24.04.2008 07:18 Vuković Dejan

Spartak (S) - Sloga (T) 3:2

Fudbaleri Spartaka nastavljaju sa pobedama u drugom delu prolećnog prvenstva. Današnja pobeda im je četvrta u nizu i trenutno se sa 35 bodova nalaze na 5 mestu Srpske lige grupa Vojvodina. Domaći fudbaleri dobro siu počeli meč u već u četvrtoj minuti susreta preko Veselinova poveli sa 1:0. Gosti su uspeli da uzvrate i poravnaju rezultat u 37 minutu kada je Kalinov uspeo da savlada gol golmana...

24.04.2008 07:12 fkindjija.com

Indjija - Vršac 5:1

Visokom pobedom nad ekipom Vršca od 5:1, fudbaleri Inđije su zadržali 2. mesto na prvenstvenoj tabeli, pa su i dalje u borbi za plasman u viši rang takmičenja. I lider na tabeli Zlatibor voda je pobedio trećeplasiranog na tabeli, ekipu novosadskog Proletera, tako da je razlika između dva prva tima i dalje 6 bodova. U subotu, se u Subotici igra derbi prvenstva između Zlatibor...