XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Tavnik
Tavnik
17.04.2022 16:30
Ibar
3 : 1
Tavnik
Koštampolje
Delimeđe
1 : 2
Budućnost
Konarevo
17.04.2022 16:30
Koštampolje
1 : 2
Budućnost
Rudar
Baljevac
1 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
16.04.2022 15:30
Rudar
1 : 4
Jedinstvo 2017
Proleter
Pečenog
0 : 3
Napredak
Gračac
17.04.2022 11:00
Proleter
0 : 3
Napredak
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Mataruge
Mataruge
17.04.2022 16:30
Omladinac (NS)
1 : 1
Mataruge
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
17.04.2022 16:30
Zvezda
1 : 0
Mladost (V)
OFK Progorelica
Progorelica
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
17.04.2022 16:30
OFK Progorelica
0 : 3
OFK Ras
Ribnica
Jovac
3 : 1
Radnik
Ušće
17.04.2022 16:30
Ribnica
3 : 1
Radnik
17.04.2022 18:38 (Zblagoje)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška OFK Ras 21 16 0 5 48
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Napredak 21 13 4 4 43
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (-1) 21 14 2 5 43
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tavnik 21 13 1 7 40
5 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (V) 21 12 3 6 39
6 Prelazi u ligu višeg ranga Ibar 21 9 5 7 32
7 Prelazi u ligu višeg ranga Rudar 21 9 3 9 30
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 2017 21 8 5 8 29
9 Prelazi u ligu višeg ranga Proleter 21 8 4 9 28
10 Prelazi u ligu višeg ranga Ribnica 21 7 6 8 27
11 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac (NS) 21 7 5 9 26
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Progorelica (-1) 21 8 2 11 25
13 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 21 6 5 10 23
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Zvezda 21 5 3 13 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Mataruge 21 3 4 14 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Koštampolje (-3) 21 2 4 15 7

22.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Ribnica
Jovac
23.04.2022 16:30
Tavnik
3 : 0
Ribnica
Radnik
Ušće
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
24.04.2022 16:30
Radnik
2 : 0
OFK Progorelica
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Zvezda
Čukojevac
23.04.2022 16:30
OFK Ras
3 : 0
Zvezda
Mladost (V)
Vrdila
2 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
23.04.2022 16:30
Mladost (V)
2 : 2
Omladinac (NS)
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Proleter
Pečenog
24.04.2022 16:30
Mataruge
0 : 1
Proleter
Napredak
Gračac
4 : 0
Rudar
Baljevac
23.04.2022 16:30
Napredak
4 : 0
Rudar
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Koštampolje
Delimeđe
24.04.2022 16:30
Jedinstvo 2017
1 : 0
Koštampolje
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
23.04.2022 16:30
Budućnost
0 : 0
Ibar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

nekoizmase
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 62 korisnika
M. Milanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ugren i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sketaaaa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Djordje11MB i još 21 korisnika su tipovali utakmicu
igorerak i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase i još 5 korisnika su tipovali utakmicu