Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 23.07.2016 Mladost - Rad 2:1
2 30.07.2016 Borac - Mladost 0:1
3 06.08.2016 Mladost - Crvena zvezda 2:4
4 10.08.2016 Metalac - Mladost 2:0
5 14.08.2016 Mladost - Napredak 1:0
6 20.08.2016 Mladost - Voždovac 0:1
7 27.08.2016 Radnički (N) - Mladost 2:0
8 10.09.2016 Mladost - Radnik 2:0
9 17.09.2016 Novi Pazar - Mladost 1:2
10 25.09.2016 Mladost - OFK Bačka 1:0
11 02.10.2016 Partizan - Mladost 3:1
12 16.10.2016 Mladost - Vojvodina 2:0
13 22.10.2016 Javor Matis - Mladost 1:1
14 30.10.2016 Mladost - Čukarički 2:0
15 05.11.2016 Spartak ŽK - Mladost 1:0
16 18.11.2016 Rad - Mladost 1:2
17 26.11.2016 Mladost - Borac 3:0
18 01.12.2016 Crvena zvezda - Mladost 2:2
19 05.12.2016 Mladost - Metalac 1:1
20 10.12.2016 Napredak - Mladost 0:0
21 14.12.2016 Voždovac - Mladost 2:1
22 17.02.2017 Mladost - Radnički (N) 1:0
23 25.02.2017 Radnik - Mladost 1:1
24 04.03.2017 Mladost - Novi Pazar 0:1
25 08.03.2017 OFK Bačka - Mladost 1:0
26 12.03.2017 Mladost - Partizan 0:2
27 19.03.2017 Vojvodina - Mladost 0:1
28 01.04.2017 Mladost - Javor Matis 1:0
29 09.04.2017 Čukarički - Mladost 1:1
30 13.04.2017 Mladost - Spartak ŽK 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 30 25 4 1 79
2 Partizan 30 23 4 3 73
3 Vojvodina 30 18 5 7 59
4 Napredak 30 15 7 8 52
5 Mladost 30 14 6 10 48
6 Radnički (N) 30 12 8 10 44
7 Voždovac 30 13 4 13 43
8 Javor Matis 30 11 9 10 42
9 Čukarički 30 11 7 12 40
10 Spartak ŽK 30 10 8 12 38
11 Rad 30 9 8 13 35
12 OFK Bačka 30 8 3 19 27
13 Metalac 30 6 9 15 27
14 Radnik 30 6 7 17 25
15 Novi Pazar 30 5 5 20 20
16 Borac 30 4 6 20 18
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.