XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.07.2018 19:00 Radnik - Partizan 1:0
2 29.07.2018 19:00 Dinamo - Partizan 0:1
3 05.08.2018 19:00 Partizan - Mladost 0:0
4 12.08.2018 17:00 Zemun - Partizan 0:1
5 19.09.2018 17:00 Partizan - Rad 1:0
6 26.08.2018 19:30 Mačva - Partizan 1:3
7 02.09.2018 21:00 Partizan - OFK Bačka 1:0
8 15.09.2018 16:00 Proleter - Partizan 0:1
9 23.09.2018 19:00 Partizan - Crvena zvezda 1:1
10 30.09.2018 19:00 Radnički (N) - Partizan 2:2
11 05.10.2018 18:00 Partizan - Voždovac 4:0
12 21.10.2018 13:00 Spartak ŽK - Partizan 0:0
13 27.10.2018 16:00 Partizan - Napredak 1:1
14 31.10.2018 16:30 Čukarički - Partizan 1:1
15 04.11.2018 19:00 Partizan - Vojvodina 2:0
16 10.11.2018 13:00 Partizan - Radnik 2:0
17 25.11.2018 17:00 Partizan - Dinamo 6:0
18 01.12.2018 15:30 Mladost - Partizan 1:1
19 05.12.2018 18:30 Partizan - Zemun 1:0
20 09.12.2018 17:00 Rad - Partizan 0:3
21 14.12.2018 18:00 Partizan - Mačva 0:0
22 16.02.2019 13:00 OFK Bačka - Partizan 0:3
23 23.02.2019 19:00 Partizan - Proleter
24 27.02.2019 18:00 Crvena zvezda - Partizan
25 06.03.2019 Partizan - Radnički (N)
26 09.03.2019 Voždovac - Partizan
27 17.03.2019 Partizan - Spartak ŽK
28 30.03.2019 Napredak - Partizan
29 03.04.2019 Partizan - Čukarički
30 07.04.2019 Vojvodina - Partizan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 22 20 2 0 62
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 23 17 5 1 56
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 22 13 8 1 47
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 22 11 6 5 39
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 22 10 6 6 36
6 Doigravanje (Play Off) Napredak 22 8 9 5 33
7 Doigravanje (Play Off) Proleter 22 7 8 7 29
8 Doigravanje (Play Off) Radnik 22 8 5 9 29
9 Play Out Vojvodina 23 7 7 9 28
10 Play Out Voždovac 22 6 4 12 22
11 Play Out Mačva 22 6 4 12 22
12 Play Out Spartak ŽK 22 4 7 11 19
13 Play Out OFK Bačka 22 4 6 12 18
14 Play Out Rad 22 4 5 13 17
15 Play Out Zemun 22 3 7 12 16
16 Play Out Dinamo 22 4 1 17 13
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu