Bela Palanka na krilima Dragana Ranđelovića savladala "Pobednik" iz Prijepolja

U nedelju 07.10.2018.god. u okviru 3 redovnog rukometnog kola Super B lige Srbije Istok-Zapad u jednoj izuzetno teÅ”koj i do samog kraja neizvesnoj utakmici, belopalanački rukometaÅ”i su ipak uspeli da pobede i slave rezultatom 26:25. Da će ovo biti izuzetno teÅ”ka utakmica za BelopalanačkeĀ momke videlo se već na samom početku, kad su se postizali golovi, gol za gol, čas na jednoj, čas na drugoj strani, iĀ na kraju poluvremena otiÅ”lo se na odmor sa minimalnim vođstvom gostujuće ekipe rezultatom 13:14. Početkom drugog poluvremena rukometaÅ”i Bele Palanke su zaigrali malo bolje, ali gosti nisu dozvoljavali da se rezultatski odmaknu već su im uvek bili tu za ''vratom'' i razliku koja je u 55 minutu iznosila 2 gola u korist domaćeg tima, ponovo uspeli da pristignu i izjednače tako da je rezultat na semaforu u 59 minutu bio 25:25. Domaći igračiĀ su bukvalno u poslednjim trenutcima utakmice preko iskusnog desnog krila Veljkovića uspeli da postignu pobedonosni gol za krajnji rezultat 26:25.

Ā

Ā

Od samog početka, pa do kraja ove utakmice, mnogo je bilo greÅ”aka u igri domaće ekipe, puno promaÅ”enih ''zicera'', slaba igra u odbrani i izuzetno slabe partijeĀ golmana Lazića i Stankovića na golu. Bila je ovo utakmica iz koje će seĀ pamtiti samo krajnji rezultat ali je svakako i pouka domaćimĀ igračima i treneru, da ni jedna ne može biti unapred dobijena i da nema opuÅ”tanja ko god bio protivnik. Na treneru Koprivici je da sa svojim igračima izvrÅ”i analizu igra na ovoj utakmici i da sve ono Å”to nije valjalo, a nije valjalo mnogo toga u narednomĀ periodu pokuÅ”a da promeni i odkloni, jer domaću ekipu već za vikend očekuje teÅ”ko gostovanje u Priboju. Na kraju, čestitke BelopalančanimaĀ na joÅ” jednoj pobedi, navijačima UGBP na podrÅ”ci, ali ovakvu kako kažu iz kluba "moramo Å”to pre da promenimo". Igrač utakmice je bio levi bek Dragan Ranđelović-Gaga iz Bele Palanke.