borac
Ušće
8 : 0
Rvati
Obrenovac
01.05.2022 17:00
Borac
8 : 0
Rvati
Polet
Grabovac
1 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
01.05.2022 11:00
Polet
1 : 1
OFK Zabrežje
Velika Moštanica
Velika Moštanica
3 : 0
BUSK
Beograd
01.05.2022 16:30
Velika Moštanica
3 : 0
BUSK
Borac
Progar
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
01.05.2022 16:30
Borac
3 : 1
Šumadinac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 2
Bežanija
Beograd
01.05.2022 16:30
Sinđelić 2012
1 : 2
Bežanija
Železnik 1930
Železnik
5 : 2
Zmaj Novi grad
Zemun
01.05.2022 10:00
Železnik 1930
5 : 2
Zmaj Novi grad
OFK Lug 2020
Lug
1 : 2
Minel
Ripanj
01.05.2022 11:00
OFK Lug 2020
1 : 2
Minel
Dobrača
Dobrača
0 : 3
Divostin
Kragujevac
01.05.2022 16:30
Dobrača
0 : 3
Divostin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Stanovo 1941
Stanovo
01.05.2022 16:30
OFK Žeželj
1 : 2
Stanovo 1941
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
Seljak
Cvetojevac
01.05.2022 16:30
OFK Bagremar
1 : 3
Seljak
Kragujevac
Kragujevac
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
01.05.2022 11:00
Kragujevac
2 : 2
21. oktobar
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
01.05.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 2
Partizan
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 0
Šumadija
Sipić
01.05.2022 16:30
Kruševica 1980
3 : 0
Šumadija
Borac
Pajsijevići
2 : 5
Karađorđe
Vučić
01.05.2022 16:30
Borac
2 : 5
Karađorđe
Mladost (T)
Tečić
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
01.05.2022 17:00
Mladost (T)
3 : 0
Vinogradar
Osaonica
Bagrdan
6 : 1
Bratstvo
Međureč
01.05.2022 17:00
Osaonica
6 : 1
Bratstvo
Mladost (G)
Gložane
3 : 0
Šantarovac
Šantarovac
01.05.2022 17:00
Mladost (G)
3 : 0
Šantarovac
Borac
Kloka
1 : 0
Šumadinac
Stojnik
01.05.2022 16:30
Borac
1 : 0
Šumadinac
Mladost (J)
Jelenac
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
01.05.2022 16:30
Mladost (J)
3 : 2
Šamot
Kalipolje
Žabare
4 : 1
Venčani
Venčani
01.05.2022 11:00
Kalipolje
4 : 1
Venčani
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 6
Gorski Car
Garaši
01.05.2022 16:30
Mladost (R)
0 : 6
Gorski Car
B 2000
Aranđelovac
3 : 1
Tulež
Tulež
01.05.2022 11:00
B 2000
3 : 1
Tulež
Torpedo
Tabanović
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
01.05.2022 16:30
Torpedo
1 : 0
Mladost
Omladinac
Slepčević
5 : 3
Sloga
Duvanište
01.05.2022 16:30
Omladinac
5 : 3
Sloga
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
01.05.2022 16:30
Napredak
1 : 4
Stojan Lazarac
Mladi borac
Dublje
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
01.05.2022 16:30
Mladi borac
2 : 1
Sloboda
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
01.05.2022 16:30
Milicionar
2 : 0
Budućnost (PD)
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 2
Duško
Klenje
01.05.2022 16:30
Budućnost (Z)
1 : 2
Duško
Gorki
Glušci
2 : 4
Petlovača
Petlovača
01.05.2022 16:30
Gorki
2 : 4
Petlovača
Lazac
Lazac
0 : 2
Gruža
Vitanovac
01.05.2022 17:00
Lazac
0 : 2
Gruža
Studen Vitez
Studenica
0 : 3
Miločajac
Miločaj
01.05.2022 11:00
Studen Vitez
0 : 3
Miločajac
Omladinac
Drakčići
2 : 4
Mlada krila
Metikoši
01.05.2022 17:00
Omladinac
2 : 4
Mlada krila
Mineral 2015
Rudno
5 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
01.05.2022 11:00
Mineral 2015
5 : 2
Jovo Kursula
Borac
Vraneši
8 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
01.05.2022 17:00
Borac
8 : 0
Jedinstvo (D)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
01.05.2022 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
2 : 1
Vlašić
Trešnjevka
Trbusac
3 : 1
Šipurske livade
Šabac
01.05.2022 16:30
Trešnjevka
3 : 1
Šipurske livade
Dobrava Žabar 2020
Žabar
5 : 2
Mrovska
Mrovska
01.05.2022 16:30
Dobrava Žabar 2020
5 : 2
Mrovska
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
01.05.2022 16:30
Pričinović
2 : 1
Mladost (PP)
Sloga (M)
Matijevac
0 : 3
Sloga (K)
Krnić
01.05.2022 16:30
Sloga (M)
0 : 3
Sloga (K)
Dumača
Pocerski Metković
5 : 3
Dobrava
Vukošić
01.05.2022 16:30
Dumača
5 : 3
Dobrava
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 2
Napredak
Banatska Topola
01.05.2022 16:30
Omladinac
4 : 2
Napredak
Terekveš
Hetin
3 : 6
2. Oktobar
Kumane
01.05.2022 00:00
Terekveš
3 : 6
2. Oktobar
SU Podgrmeč
Žitište
2 : 3
Roham
Nova Crnja
01.05.2022 16:30
SU Podgrmeč
2 : 3
Roham
Budućnost
Stančići
3 : 1
Planinac
Vujetinci
01.05.2022 16:00
Budućnost
3 : 1
Planinac
Malba
Žaočani
01.05.2022
Prijatelji
Čačak
01.05.2022
Malba
:
Prijatelji
Lugovi
Čačak
6 : 1
Gladijator
Čačak
01.05.2022 12:00
Lugovi
6 : 1
Gladijator
Remont
Čačak
2 : 0
Morava
Mojsinje
01.05.2022
Remont
2 : 0
Morava
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 6
Gaučosi
Čačak
01.05.2022 16:00
Gavrilo Princip
0 : 6
Gaučosi
Barič
Barič
1 : 0
Dizel
Bare
01.05.2022 16:30
Barič
1 : 0
Dizel
Mlava (B)
Bratinac
5 : 3
Mladi Borac
Majilovac
01.05.2022 16:30
Mlava (B)
5 : 3
Mladi Borac
Ljubičevo
Ljubičevo
4 : 5
Napredak 1934
Nabrđe
01.05.2022 16:30
Ljubičevo
4 : 5
Napredak 1934
Batovac
Batovac
3 : 2
BSK 1931
Brežane
01.05.2022 16:30
Batovac
3 : 2
BSK 1931
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 1
Beli Orao
Bradarac
01.05.2022 16:30
OFK Braničevo
1 : 1
Beli Orao
Soko
Krvije
4 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
01.05.2022 16:30
Soko
4 : 0
Zadrugar 1947
Manastirica
Manastirica
3 : 4
Integral
Batuša
01.05.2022 16:30
Manastirica
3 : 4
Integral
Sloga 1945
Veliko Selo
5 : 0
Mladost (K)
Krupaja
01.05.2022 16:30
Sloga 1945
5 : 0
Mladost (K)
Temac
Temska
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
01.05.2022 16:30
Temac
3 : 0
Borac
Sloga
Kaona
6 : 0
Gradina
Rti
01.05.2022 17:00
Sloga
6 : 0
Gradina
Bratstvo
Dljin
3 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
01.05.2022 11:00
Bratstvo
3 : 0
Vrelo
Radnički
Turica
4 : 2
Jelica
Goračići
01.05.2022 17:00
Radnički
4 : 2
Jelica
Brezova
Brezova
0 : 1
Bjelica
Milatovići
01.05.2022 11:00
Brezova
0 : 1
Bjelica
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Tromeđa
Majdan
01.05.2022 16:30
Hajduk
2 : 0
Tromeđa
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
01.05.2022 16:30
Jedinstvo (M)
0 : 3
Horgoš 1911
Graničar
Đala
01.05.2022
16:30
Čoka
Čoka
01.05.2022 16:30
Graničar
:
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Šampion
Orom
01.05.2022 16:30
Slavija
2 : 0
Šampion
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
01.05.2022
16:30
Potisje
Kanjiža
01.05.2022 16:30
Jedinstvo (SK)
:
Potisje
Jadran
Sanad
0 : 2
Tisa
Padej
01.05.2022 16:30
Jadran
0 : 2
Tisa
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
01.05.2022 16:30
Obilić 1993
4 : 1
OFK Bačinci
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 0
Zmaj
Noćaj
01.05.2022 16:30
Erdevik 2017
2 : 0
Zmaj
Srem
Sremska Rača
2 : 5
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
01.05.2022 16:30
Srem
2 : 5
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Jedinstvo
Ruma
01.05.2022 16:30
Hajduk
1 : 0
Jedinstvo
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
6 : 3
Omladinac
Kalimanići
01.05.2022
Backovac Junajted
6 : 3
Omladinac
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
3 : 3
Ozremica
Beršići
01.05.2022
FC Stella Rossa
3 : 3
Ozremica
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
01.05.2022
Velereč 94
3 : 0
Jablanica
Majdan
Majdan
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
01.05.2022 00:00
Majdan
3 : 0
Lunjevica
Semedraž
Semedraž
3 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
01.05.2022
Semedraž
3 : 2
Takovski Ustanak
Brezak
Pranjani
3 : 2
Šilopaj
Šilopaj
01.05.2022
Brezak
3 : 2
Šilopaj
Lokomotiva
Subotica
4 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
01.05.2022 16:30
Lokomotiva
4 : 0
Hajduk 1950
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Bikovo
Bikovo
01.05.2022 16:30
Udarnik Višnjevac
3 : 1
Bikovo
Solid
Subotica
1 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
01.05.2022 16:30
Solid
1 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
Stari Žednik
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
01.05.2022 16:30
Žednik
1 : 4
Elektrovojvodina
Udarnik
Baničina
3 : 0
Budućnost 1948
Ratari
01.05.2022 17:00
Udarnik
3 : 0
Budućnost 1948
Selevac 1919
Selevac
2 : 5
Bukovac
Mramorac
01.05.2022 12:00
Selevac 1919
2 : 5
Bukovac
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 5
Cerovac 2013
Cerovac
01.05.2022 17:00
Beli Orlovi
0 : 5
Cerovac 2013
Moravac
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Mekiš
Mekiš
01.05.2022 16:30
Moravac
1 : 1
Mekiš
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Oko sokolovo
Gadžin han
01.05.2022 11:00
Elid
3 : 0
Oko sokolovo
Slavija
Novo Orahovo
01.05.2022
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
01.05.2022
Slavija
:
Jedinstvo
Mladost
Radičević
2 : 1
Proleter
Njegoševo
01.05.2022
Mladost
2 : 1
Proleter
