Tajfun sa Konjarnika oduvao Pazarce

Sportski centar Å umice je popriÅ”te derbija poslednjeg kola prvog dela sezone. VečeraÅ”nji akteri su agresivno otvorili utakmicu, a gosti prvi dolaze u vođstvo. Posle lepe akcije napadačkog reda strelac je bio Mutavdžić u 4. minutu.Ā

Ā

Domaći tim potom vrÅ”i korekcije u postavci igre, stvara nekoliko dobrih prilika, ali se golman gostiju Mujović istakao dobrim intervencijama. Nemoćan je ipak bio u 13. minutu kada ga je udarcem sa 10 metara savladao Ljujić i izjednačio na 1:1.

Veoma atraktivan Å”ut i lep gol su viđeni u 16. minutu, a strelac za goste je bio Vuletić sa preko 10 metara. Bodreni svojim vernim navijačima, igrači Konjarnika 38 sekundi pre kraja ponovo dolaze do egala. Najpre je Bosnić pogodio stativu, a na odbijenu loptu najbolje je odreagovao Ristanović i smestio je u nezaÅ”tićeni deo gola.

U drugom poluvremenu se igra puno tvrđe, nema prilika za gol sve do 30. minuta kad na dodavanje Å ljukića treći pogodak za Konjarnik postiže Bosnić. PokuÅ”avali su gosti na sve načine da dođu do izjednačenja, zadnja dva minuta igraju sa golmanom-igračem, ali mogli su samo da stisnu ruku boljem rivalu. U poslednjem minutu posle akcije Bosnića i Ljujića ovaj potonji je zapečatio sudbinu Pazarcima svojim drugim, a četvrtim golom za domaće.

Konjarnik je sva četiri susreta kod kuće ove jeseni reÅ”io u svoju korist, čak i kada je bio nominalni gost FON-u u ovoj hali i pokazao da su Å umice neosvojiva tvrđava za njihove protivnike. Sledi dvomesečna pauza i učeŔće reprezentacije na Evropskom prvenstvu u Holandiji od 19. januara do 6. februara, a potom nastavak Prve lige Srbije.

KONJARNIK - NOVI PAZAR 4:2 (2:2)

SALA: USC Voždovac - Šumice. GLEDALACA: 400. SUDIJE: Milić Bojan i Minić Aleksandar. STRELCI: Ljujić 13. i 40, Ristanović 20. i Bosnić 30.min (Konjarnik), Mutavdžić 4. i Vuletić 16.min (Novi Pazar). ŽUTI KARTONI: Bosnić i Ratković (Konjarnik), Vuletić (Novi Pazar).

KONJARNIK: Drndarević, Milosavljević, Ristanović, Ljujić, Šljukić - rezerve: Antić, Grujić, Ivić, Sarić, Bosnić, Stanković, Krstić, Ratković.

NOVI PAZAR: Mujović, El.Redžović, Sadović, En.Redžović, Mutavdžić - rezerve: Pantović, Vuletić, Ćorović, Kapidžija.