Bane - Polet (T) 1:1
Fudbaleri Bana na oproštaju od svojih navijača za ovu godinu u duelu sa borbenim gostima iz Trbušana osvojili su samo bod.Samo bod iz razloga jer su navijači očekivali sva tri posle kiksa u prethodnom kolu od Mokre Gore,ali usledio je novi kiks. Raščanima nije pomoglo i to što su u većem delu igrali na polovini Poleta i što su imali mnogo više loptu u svom posedu. Napadi su bili previše jalovi, tako da je čvrsta odbrana gostiju lako odolevala.U 69.minutu Bane ipak dolazi do vođstva,posle kornera i gužve u šesnaestercu Poleta,najbolje se snašao Petrović i sa nekih sedam metara poslao loptu u mrežu odličnog golmana Pešića.Umesto da pre svega sačuvaju vođstvo,do kojeg su došli dosta teško,domaći igrači krenuli su previše ofanzivno,a kazna je usledila nakon tri minuta.Sevnula je klasična kontra, a egzekutor je pio Tasić,za ipak pravednih 1:1.Pred oko 70-tak gledalaca,ekipe su nastupile u sastavu: BANE: Glukčević, Jokić, Milunović (Ristović), Kuzmanović, Grkajac, Kučević, Đorđević, Lešević (Vujanac), Petrović (Ilić), Peković, Anđelić. POLET (T): Pešić, Paunović, Racković (Milinković), Kaplarević, Kovač, P.Stanojević, Zatežić (Vićentijević), Bojović (Anđelić), Milovanović, M.Stanojević, Tasić.