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Pobeda
Pobeda
01.05.2022
Eđšeg
3 : 0
Pobeda
Mladost
Karbulovo
5 : 0
Vrelo
Šarkamen
01.05.2022 16:30
Mladost
5 : 0
Vrelo
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Mladost 1935
Prhovo
01.05.2022 16:30
OFK Brestač
3 : 0
Mladost 1935
Kameni
Ašanja
3 : 0
Vitez
Subotište
01.05.2022 14:00
Kameni
3 : 0
Vitez
Jedinstvo 2014
Ečka
6 : 0
Zlatica
Zlatica
01.05.2022 16:30
Jedinstvo 2014
6 : 0
Zlatica
Proleter
Neuzina
2 : 0
Sloga
Jarkovac
01.05.2022 16:30
Proleter
2 : 0
Sloga
KSK Konak 1926
Konak
1 : 8
Borac
Zrenjanin
01.05.2022 16:30
KSK Konak 1926
1 : 8
Borac
Ljubinić
Ljubinić
2 : 6
OFK Urovci
Urovci
01.05.2022 17:00
Ljubinić
2 : 6
OFK Urovci
Sloga
Ratari
6 : 2
Crvena zastava
Obrenovac
01.05.2022 17:00
Sloga
6 : 2
Crvena zastava
Provo 2015
Provo
3 : 1
Hajduk
Debrc
01.05.2022 17:00
Provo 2015
3 : 1
Hajduk
Polet
Jalovik
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
01.05.2022 17:00
Polet
3 : 0
Mladost (Z)
Torpedo
Lojanice
4 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
01.05.2022 11:00
Torpedo
4 : 1
Skupljen 2013
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 2
Verko
Suvo Selo
01.05.2022 17:00
Jedinstvo 2014
3 : 2
Verko
Bobovik
Bobovik
4 : 0
Belpos
Belotić
01.05.2022 11:00
Bobovik
4 : 0
Belpos
OFK Boždarevac
Boždarevac
2 : 6
Vranić
Vranić
01.05.2022 16:30
OFK Boždarevac
2 : 6
Vranić
Hajduk 1936
Jovanovac
7 : 0
Apolon 4
Kragujevac
01.05.2022 13:00
Hajduk 1936
7 : 0
Apolon 4
Azbest
Stragari
5 : 0
Kremenac
Rogojevac
01.05.2022 16:30
Azbest
5 : 0
Kremenac
Hajduk 1936
Jovanovac
8 : 1
Apolon 4
Kragujevac
01.05.2022 13:00
Hajduk 1936
8 : 1
Apolon 4
Jovanovac
Jovanovac
2 : 0
Bukorovac
Kragujevac
01.05.2022 16:30
Jovanovac
2 : 0
Bukorovac
Šumadija
Čumić
2 : 0
Borba
Cvetojevac
01.05.2022 16:30
Šumadija
2 : 0
Borba
Šumadija
Šumarice
1 : 3
Morava (M)
Mrsać
01.05.2022 17:00
Šumadija
1 : 3
Morava (M)
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Mladost 1925
Oplanići
01.05.2022 17:00
Zgodačica
0 : 3
Mladost 1925
Partizan (V)
Vrba
0 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
01.05.2022 17:00
Partizan (V)
0 : 2
Stara Čaršija
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
01.05.2022 17:00
Borac (A)
2 : 1
Mladi radnik 1925
Bresno Polje
Bresno Polje
0 : 3
Mladost 1977
Garevina
01.05.2022 00:00
Bresno Polje
0 : 3
Mladost 1977
Borac
Jarkovci
2 : 3
Vojvodina
Neradin
01.05.2022 16:30
Borac
2 : 3
Vojvodina
Planinac
Rivica
1 : 3
Car Uroš
Jazak
01.05.2022 16:30
Planinac
1 : 3
Car Uroš
Dunav
Novi Slankamen
2 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
01.05.2022 16:30
Dunav
2 : 2
27. Oktobar
Sloga (M)
Maradik
5 : 9
Sloga (K)
Krnješevci
01.05.2022 16:30
Sloga (M)
5 : 9
Sloga (K)
Polet
Rastina
3 : 0
Dinamo
Sonta
01.05.2022 16:30
Polet
3 : 0
Dinamo
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 0
PIK
Sombor
01.05.2022 16:30
Jedinstvo (R)
0 : 0
PIK
Sloboda
Šuljkovac
10 : 3
Belica
Belica
01.05.2022 17:00
