Sloboda (G)
Mokra Gora

ZM: Arsenal osvojio prvi bod u zoni

25.08.2013 Željko Marinković

Palilulci su na svom terenu tek u drugoj utakmici uspeli da osvoje bod. Iskusnija ekipa iz Novog sela nije dozvolila domaćinu da dođe do pobede, pa čak su imali i velikih šansi da dođu do pobede, ali ih je u tome sprečio sigurni golman Arsenala Filipović. Postignuta su dva lepa gola. Prvo su gosti došli u vođstvo u 15. minutu kada je slobodan udarac odlično izveo Vasić, golman Filipović odbija loptu do prečke, a odbijenu loptu Sočanac skreće u gol. Na 1: 1 poravnjava lucidni Stefanović koji se osloboađa jednog protivničkog igrača i pogađa prizemnim udarcem gol Omladinca.

KRAGUJEVAC - Stadion Arsenala - Gledalaca: 100. Rezultat: Arsenal - Omladinac 1: 1. Strelci: 0: 1 Sočanac 15, 1: 1 Stefanović u 24. minutu. Sudija: Andrija Mladenović(Čačak) 6. Žuti kartoni: A. Stević, (Arsenal), Veselinović, Milanović, Vukadinović(Omladinac). Igrač utakmice: Dobrica Filipović(Arsenal).

ARSENAL: Filipović 7, 5, Radojević 6, 5, Tomović 7, Antić 6(Lazarević 6, 5), Todorov 7, Kuč 6, 5, Ilić 6, A. Stević 6(Prodanović 6, 5), U. Stević 6(Petrović 6), Stefanović 7, Simić 6, 5

OMLADINAC NS: Majstorović 7, Sočanac 7, Milanović 6, Vesić 7, Vasić 7, Stojković 6, 5, Ž. Žerađanin 6(Marinković 6), Veselinović 6, Drobnjak 6, 5(Nikolendžić -), Ilinčić 6(Vukadinović 6), Drašković 6