PLS: Dinamo-Mladost (L) 2:1

Po vetrovitom vremenu su se sastali Dinamo i Mladost u 19.kolu Prve lige Srbije. U prvom poluvremenu nezanimljiva utakmica sa vrlo malo dobrih akcija i jos manje sansi. Gosti su poveli golom Udovicica nakon sto se ovaj igrac dobro snasao u petercu Dinamo i uspeo da postigne pogodak. Zatim je Gusejnov internacionalac iz Rusije propustio veliku sansu nakon sto je izasao ispred golmana Zdravkovica i promasio okvir vrata. Od Dinama u prvom poluvremenu nije moglo nista da se vidi, cak nijedna polusansa.

U drugom poluvremenu bolji start Dinama i Radisavljevic izlazi ispred golmana gostiju ali je neprecizan, zatim i Osmanovic gadja ali pored stative. Zatim je Gusejnov imao 2 sanse da resi pitanje pobednika ali je golman domacih Zdravkovic sjajno odbranio. U 62.min Radisavljevic sa 10-ak metara precizno sutira i donosi izjednacenje, a onda u 68.minutu majstor fudbala Dejan Osmanovic iz slobodnog udarca sa nekih 18-19 metara iskosa sa desne strane sutira i pravo u raslje pogadja za vodjstvo i pobedu. Nakon toga imali su domaci jos nekoliko sansi ali bez rezultata. Navijaci Dinama su ipak otisli sa stadiona zadovoljni ali zadovoljni pre svega rezultatom i igrom u drugom poluvremenu.

Vranje - Stadion Pamucnog kombinata Yumco. Gledalaca: 2000. Sudije: Brdar Ilija, Milin Jovica, Mićanović Zoran.

Dinamo: Zdravković, Stamenković V., Žujović (Stojanovic), Marinkovic (Antic), Trajkovic N., Trajkovic D.,Stamenkovic, B,Osmanovic, Radisavljevic, Dimic (Trajkovic I), Tasic
Mladost: Krznarić, Bilic (Milosavljevic), Stamenkovic D, Zunic, Rustemovic, Mijatovic, Nikolin, Boskovic (Josipovic), Tomic, Gusejnov, Udovicic Strelci: Udovicic 10.min. (Mladost), Radisavljevic 62.min., Osmanovic 68.min.
Igrac utakmice: Zdravkovic(Dinamo)

Fudbal Fudbal Prva liga Telekom Srbija Dinamo Mladost (L)