Sloboda
10 : 3
Belica
Kolonija
Jagodina
8 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
01.05.2022 17:00
Kolonija
8 : 1
Domaćin
Omladinac
Bunar
3 : 0
Napredak
Staro Lanište
01.05.2022 17:00
Omladinac
3 : 0
Napredak
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
01.05.2022 17:00
Mladi radnik
1 : 0
OFK Dragoševac
Strelac 001
Kožuar
3 : 1
Gunjevac
Gunjevac
01.05.2022 11:00
Strelac 001
3 : 1
Gunjevac
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Brezovica
Brezovica
01.05.2022 11:00
Vrelo
1 : 0
Brezovica
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 3
Dokmir
Dokmir
01.05.2022 11:00
Zvizdar 2012
1 : 3
Dokmir
Vukona
Vukona
0 : 6
Tulari
Tulari
01.05.2022 11:00
Vukona
0 : 6
Tulari
Budućnost 1995
Slatina
6 : 2
OFK Takovo
Takovo
01.05.2022 11:00
Budućnost 1995
6 : 2
OFK Takovo
Napredak
Vašica
4 : 1
Sinđelić
Gibarac
01.05.2022 17:00
Napredak
4 : 1
Sinđelić
Jednota
Šid
4 : 2
Graničar
Jamena
01.05.2022 17:00
Jednota
4 : 2
Graničar
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
01.05.2022 17:00
Jedinstvo (M)
3 : 0
OFK Bingula
Borac
Ilinci
1 : 0
Jedinstvo (lj)
Ljuba
01.05.2022 17:00
Borac
1 : 0
Jedinstvo (lj)
OFK Radnički
Dren
5 : 2
BSK
Brajkovac
01.05.2022 16:30
OFK Radnički
5 : 2
BSK
OFK Polet
Mirosaljci
4 : 6
Proleter
Vrbovno
01.05.2022 16:30
OFK Polet
4 : 6
Proleter
20. Oktobar
Trbušnica
01.05.2022
16:30
Mladost
Baroševac
01.05.2022 16:30
20. Oktobar
:
Mladost
Mladost 1970
Radoševac
1 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
01.05.2022 16:30
Mladost 1970
1 : 1
Dunavac 1929
Radnički
Požeženo
3 : 3
Borac 2016
Donja Kruševica
01.05.2022 16:30
Radnički
3 : 3
Borac 2016
Kumane
Kumane
3 : 0
Ram
Ram
01.05.2022 16:30
Kumane
3 : 0
Ram
Polet
Bikinje
4 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
01.05.2022 16:30
Polet
4 : 3
Mirko Tomić
Pek
Kusiće
1 : 0
Sloga TOP
Topolovnik
01.05.2022 16:30
Pek
1 : 0
Sloga TOP
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 0
Kalenić
Kalenić
01.05.2022 11:00
Kolubara (LP)
2 : 0
Kalenić
Trnjaci 2021
Trnjaci
2 : 0
Brgule
Brgule
01.05.2022 11:00
Trnjaci 2021
2 : 0
Brgule
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
01.05.2022 11:00
Murgaš 2012
1 : 4
OFK Stublenica
Sloga (V)
Vrhovine
1 : 2
Tamnava
Sovljak
01.05.2022 11:00
Sloga (V)
1 : 2
Tamnava
Morava
Gložane
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
01.05.2022 11:00
Morava
3 : 0
Mladost (DL)
Borac
Rajković
2 : 1
Mladost
Latković
01.05.2022 16:00
Borac
2 : 1
Mladost
Babajić
Babajić
0 : 4
Kolubara
Jabučje
01.05.2022 16:00
Babajić
0 : 4
Kolubara
Proleter
Latković
0 : 10
Stepanje
Stepanje
01.05.2022 16:00
Proleter
0 : 10
Stepanje
Napredak
Jajčić
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
01.05.2022 16:00
Napredak
1 : 1
Rubribreza
Vukovac 98
Vukovac
1 : 1
Mlava (R)
Ribare
01.05.2022 12:30
Vukovac 98
1 : 1
Mlava (R)
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
0 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
01.05.2022 10:00
Budućnost (M)
0 : 1
Polet (SD)
Zvezda
Izvarica
0 : 2
Bliznak-Medveđica
Bliznak
01.05.2022 10:00
Zvezda
0 : 2
Bliznak-Medveđica
Rapid
Nikolinci
2 : 3
Dobrica
Dobrica
01.05.2022 17:00
Rapid
2 : 3
Dobrica
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Banatul
Lokve
01.05.2022 17:00
Crvena zvezda
1 : 2
Banatul
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 5
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
01.05.2022 10:00
Radoje Domanović
3 : 5
Gornja Trnava 1938
Budućnost (B)
Blaznava
1 : 1
Junkovac
Junkovac
01.05.2022 10:00
Budućnost (B)
1 : 1
Junkovac
Sremac (J)
Jarak
01.05.2022
17:00
Sloga (Z)
Zasavica
01.05.2022 17:00
Sremac (J)
:
Sloga (Z)
OFK Bosut
Bosut
0 : 3
Borac (R)
Radenković
01.05.2022 17:00
OFK Bosut
0 : 3
Borac (R)
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 10
Borac (VR)
Veliki Radinci
01.05.2022 17:00
Mitros
2 : 10
Borac (VR)
Partizan
Drenovac
5 : 3
Proleter
Šabac
01.05.2022 11:00
Partizan
5 : 3
Proleter
Borac BTG
Batalage
6 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
01.05.2022 11:00
Borac BTG
6 : 1
Rudar
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
01.05.2022 11:00
Zablaće
4 : 1
Jedinstvo
Mišar
Mišar
5 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
01.05.2022 11:00
Mišar
5 : 0
Mladost Svileuva
Metlić
Metlić
2 : 0
Korman
Korman (Šabac)
01.05.2022 11:00
Metlić
2 : 0
Korman
Mladost Slatina
Slatina
3 : 1
Bojić
Bojić
01.05.2022 11:00
Mladost Slatina
3 : 1
Bojić
Galeb
Cerovac
2 : 2
Rankovac
Nakučani
01.05.2022 11:00
Galeb
2 : 2
Rankovac
Proleter 1932
Požarevac
1 : 4
Metalac
Požarevac
01.05.2022 16:30
Proleter 1932
1 : 4
Metalac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Sloga Vitez
Kasidol
01.05.2022 16:30
Vojvoda Milenko
2 : 0
Sloga Vitez
Zemljoradnik 1932
Trnjane
5 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
01.05.2022 16:30
Zemljoradnik 1932
5 : 3
Pobeda
Dunavac
Petka
3 : 3
Dunav
Ostrovo
01.05.2022 16:30
Dunavac
3 : 3
Dunav
Stolice
Krupanj
2 : 1
Vuk
Tršić
01.05.2022 11:00
Stolice
2 : 1
Vuk
Granit
Radalj
1 : 1
14. Oktobar
Draginac
01.05.2022 11:00
Granit
1 : 1
14. Oktobar
Sloga
Korenita
5 : 0
Borac
Kozjak
01.05.2022 11:00
Sloga
5 : 0
Borac
Jadar
Stupnica
1 : 4
Jadar 07
Loznica
01.05.2022 11:00
Jadar
1 : 4
Jadar 07
Krajišnici
Loznica
1 : 2
Hajduk
Ribarica
01.05.2022 11:00
Krajišnici
1 : 2
Hajduk
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
Mladost Gradilište
Loznica
01.05.2022 11:00
Mladost (B)
3 : 1
Mladost Gradilište
Selo Mladenovac
Mladenovac
01.05.2022
16:30
Markovac
Markovac
01.05.2022 16:30
Selo Mladenovac
:
Markovac
Omladinac
Rajkovac
01.05.2022
16:30
Sloga
Granice
01.05.2022 16:30
Omladinac
:
Sloga
Kosmajac
Koraćica
01.05.2022
16:30
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
01.05.2022 16:30
Kosmajac
:
Vlaška
Borac
Amerić
01.05.2022
16:30
Ivanča
Velika Ivanča
01.05.2022 16:30
Borac
:
Ivanča
Hajduk
Kamendol
1 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
01.05.2022 16:30
Hajduk
1 : 0
Gročanski fudbalski klub
Udarnik
Sibnica
4 : 1
Budućnost
Kočetin
01.05.2022 16:30
Udarnik
4 : 1
Budućnost
Polet
Aleksandrovac
01.05.2022
16:30
Proleter
Četereže
01.05.2022 16:30
Polet
:
Proleter
Sloga
Viteževo
3 : 0
Jedinstvo
Oreovica
01.05.2022 16:30
Sloga
3 : 0
Jedinstvo
Omladinac
Bogatić
3 : 1
Radnik
Glogovac
01.05.2022 11:00
Omladinac
3 : 1
Radnik
Mladost
Očage
0 : 6
Bair
Bogatić
01.05.2022 11:00
Mladost
0 : 6
Bair
Polet
Kobilje
4 : 2
Grkljane
Grkljane
01.05.2022 17:00
Polet
4 : 2
Grkljane
Lipar
Donji Račnik
7 : 1
PSS-192
Jagodina
01.05.2022 17:00
Lipar
7 : 1
PSS-192
Leotar
Trebinje
2 : 1
Velež
Mostar
01.05.2022 16:30
Leotar
2 : 1
Velež
Mladost
Podgorica
1 : 0
Arsenal
Tivat
01.05.2022 20:00
Mladost
1 : 0
Arsenal
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Kom
Podgorica
01.05.2022 16:30
OFK Titograd
0 : 1
Kom
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Berane
Berane
01.05.2022 16:30
Igalo
3 : 0
Berane
Bokelj
Kotor
5 : 0
Cetinje
Cetinje
01.05.2022 16:30
Bokelj
5 : 0
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Grbalj
Radanovići
01.05.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Grbalj
Everton
Liverpool
1 : 0
Chelsea
London
01.05.2022 15:00
Everton
1 : 0
Chelsea
Tottenham Hotspur
London
3 : 1
Leicester City
Leicester
01.05.2022 15:00
Tottenham Hotspur
3 : 1
Leicester City
West Ham United
London
1 : 2
Arsenal
London
01.05.2022 17:30
West Ham United
1 : 2
Arsenal
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Mallorca
Palma de Mallorca
01.05.2022 21:00
Barcelona
2 : 1
Mallorca
Granada
Granada
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
01.05.2022 16:15
Granada
1 : 1
Celta Vigo
Rayo Vallecano
Madrid
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
01.05.2022 18:30
Rayo Vallecano
1 : 1
Real Sociedad
Elche
Elche
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
01.05.2022 14:00
Elche
1 : 1
Osasuna
Empoli
Empoli
1 : 3
Torino
Torino
01.05.2022 15:00
Empoli
1 : 3
Torino
Juventus
Torino
2 : 1
Venezia
Venecia
01.05.2022 12:30
Juventus
2 : 1
Venezia
Milan
Milano
1 : 0
Fiorentina
Firenze
01.05.2022 15:00
Milan
1 : 0
Fiorentina
Roma
Roma
0 : 0
Bologna
Bologna
01.05.2022 20:45
Roma
0 : 0
Bologna
Udinese
Udine
1 : 2
Inter
Milano
01.05.2022 18:00
Udinese
1 : 2
Inter
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Nice
Nice
01.05.2022 17:05
Bordeaux
0 : 1
Nice
Brest
Brest
2 : 0
Clermont
Clermont-Ferrand
01.05.2022 15:00
Brest
2 : 0
Clermont
Lorient
Lorient
1 : 2
Reims
Reims
01.05.2022 15:00
Lorient
1 : 2
Reims
Olympique Marseille
Marseille
0 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
01.05.2022 20:45
Olympique Marseille
0 : 3
Olympique Lyonnais
Monaco
Monaco
2 : 0
Angers
Angers
01.05.2022 15:00
Monaco
2 : 0
Angers
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
01.05.2022 15:00
Montpellier
2 : 2
Metz
Troyes
Troyes
3 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
