XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
20/21.03.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.03.2010 18:00 FMP 73 : 70 Budućnost m:tel
20.03.2010 20:15 Bosna ASA BHT 68 : 67 Crvena Zvezda
20.03.2010 18:00 Zadar 72 : 65 Zagreb CO
20.03.2010 18:00 Hemofarm Štada 73 : 60 Union Olimpija
20.03.2010 20:15 Helios 73 : 71 Radnički
20.03.2010 18:00 Cibona 93 : 82 Cedevita
20.03.2010 18:00 Partizan 80 : 69 Široki HT Eronet

Final Four

Polufinale:
23.04.2010 Partizan - Hemofarm 72:76 ((14:18, 26:16, 12:12, 20:21)
23.04.2010 Cibona - Union Olimpija 78:73 (26:18, 22:26, 18:8, 12:21)

Finale:
25.04.2010 Cibona - Partizan 74:75 (14:15, 17:16, 13:13, 16:16, 14:15)

ŠAMPION JADRANSKE LIGE ZA 2009-2010 JE PARTIZAN.


 

Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Cibona 26 20 6 46
2 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Partizan 26 20 6 46
3 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Hemofarm Štada 26 17 9 43
4 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Union Olimpija 26 15 11 41
5 Budućnost m:tel 26 15 11 41
6 Zagreb CO 26 14 12 40
7 Cedevita 26 13 13 39
8 Zadar 26 13 13 39
9 Crvena Zvezda 26 11 15 37
10 Široki HT Eronet 26 11 15 37
11 Radnički 26 11 15 37
12 Beleška: u narednoj sezoni igraće u Košarkaškoj ligi Srbije FMP 26 10 16 36
13 Bosna ASA BHT 26 6 20 32
14 Helios 26 6 20 32

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.