Jadran
Cement
Spartak (S) - Sloga (T) 3:2
24.04.2008 Vuković Dejan

Fudbaleri Spartaka nastavljaju sa pobedama u drugom delu prolećnog prvenstva. DanaÅ”nja pobeda im je četvrta u nizu i trenutno se sa 35 bodova nalaze na 5 mestu Srpske lige grupa Vojvodina. Domaći fudbaleri dobro siu počeli meč u već u četvrtoj minuti susreta preko Veselinova poveli sa 1:0. Gosti su uspeli da uzvrate i poravnaju rezultat u 37 minutu kada je Kalinov uspeo da savlada gol golmana Marjanovića. Međutim izjednačujući gol gostiju nije uspavao Spartak kojiĀ  do kraja poluvremena u samo 6 minuta postižu dva gola preko Mijića u 38 i ponovo Veselinova u 44. minutu susreta i na odmor odlaze sa velikom razlikom.
U nastavku susreta gosti uspevaju da smanje vođstvo plavih-golubova golom Zamlakara u 49 minuti. koji je bio najprisebniji u Å”esnaestercu i iz jedne gužve pred golom pogađa mrežu. Nakon tog gola ekipa Sloga sve karte baca u napad pokuÅ”avajući da dođu do izjednačenja ekipa Spartaka se opredelila za brze kontre međutim njihovi napadači nisu znali da iskoriste svoje prilike i čestim loÅ”im dodavanjima i reÅ”enjima dozvolili da meč uđe u rezultatsku neizvesnost do samoga kraja. U poslednjem napadu kod izvođenja kornera čak je i gostujući golman Jorgić utrčao u Å”esnaesterac domaćina da pomogne svojim napadačima, meÅ”utim nije doÅ”lo do promene rezultata i pobedom u 24. kolu Spartak je doÅ”ao do nova tri boda.

Spartak: Marjanović, MemiÅ”ević (Moravčić), Davidović, Nimčević, Stisavljević, Papović, Crkvenjakov (Jovanović), Mijić, Veselinov, Opačić i Nikutović
Sloga: Jorgić, Milović, Miljanović (KiÅ”), Tintor, Zamlakar (Radaković), Vukoje, Džogović, Tomić, Kalinov, Đulić iĀ  DurmiÅ”i (Rajević)