01.05.2022 13:00
Troyes
3 : 0
Lille
Rad
Beograd
1 : 1
Mačva
Šabac
01.05.2022 16:00
Rad
1 : 1
Mačva
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
01.05.2022 16:00
Timok 1919
3 : 0
OFK Bačka
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
01.05.2022 17:00
Vojvodina
0 : 3
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
0 : 3
Partizan
Beograd
01.05.2022 19:05
Napredak
0 : 3
Partizan
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Voždovac
Beograd
01.05.2022 18:30
TSC
1 : 1
Voždovac
Radnički 1923
Kragujevac
7 : 0
Karađorđe
Topola
01.05.2022 16:00
Radnički 1923
7 : 0
Karađorđe
ŽGFK Borac
Čačak
8 : 0
Slatke male
Burovac
01.05.2022 15:30
ŽGFK Borac
8 : 0
Slatke male
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Mačva
Šabac
01.05.2022 13:00
Mladost (L)
2 : 0
Mačva
Radnički
Niš
1 : 2
Napredak
Kruševac
01.05.2022
Radnički
1 : 2
Napredak
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Bežanija
Beograd
01.05.2022 10:00
Lokomotiva
4 : 1
Bežanija
Korićani
Korićani
1 : 4
Šumadija (T)
Toponica
01.05.2022 10:00
Korićani
1 : 4
Šumadija (T)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Radnički (K)
Klupci
01.05.2022 12:00
Budućnost Krušik 2014
3 : 0
Radnički (K)
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Budućnost (A)
Arilje
01.05.2022 12:00
Takovo
3 : 0
Budućnost (A)
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
OFK Senjak
Valjevo
01.05.2022 16:30
Novi Pazar
3 : 0
OFK Senjak
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Napredak
Kruševac
01.05.2022 11:00
Radnički (N)
0 : 1
Napredak
Budućnost
Popovac
1 : 0
Radnički 2
Niš
01.05.2022
Budućnost
1 : 0
Radnički 2
Sinđelić
Beograd
01.05.2022
11:15
IMT
Beograd
01.05.2022 11:15
Sinđelić
:
IMT
Tutin
Tutin
2 : 7
Jedinstvo 2017
Tutin
01.05.2022 12:00
Tutin
2 : 7
Jedinstvo 2017
Strmovo 1986
Strmovo
2 : 3
Mačva 1929
Bogatić
01.05.2022 14:00
Strmovo 1986
2 : 3
Mačva 1929
Zvezdara
Beograd
01.05.2022
Budućnost
Dobanovci
01.05.2022
Zvezdara
:
Budućnost
Palilulac
Beograd
0 : 12
DIF
Beograd
01.05.2022 10:00
Palilulac
0 : 12
DIF
Spartak 1976
Trnava
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
01.05.2022 10:00
Spartak 1976
1 : 1
Takovo
Duboko
Mala Mostanica
01.05.2022
Rojkovac
Obrenovac
01.05.2022
Duboko
:
Rojkovac
Bačka
Pačir
01.05.2022
11:00
TSC
Bačka Topola
01.05.2022 11:00
Bačka
:
TSC
Njegoš
Lovćenac
01.05.2022
11:00
Đurđin
Đurđin
01.05.2022 11:00
Njegoš
:
Đurđin
Zemun 2
Zemun
01.05.2022
15:00
Rakovica
Beograd
01.05.2022 15:00
Zemun 2
:
Rakovica
Zemun 3
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
01.05.2022 17:30
Zemun 3
1 : 1
Crvena zvezda
Sloboda
Čačak
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
01.05.2022 11:00
Sloboda
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Loznica
Loznica
5 : 1
Fenix
Šabac
01.05.2022 11:00
Loznica
5 : 1
Fenix
Omladinac 2014
Ljig
3 : 3
Radnički (V)
Valjevo
01.05.2022 10:00
Omladinac 2014
3 : 3
Radnički (V)