XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Mladi radnik 1926 - Budućnost Krušik 2014 0:1
2 26.08.2017 17:00 Budućnost Krušik 2014 - Mokra Gora 1:2
3 02.09.2017 16:30 Proleter Mihajlovac - Budućnost Krušik 2014 1:0
4 09.09.2017 16:30 Loznica - Budućnost Krušik 2014 1:1
5 13.09.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Sloga (P) 0:1
6 16.09.2017 16:00 Šumadija 1903 - Budućnost Krušik 2014 0:1
7 23.09.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo Putevi 3:1
8 30.09.2017 15:30 Zlatibor - Budućnost Krušik 2014 2:1
9 07.10.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Tutin 3:1
10 11.10.2017 15:00 Železničar - Budućnost Krušik 2014 0:1
11 14.10.2017 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Polet 6:0
12 21.10.2017 14:30 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 2:0
13 28.10.2017 13:30 Budućnost Krušik 2014 - Karađorđe 1:1
14 05.11.2017 13:30 Smederevo 1924 - Budućnost Krušik 2014 1:0
15 11.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo (Ub) 1:1
16 18.11.2017 13:00 FAP - Budućnost Krušik 2014 1:4
17 25.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Provo 1:1
18 10.03.2018 14:00 Budućnost Krušik 2014 - Mladi radnik 1926 0:1
19 17.03.2018 14:30 Mokra Gora - Budućnost Krušik 2014 0:1
20 31.03.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Proleter Mihajlovac 2:0
21 04.04.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Loznica 1:1
22 07.04.2018 15:30 Sloga (P) - Budućnost Krušik 2014 2:0
23 14.04.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija 1903 4:2
24 22.04.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Budućnost Krušik 2014 2:1
25 28.04.2018 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Zlatibor 0:2
26 02.05.2018 16:00 Tutin - Budućnost Krušik 2014 3:0
27 05.05.2018 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Železničar 0:1
28 13.05.2018 11:00 Polet - Budućnost Krušik 2014 0:2
29 19.05.2018 17:00 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A) 4:2
30 26.05.2018 17:00 Karađorđe - Budućnost Krušik 2014 0:3
31 30.05.2018 17:00 Budućnost Krušik 2014 - Smederevo 1924 0:3
32 03.06.2018 17:30 Jedinstvo (Ub) - Budućnost Krušik 2014 1:0
33 10.06.2018 17:30 Budućnost Krušik 2014 - FAP 1:2
34 13.06.2018 17:30 Provo - Budućnost Krušik 2014 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu