XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.09.2018 20:00 Partizan 1953 - Crvena zvezda 69:79
2 06.10.2018 17:00 Crvena zvezda - Bor 84:56
3 09.10.2018 18:45 Šabac - Crvena zvezda 59:91
4 13.10.2018 15:00 Crvena zvezda - Vrbas Medela 97:76
5 20.10.2018 15:00 Loznica - Crvena zvezda 57:79
6 27.10.2018 17:00 Spartak - Crvena zvezda 56:97
7 03.11.2018 17:30 Crvena zvezda - Novosadska ŽKA 85:50
8 12.11.2018 18:00 Kraljevo - Crvena zvezda 65:85
9 23.11.2018 19:30 Crvena zvezda - Student 88:58
10 02.12.2018 18:00 021 - Crvena zvezda 66:94
11 06.12.2018 19:30 Crvena zvezda - Radivoj Korać 86:61
12 15.12.2018 15:30 Crvena zvezda - Partizan 1953 78:63
13 23.12.2018 18:00 Bor - Crvena zvezda 62:90
14 29.12.2018 12:00 Crvena zvezda - Šabac 87:67
15 12.01.2019 16:00 Vrbas Medela - Crvena zvezda 56:89
16 20.01.2019 12:00 Crvena zvezda - Loznica 93:67
17 23.01.2019 20:00 Crvena zvezda - Spartak 93:61
18 07.02.2019 21:00 Novosadska ŽKA - Crvena zvezda 70:83
19 09.02.2019 19:30 Crvena zvezda - Kraljevo 62:37
20 16.02.2019 16:30 Student - Crvena zvezda 46:71
21 25.02.2019 19:30 Crvena zvezda - 021
22 02.03.2019 17:00 Radivoj Korać - Crvena zvezda
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Crvena zvezda 20 20 0 40
2 021 20 16 4 36
3 Radivoj Korać 20 16 4 36
4 Novosadska ŽKA 20 14 6 34
5 Partizan 1953 20 12 8 32
6 Loznica 20 11 9 31
7 Vrbas Medela 20 8 12 28
8 Kraljevo 20 8 12 28
9 Bor 20 6 14 26
10 Student 20 4 16 24
11 Šabac 20 4 16 24
12 Spartak 20 1 19 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu