XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.07.2018 20:00 Napredak - Rad 1:0
2 28.07.2018 19:00 Mačva - Napredak 1:0
3 04.08.2018 20:00 Napredak - OFK Bačka 1:1
4 11.08.2018 19:00 Proleter - Napredak 1:1
5 26.09.2018 18:30 Napredak - Crvena zvezda 0:3
6 25.08.2018 20:00 Radnički (N) - Napredak 3:3
7 01.09.2018 20:00 Napredak - Voždovac 0:0
8 16.09.2018 16:00 Spartak ŽK - Napredak 0:1
9 22.09.2018 16:00 Napredak - Dinamo 3:0
10 30.09.2018 19:00 Napredak - Čukarički 1:1
11 06.10.2018 18:00 Vojvodina - Napredak 0:1
12 20.10.2018 19:00 Napredak - Radnik 1:1
13 27.10.2018 16:00 Partizan - Napredak 1:1
14 31.10.2018 16:00 Napredak - Mladost 4:1
15 04.11.2018 13:00 Zemun - Napredak 0:2
16 10.11.2018 18:00 Rad - Napredak 0:2
17 24.11.2018 13:00 Napredak - Mačva 2:0
18 30.11.2018 18:00 OFK Bačka - Napredak 3:3
19 05.12.2018 16:00 Napredak - Proleter 1:1
20 08.12.2018 19:00 Crvena zvezda - Napredak 3:0
21 17.12.2018 15:00 Napredak - Radnički (N) 1:2
22 15.02.2019 17:00 Voždovac - Napredak 4:0
23 23.02.2019 Napredak - Spartak ŽK
24 02.03.2019 Dinamo - Napredak
25 06.03.2019 Čukarički - Napredak
26 09.03.2019 Napredak - Vojvodina
27 17.03.2019 Radnik - Napredak
28 30.03.2019 Napredak - Partizan
29 03.04.2019 Mladost - Napredak
30 07.04.2019 Napredak - Zemun
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 22 20 2 0 62
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 22 16 5 1 53
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 22 13 8 1 47
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 22 11 6 5 39
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 22 10 6 6 36
6 Doigravanje (Play Off) Napredak 22 8 9 5 33
7 Doigravanje (Play Off) Proleter 22 7 8 7 29
8 Doigravanje (Play Off) Radnik 22 8 5 9 29
9 Play Out Vojvodina 22 7 7 8 28
10 Play Out Voždovac 22 6 4 12 22
11 Play Out Mačva 22 6 4 12 22
12 Play Out Spartak ŽK 22 4 7 11 19
13 Play Out OFK Bačka 22 4 6 12 18
14 Play Out Rad 22 4 5 13 17
15 Play Out Zemun 22 3 7 12 16
16 Play Out Dinamo 22 4 1 17 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu