Kačer
Banjani
Trlić
Rasprodaja bodova na Riversajdu

Samo jedan osvojen bod od mogućih šest na domaćem terenu bilans je neočekivano lošeg starta Tešnjaraca na početku prolećnog dela sezone. Ambiciozni Tešnjar ovog vikenda na Riversajdu zaustavila je Mladost iz Dračića odnevši put Dračića sasvim zasluženo jedan bod. Tešnjar - Mladost 1:1

U utakmici koja nije bila toliko kvalitetna ali veoma uzbudljiva i neizvesna pred rekordnim brojem gledalaca na Riversajdu koji su popunili obe strane igrališta rivali su podelili bodove i to je mozda najpravičniji ishod. Priliku za pobedu imali su i jedni i drugi, ali konačan rezultat bio je repriza onog iz jesenjeg dela. Ponovo je Tešnjar imao sve u svojim rukama i dozvolio sebi na kraju da spašava i taj jedan bod. U prvom poluvremenu vredne pomena bile su dve stopostotne šanse za Tešnjar gde su najpre Tadić pa Zdravković promašili nemoguće. Gosti iz Dračića su sa druge strane uzdrmali prečku golmana Radojevića.

U nastavku Tešnjarci prvi stižu do vodjstva. Strelac Zdravković koji izlazi sam ispred golmana gostiju Popovića i loptu plasira u mrežu za veliku radost i prekid golgeterskog posta koji je trajao od početka prvenstva. Imao je Tešnjar priliku da stavi tačku na ovu utakmicu. Kapitena Rafailovića u šesnaestercu ruši golman Popović. Na žalost danas indisponirani Krstić loptu salje pored gola. Nakon ove situacije gosti kreću na sve ili ništa i već posle par minuta stižu do izjednačenja udarcem glavom iz srca šesnaesterca. Do kraja gledali smo pokušaje gostiju da dodju do sva tri boda, ali na kraju su se ipak svi morali zadovoljiti mozda i najpravednijom podelom bodova.

Tešnjar: Radojević, Aleksić, Manojlović (Radovanović N), Tadić, Mitrović, Milosavljević, Vukosavljević, Marjanović (Liknić), Zdravković, Rafailović, Krstić (Radovanović I).