XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.09.2018 17:00 Igokea - Mega Bemax 79:80
2 06.10.2018 19:00 Mega Bemax - FMP 89:61
3 13.10.2018 21:00 Cedevita - Mega Bemax 86:95
4 19.10.2018 17:00 Mega Bemax - Petrol Olimpija 81:77
5 28.10.2018 21:00 Mornar - Mega Bemax 80:84
6 03.11.2018 17:00 Mega Bemax - Partizan NIS 74:81
7 09.11.2018 20:00 Zadar - Mega Bemax 80:84
8 18.11.2018 17:00 Krka - Mega Bemax 82:69
9 24.11.2018 21:00 Mega Bemax - Cibona 82:80
10 10.12.2018 21:00 Budućnost VOLI - Mega Bemax 91:85
11 15.12.2018 19:00 Mega Bemax - Crvena zvezda MTS 68:78
12 22.12.2018 21:00 Mega Bemax - Igokea 93:88
13 28.12.2018 20:00 FMP - Mega Bemax 106:89
14 05.01.2019 21:00 Mega Bemax - Cedevita 101:107
15 13.01.2019 17:00 Petrol Olimpija - Mega Bemax 91:78
16 19.01.2019 21:00 Mega Bemax - Mornar 82:80
17 26.01.2019 19:00 Partizan NIS - Mega Bemax 98:86
18 03.02.2019 17:00 Mega Bemax - Zadar 85:97
19 08.02.2019 18:00 Mega Bemax - Krka 80:72
20 03.03.2019 19:00 Cibona - Mega Bemax
21 11.03.2019 18:00 Mega Bemax - Budućnost VOLI
22 15.03.2019 19:00 Crvena zvezda MTS - Mega Bemax
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda MTS 19 18 1 37
2 Doigravanje (Play Off) Cedevita 19 14 5 33
3 Doigravanje (Play Off) Budućnost VOLI 19 13 6 32
4 Doigravanje (Play Off) Partizan NIS 19 13 6 32
5 Mega Bemax 19 10 9 29
6 FMP 19 8 11 27
7 Zadar 19 7 12 26
8 Mornar 19 7 12 26
9 Cibona 19 7 12 26
10 Petrol Olimpija 19 6 13 25
11 Baraž Igokea 19 6 13 25
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Krka 19 5 14 24
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu