XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.10.2015 19:00 Budućnost VOLI - Krka 81:65
2 03.10.2015 19:00 Krka - Zadar 77:66
3 06.10.2015 21:00 Tajfun - Krka 74:51
4 09.10.2015 17:00 Krka - Cedevita 85:77
5 11.10.2015 21:00 Olimpija - Krka 80:50
6 17.10.2015 19:00 Krka - Metalac Farmakom 70:75
7 24.10.2015 19:00 Partizan NIS - Krka 69:70
8 31.10.2015 19:00 Krka - MZT Skopje Aerodrom 72:68
9 07.11.2015 17:00 Igokea - Krka 54:65
10 14.11.2015 17:00 Krka - Sutjeska 58:66
11 21.11.2015 19:00 Krka - Cibona 90:86
12 28.11.2015 19:00 Mega Leks - Krka 84:77
13 07.12.2015 21:00 Krka - Crvena zvezda Telekom 65:71
14 12.12.2015 21:00 Krka - Budućnost VOLI 78:84
15 19.12.2015 21:00 Zadar - Krka 67:74
16 22.12.2015 21:00 Krka - Tajfun 103:96
17 26.12.2015 19:00 Cedevita - Krka 70:60
18 02.01.2016 19:00 Krka - Olimpija 55:59
19 09.01.2016 19:00 Metalac Farmakom - Krka 83:77
20 16.01.2016 19:00 Krka - Partizan NIS 70:75
21 23.01.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Krka 69:67
22 30.01.2016 17:00 Krka - Igokea 74:64
23 06.02.2016 17:00 Sutjeska - Krka 87:81
24 13.02.2016 21:00 Cibona - Krka 85:78
25 27.02.2016 19:00 Krka - Mega Leks 74:57
26 07.03.2016 18:00 Crvena zvezda Telekom - Krka 77:67
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Budućnost VOLI 26 23 3 49
2 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Crvena zvezda Telekom 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Cedevita 26 19 7 45
4 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Mega Leks 26 17 9 43
5 Partizan NIS 26 12 14 38
6 Zadar 26 12 14 38
7 Olimpija 26 11 15 37
8 Cibona 26 11 15 37
9 Igokea 26 11 15 37
10 MZT Skopje Aerodrom 26 10 16 36
11 Metalac Farmakom 26 10 16 36
12 Krka 26 10 16 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Sutjeska 26 9 17 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Tajfun 26 7 19 33
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu