XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 16:30 Real - Goč 0:1
2 01.09.2018 16:00 Trepča - Real 1:4
3 09.09.2018 16:00 Real - Gruža 0:1
4 16.09.2018 15:30 Real - Polet 1:0
5 23.09.2018 15:30 Vodojaža - Real 1:1
6 30.09.2018 15:00 Real - Sušica 3:3
7 06.10.2018 15:00 Sloga - Real 1:2
8 14.10.2018 14:30 Real - Šumadija 1903 1:1
9 20.10.2018 14:30 Apolon 2018 - Real 0:0
10 28.10.2018 13:30 Real - Šumadija (T) 2:0
11 04.11.2018 13:30 Karađorđe - Real 0:2
12 11.11.2018 13:00 Real - Bane 1931 1:4
13 18.11.2018 13:00 Novi Pazar 1928 - Real 3:0
14 16.03.2019 14:30 Goč - Real
15 24.03.2019 14:30 Real - Trepča
16 30.03.2019 15:30 Gruža - Real
17 07.04.2019 15:30 Polet - Real
18 14.04.2019 15:30 Real - Vodojaža
19 21.04.2019 16:00 Sušica - Real
20 28.04.2019 16:00 Real - Sloga
21 04.05.2019 16:30 Šumadija 1903 - Real
22 12.05.2019 16:30 Real - Apolon 2018
23 19.05.2019 17:00 Šumadija (T) - Real
24 26.05.2019 17:00 Real - Karađorđe
25 02.06.2019 17:30 Bane 1931 - Real
26 09.06.2019 17:30 Real - Novi Pazar 1928
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sušica 13 9 4 0 31
2 Sloga 13 8 3 2 27
3 Gruža 13 8 0 5 24
4 Vodojaža 13 7 2 4 23
5 Šumadija 1903 13 6 4 3 22
6 Trepča 13 6 2 5 20
7 Real 13 5 4 4 19
8 Goč 13 6 1 6 19
9 Polet 13 4 2 7 14
10 Novi Pazar 1928 13 3 3 7 12
11 Apolon 2018 (-1) 13 3 3 7 11
12 Bane 1931 (-1) 13 3 3 7 11
13 Šumadija (T) 13 3 2 8 11
14 Karađorđe 13 2 3 8 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu